Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Gündem
MHP'de yeni kaset skandalı!

MHP Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk bir eğlence merkezinde çekilmiş fotoğrafı ile kendisine kurulduğunu iddia ettiği komplonun arkasındaki ismi tespit ettiklerini açıkladı...

28.12.2016  20:53

MHP'de yeni kaset skandalı!

MHP Manisa teşkilatı bir süre önce İl başkanı Erkan Öztürk'ün sözde bir eğlence merkezinde çekildiği iddia edilen fotoğrafının basına servis edilmesi tartışılmaya devam ediyor.

 

Erkan Öztürk ise bir eğlence merkezinde çekilmiş fotoğrafı ile kendisine kurulduğunu iddia ettiği komplonun arkasında ki ismi tespit ettiklerini açıkladı.

 

Öztürk, bu ismi de Manisa Medya TV'ye açıkladı.

 

Öztürk'ün iddialarına göre fotoğraf komplosunun arkasındaki isim MHP eski il başkanı Tamer Akkal. Ancak İddialar Akkal'la da sınırlı kalmıyor.

 

Fotoğrafının kendi bilgisi olmadan bir kargo şirketi aracılığı ile eş zamanlı olarak 44 farklı adrese gönderildiğini ifade eden MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, yaşanan olay sonrası hukuki süreç başlattı.

 

İlgili fotoğrafların yer aldığı kargoyu gönderen şahsın eski il başkanı Tamer Akkalın yeğeni Aytaç Sarıbağ olduğunu ileri sürdü.

 

Bu komplonun Tamer Akkal'a MHP'li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından yaptırıldığı duyumlarını aldıklarını iddia eden Öztürk, "Umarım yalandır. Aski taktirde partimizin disiplin organları harekete geçecektir" diye konuştu.


siyasetcafe.com

Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin