Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Gündem
FETÖ'nün hedefinde Bahçeli mi var?

MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye FET֒ye yakın sosyal medya hesaplarından “suikast” olabileceği iması.

2.1.2017  19:24

FETÖ'nün hedefinde Bahçeli mi var?

15 Temmuz FETÖ’cü kanlı darbe girişiminin ardından AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek veren MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye FETÖ’ye yakın sosyal medya hesaplarından “suikast” olabileceği iması yapıldı.

 

FETÖ, İŞİD ve PKK terör örgütlerinin ülkemizde gerçekleştirdiği terörist eylemlerin ardı arkası kesilmiyor. Beşiktaş, Kayseri patlamalarının ardından Rus Büyükelçisi’ne yönelik suikastin yankıları henüz dinmeden, Yılbaşı gecesi gerçekleşen Ortaköy Reina katliamı ile terör örgütleri Türkiye’deki sosyal barışı hedef alarak, devletin huzuru ve güvenliği sağlayamadığı imajını vermeye çalışıyor.

 

Arka arkaya gerçekleşen bu terör eylemlerinin Türkiye’deki siyasi liderlere de yönelerek toplumsal barışı dinamitleyerek daha da hız kazanmasından korkulurken, özellikle FETÖ’ye yakın sosyal medya hesaplarından  MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yönelik “suikast” ihtimalleri dillendiriliyor.

 

Cumhurbaşkanlığı Sistemi için en kilit siyasi aktör olan Devlet Bahçeli’ye yönelik olarak FETÖ’cü merkezlere yakın hesaplardan MHP Liderine suikast yapılıp, suçun alevilere ve FETÖ’ye yıkılacağı ifade edilerek, muhtemel bir suikas girişimine şimdiden kılıf mı hazırlanıyor sorularını sorduruyor.


İşte FETÖ’cü hesaplardan Türkiye’yi ürküten o ihtimalin paylaşıldığı o twetler:


  

 siyasetcafe.com

Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin