Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Gündem
15 Temmuz ile ilgili şok iddia! NATO raporlarına göre darbe değildi!

Eski Bakanlardan Rifat Serdaroğlu, 15 Temmuz Darbe girişimi ile ilgili şok iddialarda bulundu. Serdaroğlu, Darbe girişimini “Kontrollü Darbe Girişimi” olarak nitelendirerek bunun NATO raporlarında da yer aldığını yazdı.

2.2.2017  11:59

15 Temmuz ile ilgili şok iddia! NATO raporlarına göre darbe değildi!

15 Temmuz kanlı darbe girişimi ile ilgili olarak eski Bakan Rifat Serdaroğlu, kişisel web sayfasından yazdığı bir yazıda 15 Temmuz kanlı darbe girişimi ile ilgili olarak bu işte büyük bir yamuk olduğunu ifade ederek, NATO’nun raporlarında “Erdoğan’ın hazırlıklara 1 yıl önceden başladığı, kendisine muhalif olanların listelerini çok önceden hazırladığı, FETÖ’nün darbe girişiminde bulunmasına, kontrol altında bilerek izin verildiği, bu sebepten 15 Temmuz’un hemen ertesi günlerinde on binlerce kişinin tutuklandığı ve işten atıldığı anlatılmaktadır” dedi.

 

Eski Bakan Serdaroğlu’nun şok iddialarda bulunduğu “Haydi Hayırlı İşler” başlıklı yazısı şöyle:

 

“Siyasette hiçbir sır ilelebet gizli kalmaz” sözünün halk dilindeki söylenişi şudur; “Gizli-gizli tenhalarda sevişen, aşikâr olarak doğurur!”

 

20-21-22 Eylül 2016 tarihlerinde “Darbe Var Darbecik Var” başlıklı üç yazı yayınlamıştım. Daha sonra 21. Kasım 2016 tarihinde “Kontrollü Darbe Girişimi” başlıklı bir yazı daha yazdım.


Bunları yazmaktaki amacım 15 Temmuz Darbe Girişiminin bize anlatıldığı gibi olmadığını, bazı olayların yerine oturmadığını, bu işte büyük bir “Yamuk” olduğunu anlatabilmek idi…


Bu görüşüm, Ulusal Basında yazan çok az sayıdaki yazarlar tarafından da desteklenmişti.


İlk kez Uluslararası bir yayın kuruluşu, 15 Temmuz’un bir darbe olmadığını yazdı!

 

AldriMer.no adlı dergide yayınlanan bir yazıda, NATO yetkilileri düzenli olarak kullandıkları bir danışma kuruluşuna 15 Temmuz’u araştırma konusunda görev verirler!


Bu araştırma raporu, NATO yetkililerinde, NATO üyesi ülkelerde, NATO İstihbarat Füzyon Merkezinde (NIFCA) mevcuttur. Yani tüm NATO ülkeleri bu raporu biliyor, ama bir tek biz bilmiyoruz!


Bu raporu Türk Kamuoyuna açıklamak, varsa itirazlarını yanlışlarını anlatmak, TC. Hükümetinin birinci görevidir. NATO doğruyu mu söylüyor, yoksa bizim koç gibi 15 Temmuzumuzu kıskandığı için iftira mı atıyor? Bunun açıklığa kavuşması lazımdır.


Raporda öz olarak, Erdoğan’ın hazırlıklara 1 yıl önceden başladığı, kendisine muhalif olanların listelerini çok önceden hazırladığı, FETÖ’nün darbe girişiminde bulunmasına, kontrol altında bilerek izin verildiği, bu sebepten 15 Temmuz’un hemen ertesi günlerinde on binlerce kişinin tutuklandığı ve işten atıldığı anlatılmaktadır…

 

Biz, Türkiye’de yapılmış tüm darbelerin mağduru bir aileyiz.


Bu yüzden “Darbe” nasıl olur, “Darbecik veya Çakma Darbe” nasıl olur iyi biliriz.


Baştan beri 15 Temmuz’un Şahan Özbakar’ın Recep İvedik filmi gibi olduğunu söyledik durduk.

 

Darbe girişimini eniştesinden öğrenen bir Cumhurbaşkanı!


Darbeyi bastıracaklarına, düğünde halay çeken Kuvvet Komutanları!


Darbe girişimi günü bir odaya kapanıp, saatlerce başbaşa kalan ve telaştan Cumhurbaşkanını ve Başbakan’ı aramayı unutan Genelkurmay Başkanı ve MİT Müsteşarı!


Hande’nin cep telefonundan konuşan ve halkı sokağa çağıran ama kendisi sokağa çıkmayan bir Cumhurbaşkanı!


Saatlerce tünelde saklanıp, telefonla darbecileri korkutmaya çalışan bir adet seçilmemiş Başbakan!


Kimden emir aldığı bilinmeyen ve halkın üzerine ateş açan sapık askerler!


Emir Subayları tarafından yere yatırılıp kafalarına basılan Orgeneraller!


Şeytanî bir plan uğruna, sokağa çıkartılıp yaşamlarını kaybeden zavallı insanlar!


Üzerinden 6,5 ay geçmesine rağmen hala lider kadrosu belli olmayan sözüm ona bir darbe!

 

Halkın filozofu Bergamus’a “Sence 15 Temmuz bir darbe mi” diye sordum!


“Eğer bu darbe ise, ben de filozof değil astronotum” dedi…

 

“Su akar darbe olursa Hulusi bakar ve Öcalan’ın hısım derecesinde yakını olan Fidan” bu yüzden mi TBMM ye gidip hesap vermekten kaçtılar? TBMM’ye hesap vermeye gitmeyen bu ikili, koşa-koşa İslamcı yazar Nuri Pakdil’i ziyaret edip, önünde el pençe durdular!


Nuri Pakdil; “1923 tamamıyla bir yabancılaştırma, değerlerimizden kopma dönemidir. 1923’ten 1950’ye kadarki dönem çok haşin bir şekilde yaşandı. ‘Allah’ demenin bile yasak olduğu bir dönemdi” diye yalan söyleyebilen biridir! Hulusi Akar’a da böyle bir dostluk yakışır! Nasılsa Cübbeli ile tokalaşmıştı! Sırada Menzilciler ve Hizbullah var!


Kim nereye kaçarsa kaçsın, nerede isterse saklansın, 15 Temmuz bir kumpas ise, Türk Milleti olarak bunun hesabını mutlaka soracağız…

 

İlk hesap sorulacak 3 Devlet Memuru;


Genelkurmay Başkanı-MİT Müsteşarı-Emniyet Genel Müdürüdür.


Bunlara emir veren siyasetçiler az sonra…

 

Sağlık ve başarı dileklerimle 31 Ocak 2017
Rifat Serdaroğlu”

siyasetcafe.com

Okuyucu Yorumları

Yunus kilim

1.4.2017

Lan ülkemizi IRAK gibi yapma peşindesiniz... Ama okadar kolay değil çünkü biz türküz türk lan amerika sen ırmağı karıştırıp sadamı öldürmedinmi ? Ayı şekilde Türkiye yi karıştırıp CUMHUR BAŞKANIMIZI öldürme peşindesiniz ama bu çok zor biz osmanlı torunuyuz GÜÇLÜ türkiyeyiz 👍👍👍👍👍👍👍👍 👏👏👏👏

Yunus KAPTAN

1.4.2017

Lan ülkemizi IRAK gibi yapma peşindesiniz... Ama okadar kolay değil çünkü biz türküz türk lan amerika sen ırmağı karıştırıp sadamı öldürmedinmi ? Ayı şekilde Türkiye yi karıştırıp CUMHUR BAŞKANIMIZI öldürme peşindesiniz ama bu çok zor biz osmanlı torunuyuz GÜÇLÜ türkiyeyiz 👍👍👍👍👍👍👍👍 👏👏👏👏

Nizamettin kara

5.2.2017

Nurculuk yorumu seküler yapiya cok yakin bir islami yorumdur Rahmetli Cemal Kutay Sadi Nursi icin teskilati mahsusanin mensubu idi derdi yani bizim bazi kuruluslarimiz radikal islami yapilanmayi dengelemek icin nurculugu kullanmislardir oyle anlasiliyor SSBC nin dagilmasi ile beraber nurculuk ekolünün fettullah gulen kolu CiA nin istahini kabartir Orta asyaya fetullah okullarina ogretmen diye ajanlarini gonderir ve oralarda turuncu devrimler yaptirir ulkemizin kontrolundencikan fetoculugun ustu çizilir malum tarihimizde ilk defa 2004 yilinda MGK ya girer yani orgut yapisi Türkiye tarafindan cok iyi biliniyor zaten takip altinda NATO nun 16 Temmuzda yuzbinleri tutukladilar planli idi iddialari gercekci degil

oktay baysal

5.2.2017

Tüm dünya bu sahte darbe ye inanmadığı için, Erdoğan nın itibarını sıfırladılar. Batı ile bu nedenle kavgalı. Adamların istihbaratı bizim mit gibi gevşek deyil uçan kuştan haberleri var. İletişim ve teknoloji çağında hiç bir konu gizli kalmıyor. Hangi darbe sonrası mit ve Genelkurmay başkanı görevde kalır.

mustafa karahan

5.2.2017

Aklıma hep 1933 yılında Hitler'i führer (reis) yapmak için çıkartılan reinschstag yangını gelir. Herkes bu meclisteki yangının komünistler tarafından çıkartıldığına inandırılır. Ve düşünen herkes tutuklanır. 2017 Türkiye ?

Bülent kanca

5.2.2017

Kemal Algül bey o bahsettiğin yazı varsa bulentkanca@hotmsil.com a gönderirmisin

kemal akgül

4.2.2017

elbette düzmece bir olay olduğu bariz hatta olaydan 6 7 ay önce bir amerikalı araştırmacı bayanın yazısını okumuştum tesadüfen ve diyordiki türkiyedeki diktatör ruhlu kişinin son çaresi malum düzme bir ihtilal gelişide çok yakın çünki koltuk elden giderse yargılanma geliyor tüm bu korku rüzgarını kesmek amacı ile halkı tekrar mağdur olmuş pozisyonu ile kandırmak diye bir yazının akabinde yaşananlar vay be elin amerikalıları ülkemizdeki gidişatı bizlerden daha iyi görebiliyormuş şaşırtıcı derecede

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin