Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Gündem
Trump'u bilen ünlü falcıdan Erdoğan kehaneti!

Donald Trump’ın ABD Başkanı olacağını tahmin eden birkaç isimden biri olan Hong Kong’lu falcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan için referandum kehaneti…

3.2.2017  20:33

Trump'u bilen ünlü falcıdan Erdoğan kehaneti!

Trump’ın iyi bir başlangıç yapacağını ve 2017 sonunda çuvallamaya başlayacağını tahmin eden Priscilla Lam isimli ünlü falcı, Rusya Devlet Başkanı Putin’in ise güçlenerek yoluna devam edeceğini söyledi. Lam’ın kehanette bulunduğu isimler arasında Cumhurbaşkanı Erdoğan da bulunuyor.

 

CNN International’ın haberine göre; 20 yıldan bu yana yüz ve avuç okuyan ve Çin Zodyağı’na bakan ünlü falcının Türkiye’ye ilişkin tahmini de var.

 

Lam, at yılında dünyaya gelen Erdoğan’ın doğum günündeki astrolojik elementin su olduğunu söyledi ve baharın bu grup için hiç de iyi çıkmayacağını ifade etti. Zira baharda çiçekler açar ve bütün suyu alır.

 

Lam’a göre; Erdoğan, güçlerini artırmayı hedefleyen Nisan referandumunu kaybedecek. Erdoğan’ın gözleri, insanlardan çok fazla destek görmediğini açık ediyor. Ağzının etrafındaki çizgiler ise hükümettekilerin güvenilmez olduğunu gösteriyor. Erdoğan için iyi bir yıl olmayacak.

 

 

MELİH GÖKÇEK BU SEFER HİÇ KORKMADI!

 

15 Temmuz Kanlı Darbe girişiminden sonra ekranlara çıkıp “Fetullah’ın Cinleri var!” diye endişelerini beyan eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de, Erdoğan ile ilgili ünlü falcının kehanetine hiç korkmadan güldü geçti. Gökçek, olayı Twitter’deki sayfasından böyle paylaştı:

 

 

siyasetcafe.com

Okuyucu Yorumları

Bir vatandaş

5.2.2017

Onunda foyası çıkacak hiç merak etmesin.post kavgası adama dost sattırır.

Yaşasın Cumhuriyet

4.2.2017

Gökçek nasıl oluyorda bu kadar emin konuşabiliyor?? Seçsis sayesindemi,??

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin