Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Gündem
'Siz PKK ile masada otururken, ben dağda PKK ile savaşıyordum'

Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz'da, 'Teröristler Hayır diyor, biz evet diyoruz' diyen Başbakan Binali Yıldırım ve yandaş medyaya çok sert yanıt.

8.2.2017  23:43

'Siz PKK ile masada otururken, ben dağda PKK ile savaşıyordum'

Habertürk TV'de Balçiçek İlter'in sunduğu "Karşıt Görüş" programında referandum sürecinde Başbakan Binali Yıldırım'ın söylediği ve havuz medyasının da günlerdir propagandasını yaptığı "PKK, FETÖ, DHKP-C... Teröristler 'Hayır' diyor, biz o yüzden 'Evet' diyoruz" şeklindeki sözleri masaya yatırıdı.

 

Balyoz kumpasında tutuklanan ve 3.5 yıl tutuklu kalan Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, Başbakan Yıldırım'ın bu sözlerine çok sert yanıt verdi.

 

Yavuz, "Ben de 'Hayır' diyorum ve terörist değilim. Bize bunu söyleyenler PKK ile masada otururken ben 4 yıl dağlarda PKK ile savaştım. Bunlar FETÖ ile birlikte hareket ederken, ben 3.5 yıl FETÖ'nün kumpası ile cezaevinde yattım" diyerek, AKP ve havuz medyasının kirli propagandasına yakın tarih hatırlatması ile yanıt verdi.

Okuyucu Yorumları

Ad Soyad

15.2.2017

Kendini bilmeyen hadsize, herkesi DAVAR sürüsü gibi her dediğine hulooooggg diyen beyinsiz şamanlara fruko kapağı olmuş Paşa'nın sözleri

TC.Vesile kaynar

11.2.2017

BUKADAR SAÇMABİR PROPAKANDA ŞAŞIRMIŞ BUNLAR BU MİLLET APTAL'mı DEYİL APTAL OLAN KENDİ CAHİL OKUMAYAN YADA OKUDUĞUNU ANLYAMAYAN KİTLE BU SÖYLEDİKLERİNE GÜLÜYORUZ ÇÜNKİ GÜLÜNÇ TIPKI CUMHURUN BİR TAKLİTCİSİ TIPKI CUMHUR GİBİ , EZBER

Sudiaz

10.2.2017

Tek kelime ile müthişdi. Hele nagehan alçı her sorusunda ;soyadını tamamen hakederek alçıya boyandı

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin