Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Gündem
AK Parti teşkilatlara gaz maskesi dağıtıyor!

Referandumdan Hayır çıkması durumunda iç savaş çıkacağını söylentileri ve buna göre hazırlıklar yapıldığı ifade edilirken, şimdi de AK Parti teşkilatlarına gaz maskesi dağıtıyor.

4.3.2017  14:02

AK Parti teşkilatlara gaz maskesi dağıtıyor!

Sosyal medyada yer alan bilgilere göre AK Parti Üsküdar ilçe teşkilatına 80 Şişli teşkilatına 30 gaz maskesi dağıttı. İddialara göre gaz maskeleri geçen salı günü dağıtılmaya başlandı. Gaz maskeleri şimdilik teşkilatta mutemet olarak bilinen kişilere zimmetlendi ve arkasının geleceği belirtildi.

 

AK Parti’nin teşkilatlara gaz maskesi dağıtması teşkilatta da tedirginlik yarattı. Şimdiye kadar konuşulan iç savaş ihtimalini ciddiye almayan teşkilat üyelerinin gaz maskeleri dağıtıldığını öğrendikten sonra ciddi tedirginlik yaşadığı belirtiliyor.

 

Ayrıca teşkilatlardaki güvenilir kişilere telsiz kullanma eğitimlerinin verilmeye başlandığı belirtiliyor.

 

Hatırlanacağı gibi daha önce Tayyip Erdoğan’ın dünürü, Bilal Erdoğan’ın kayınpederi AKP milis gücü kurduğunu belirtmiş, siren, telsiz, radyo, whatsapp sistemi üzerinden haberleşebilecek, olası bir kalkışmaya hazır bir grup kurduklarından söz etmişti…

Okuyucu Yorumları

F. A. Sökmen

7.3.2017

Almanya'da yaşayanlardan gelen haberlere göre Alman basınında "Erdoğan, referandumdan sonra iç savaş çıkartacak" meyanında haberler yayınlanıyormuş. Kesin olmayan böyle bir haber paylaşılmamalı ama D.U. isimli çok güvenilir bir paylaşımcı da doğrulayınca en azından kulaklar kirişte olmalı. Zaten dünkü haberlerde RTE'nin konuşması tam bir iç savaş tehdidi hatta davetiydi: "Hayır, diyenler teröristtir" Gerçekten düşünmek lazım ve siyasi muhalif partilerin, derneklerin, sendikaların yönetimlerini uyarmak lazım. İç savaş ihtimalini dahi engellemeliler.

Ad Soyad

6.3.2017

Yalancının....

temel kırmızı

6.3.2017

kaynak?? sosyal medya.. hahahahhaa.

Ad Soyad

6.3.2017

Bu ne demek oluyor AKP aciklasin

temelsarıca

4.3.2017

Cumhuriyeti ve demokrasiyi korumak amacıyla,bilhassa Erdoğan'ın dünürünün silahlı terör örgütü kurması ve hükümetin bu terör örgütüne gizli destek vermesi üzerine ,aksakallılara bağlı devrimci gurubun sahaya ineceğinden bahsedildiği söyleniyor ve bunları öyle fetöcü muhabbetiyle durdurmak mümkün değil diyorlar tahminim bir şekilde başlarına gelecekleri farkettiler tedbir almaya çalışıyorlar.ülkeyi yaşanmaz hale getirenler bir an önce yanlışlarından dönmezlerse iş çığırından çıkabilir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin