Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Gündem
Nihat Genç'ten Cem Küçük'e ağır yazı, 'Saray maymunu'

19.4.2017  10:05

Nihat Genç'ten Cem Küçük'e ağır yazı, 'Saray maymunu'

Gazeteci yazar Nihat Genç, Referandumun ardından ‘Savaşa hazır olun’ açıklaması yapan ve Odatv’yi tehdit eden Cem Küçük’ü çok ağır sözlerle yüklendi.


Nihat Genç, odatv’deki köşesinde yayınlanan “Hukuku senden mi öğreneceğiz çakma komiser” başlıklı yazısında şunları yazdı:


“Devlete, hukuka, emniyete, orduya ve bilmem nerelerinize kadar sızmış pireler için bu sütunlarda onlarca arkadaşımız, hapislerde yatarak, yeterince cimada bulundu…

 

Halkı soymuş, gasp edilmiş ekranlarda bir takım gestapolar peydah etti ona buna tehditler savuruyor.

 

Hepsinin .ötüne saray mührü vurulmuş akıllarınca bizleri susturacaklar.

 

Dün de kalkmış “Odatv’yi uyarıyorum” diyor.

 

Sen kimsin?

 

Boyun ne posun ne?

 

Bilgin ne kültürün ne?

 

Makamın ne?

 

Ne iş yaparsın?

 

Vatanseverliği senden mi öğreneceğiz saray maymunu!

 

Hukuk’u senden mi öğreneceğiz çakma komiser!

 

Sana adam demek insanlığa iftiradır.

 

Her önüne gelene posta koymayı hangi dinden öğrendiniz?

 

Sen git yiyorsa milli iradenin oylarını çalan sultanına laf et, yiyorsa milletin bir yarısını kafir ilan eden Diriliş Postası gibi gazetelere laf et.

 

(Vatan haini, bok, püsürük, yavşak, g.t oğlanı, sümük, pezevenk, gavat, yalaka, ajan, karaktersiz, ve daha) bütün bunları mikserde karıştırın karışımdan Fetö çıkar.

 

Sizler bu mikser içinde ucu size dokunan 17-25 Aralık’a kadar huzur içinde yaşadınız.

 

Allah herkesi doğru yola yöneltmez, ibreti alem için sizleri bir kenara ayırmış.

 

Padişahınızdan despotluk rolü çalmayın. Bazen diyorum, sultanınız sizden daha merhametli.

 

Ananız babanız sizi memleketin başına ‘infaz memuru’ yapmak için mi okuttu, memleketin haline bak cellatlık, soytarılık kahramanlık olmuş!

 

Dağ başında teröristler sizin kadar hukuksuz şiddet uygulamıyor. Nihayetinde onlar önlerine çıkan beş-on kişiye kast ediyorlar. Sizler, ekranlardan bir halka terör estiriyorsunuz.

 

Senin daha kırkın çıkmadı, bokun yalıya varmadı. 

 

Karadeniz köylerinde eski adettir. Yayık yağ vermezse evin küçük erkeğinin pipisi uzunluğunda bir çalı yayığa atılır. Bu tatsız tuzsuz, yağsız AKP nerden peydah oldu, çalınızın boyundan anlaşılıyor.

 

Nasreddin Hoca birgün eşeğin dışkısında altın bulur. Hoca demişler, senin eşşek altın mı sıçıyor, yok demiş hoca, altın görünce üstüne sıçıyor.

 

Hukuk’un yurttaşlık ve insan haklarının üstüne sıçmayın!

 

Kime yazı yazdıracağız, hangi yazıyı yazacağız padişah yalakası suratlarınıza bakıp mı karar vereceğiz!

 

Bu sütunlarda onlarca yazar ölümleri hapisleri göze alıp Fetö’ye karşı amansız bir hukuk mücadelesi vermeseydi, şu an hepiniz, Fetö’nün zindanlarındaydınız.

 

Gerçi değişen bir şey olmaz o zaman da Fetö’nün komiserliğine soyunurdunuz!

 

Terbiyesiz adam, senin yaşın kadar yazı yazdım. İlk günden beri, yurttaşlık, eşitlik, cumhuriyet, hukuk lafları hiç yolunu sapmadan hiçbir partiye çıkara menfaate lidere kapılmadan dosdoğru milyonların kalbine ulaştı.

 

Odatv’nin korkusuz yayınları hem ülkeyi hem de sizin dahi götünüzü kurtardı.

 

Sizin gibi tayin edilmedik, sizin gibi maaşlanmadık. Dün sümüğünü yalayanlar Türk ordusunun yüzde doksanıydı. Odatv’de bir avuç genç yazar ordusunu tanımadı, sen kimsin?

 

Dün sümüğünü yalayanlar köşeleri tutmuş binlerce savcıydı, bu sütunda bir avuç yazar, HSYK’ların binlerce savcısını tanımadı, sen kimsin?

 

Düklük, kontluk gibi sultanınız size ’t.şaklık’ ‘g.tlük’ mü ihdas etti?

 

On yıllarca Fetö’yle yatmış, şimdi her gün pirelenip feryat ediyorsunuz. O pireleri bilmem nerelerinize dini inancı, siyaseti kullanıp liberal kardeşlerinizle kendiniz soktunuz.

 

Bu nasıl bir hukuk ve toplum düzeni? Suçlarınızın günahlarınızın aptallıklarınızın kurbanı neden her defasında bizler olacağız?

 

Bana bak Kuzey Kore lideri suratlı adam, bu saatten sonra sizleri kıllandıran pirelerinizle uğraşacak halimiz yok.

 

Biz köpeğe bile selam veren Anadolu kültürünün çocuklarıyız. Bu sütunlarda başımızın üstünüzde yeriniz var, sizin için özenle hazırladım:

 

Hoca hanımıyla yatakta, hanımı, “Hoca, orama pire kaçtı çok azap veriyor” demiş. Hoca dönmüş cima etmiş. Biraz sonra hanımı tekrar, “Hoca, orama yine pire girdi çok azap veriyor” demiş, hoca yine dönmüş bir cima daha.

 

Böyle böyle üç-dört. Hanımı, tekrar, “Hocam orama pire girdi çok azap veriyor” deyince. 

 

Hoca, “Bu pireler bana da çok zahmet vermeye başladı hanım. Bu gece seni ya iple bağlayıp kuyuya salıp, suyun içinde yatıralım ya da ben izin veriyorum seni bu gece eşeğin altında ahırda yatıralım” demiş.

 

Devlete, hukuka, emniyete, orduya ve bilmem nerelerinize kadar sızmış pireler için bu sütunlarda onlarca arkadaşımız, hapislerde yatarak, yeterince cimada bulundu…

 

Ama artık sizin bu pireler bize de zahmet vermeye başladı. Nerede yatarsanız yatın, pirelerinizin ceremesini çekmek zorunda değiliz.”


siyasetcafe.com

Okuyucu Yorumları

Sebahat Karaca

24.4.2017

Diline ve yüreğine sağlık Nihat bey,yüzünde eşek derisi gerili olanlar ancak bu uslüptan anlar.TGRT'nin gladyatörü gibi kör kılıcını kör gözü ile sallayanın g..tüne o kılıcı böyle sokarlar.

Hayy

22.4.2017

Ne edepsizce,ne ahlaktan uzak bir yazı ne çok tarzınız insan okuduğuna pişman meramını anlatman için bu kadar küfre ne gerek eleştirdiklerinden betersin çukursun Vesselam

ABANTLI ATAHAN -şair

21.4.2017

Bir insan şayet insan ise ya gelir sizden özür diler ve def ki " SİZİ BU DERECE ÜZÜP KIZACAK KADAR YAZI YAZMIŞ OLMAMI EŞEKLİĞIME VERİN. BEN DE N.HOCANIN EŞEĞI GİBİ METIN DEĞERLİ OLUP OLMADIĞINI BILMEYEN BİRSIYMIŞIM KI SİZİN DEĞERLERİNİZBÜZERİNE SIÇIP İŞI BOK ETTİM BENI AFFEDİN" der ama başta da söylediğim gibi eşek değil de insansa.. Ya da nerelerde sıçıyorsa oralarda bu hususu dile getirir ama ilk Biraz önce dediğim gibi eşek değil de insandan ise... saygılar..

Ad Soyad

21.4.2017

Bravo helal olsun Aynen katılıyorum

CUMHURIYETCI

21.4.2017

YÜREGINE SAGLIK SAYIN NIHAT BEY KARDESIM.BIZLER ANLADIK SENIN NE DEMEK ISTEDIGINIDE ACABA (O) PEZOLAR ANLADIMI ACABA.?????

Ad Soyad

21.4.2017

Helal olsun cuk oturmuş

Ad Soyad

20.4.2017

Ağzının payını almıştır herhalde. Gerçi onda utanma yok. Havlamaya devam eder.

Oktay Meco

20.4.2017

Harika......

Dersim

20.4.2017

Kalemine yüreğine sağlık

Ad Soyad

20.4.2017

İçim soğudu.Oh be!

Cafer Simsek

20.4.2017

Yazı yazan elleriniz dert görmesin Nihat Genç. Terbiyemizi bozmayalım dedikçe insanın üstüne üstüne geliyorlar.Yetti Gayri

Ad Soyad

20.4.2017

Harika Sayın Genç,yüreğinize sağlık:))

Naim

19.4.2017

Ağzına sağlık hislerimize tercüman oldun. Başarılar dilerim.

Ad Soyad

19.4.2017

Yazınızdan ötürü sizi kutlarım.

Nebahat Kosova

19.4.2017

Aferim Size Kimdir o Gastredbaytermi Kavboy mu Pisligin biri tayyosun Satilik insani TURK MILETI HIC KIMSEDEN KORKMAZ NEDE BAS EYMEZ YADA YADA MUSTAFA KEMAL PASANIN TORUNLARI YIZ

nurdane

19.4.2017

Kalemine saglik sayin genc.

Şen-gün

19.4.2017

Geçen akşam Cem KüÇÜK DENEN HERİF gezicilere geri zekalılar aptallar diye bağırıyordu.Aynısını ona iyade ediyorum.

Sadık Erkin Erk

19.4.2017

Ağzına yüreğine diline kalemine sağlık sevgili Nihat GENÇ Cem CUKUR adlı topişe eyi koymuşssun bu ona epey bir zaman yeter...:)

Çağrı Seçkin

19.4.2017

Hislerime tercüman olmuşsun Nihat Abi. Yine de bu adamı ciddiye alıp değerli zamanını ayırmasan olurdu. Bilirsin her devrin böyle iç oğlanları olur Sultanın dizine yatarlar.

hatice

19.4.2017

hahahahahahaha pireli uşaklar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Serbay Interactive Reklam Ajansı

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin