Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Gündem
ADİL ÖKSÜZ İLE GÖRÜŞEN BAKAN KİM?

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Eren Erdem 15 Temmuz Fethullahçı darbe girişimi öncesinde Adil Öksüz'le görüşen bakanı açıkladı.

25.4.2017  01:05

ADİL ÖKSÜZ İLE GÖRÜŞEN BAKAN KİM?

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Eren Erdem 15 Temmuz Fethullahçı darbe girişimi öncesinde Adil Öksüz'le görüşen bakanı açıkladı. CHP'li vekil, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'ın 14 Temmuz'da Sakarya'da Adil Öksüz'le görüştüğünü bu görüşmenin görüntüleri olduğunu ve görüntülerin kimde olduğuna ilişkin MİT'in bilgisinin olduğunu öne sürdü.  

 

NE GÖRÜŞTÜLER?

 

Tele1 ekranlarında Ümit Zileli'nin Pusula programına konuk olan Eren Erdem, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'ın Adil Öksüz'le görüştüğünü iddia etti.

 

Darbe girişiminin ardından önce tutuklanan ancak daha sonra serbest bırakılan Adil Öksüz'ün nerede olduğu hala bilinmiyor.

 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı bir televizyon programında "Adil Öksüz'e neden kelepçe takılmadı? MİT yasasında değişiklik yapıldı. Başbakanın emri ve talimatıyla hiçbir MİT görevlisi gözaltına alınıp tutuklanamaz. Adil Öksüz neden gözaltına alınıp tutuklanmadı?" demişti.

Okuyucu Yorumları

Ad Soyad

26.4.2017

Hükümetin yaptırdığı katliam bakan nezdinde yapıldın

Ad Soyad

26.4.2017

fETÖ'YE METHİYELER DÜZENLER, HASRETLE DÖNMESİNİ BEKLEDİKLERİNİ SÖYLEYENLER, fETÖ NE İSTEDİ DE VERMEDİK DİYENLER KİMLERSE HANGİ PARTİDENSE, fETÖ' YÜ ZİYARET EDENLER KİMLERSE, BURADAKİ ŞÜREKASI İLE HİÇ GÖRÜŞMEDİLER Mİ ? SANIYORSUNUZ...BUNA KİM İNANIR ???

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Serbay Interactive Reklam Ajansı

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin