Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Medya
Zaman'ın Tirajı 635 binden 3 bine düştü!

Geçtiğimiz hafta kayyım atanan Zaman gazetesinin tirajı dibe vurdu. Kayyımdan önce 635 bin olan gazetenin tirajı biranda 3 bine düştü.

11.3.2016  16:33

Zaman'ın Tirajı 635 binden 3 bine düştü!

Daha önce İpek Medya Grubunu batıran kayyımlar bu kez de Zaman gazetesini batırdı. Kayyım atanmadan önce 635 bin satan gazetenin trajı, kayyımın çıkardığı ilk gün 10 binin altına geriledi. Gazetenin tirajındaki gerileme sonraki günlerde de devam etti ve Çarşamba günü tiraj 3 binlere kadar düştü.


El konulduktan sonra kayyımın yayınladığı ilk gazete Pazar günü yayınlandı. Kayyım öncesinde Zaman'ın  635 bin olan tirajı bir anda 8 bin 450'ye düştü.


Gazetenin tirajındaki düşüş ertesi gün de devam etti ve Pazartesi günü Zaman'ın tirajı 6 bin 031 olarak gerçekleşti. Tiraj 8 Mart Salı günü 3 bin 809'a, Çarşamba günü ise 3 bin 445'e geriledi.


Buna karşılık Yarına Bakış ismiyle yayınlanan gazete Pazartesi günkü 172 bin 870 binlik tirajıyla bir çok gazeteyi geride bırakarak 5. büyük gazete oldu. Yarına Bakış'ın tirajındaki artış ertesi günlerde de devam etti. Yarına Bakış Salı günü 42 bin artışla 212.960'a yükselirken, Çarşamba günü de  5 bin 276'lık artışla 218.236 satış rakamına ulaştı. 


KAYYIM ATANMADAN ÖNCE VE KAYYIMIN ATANDIĞI İLK GÜN ZAMAN GAZETESİNİN TİRAJ DURUMU

 

Okuyucu Yorumları

Nursel Dülek

6.8.2016

ZAMAN GASTESI OKUYUCULARI COK COK AYIP SIZIN SECIMINIZ YILLARDIR BILGILER ALDIGINIZ ABONE OLDUGUNUZ(11 il de 35 ülkede 10 farlkli dilde ve 2 farkli Alfabede de olan yayinlayan Zaman Gazate ) ya acidim Sözüm bu insanlara ola Yavsak sahtekar din üstüne pirim yapan ya müslümanligi zaman gazete yayinlayanlar ve okurlardan ögrenecekdik ALLAHA INANCI OLAN PIRIM ICIN GAZETEYE VERDIGINIZ PARALARI YOKSUL COCUKLARA KIMSESIZ KALAN YASLILARA EGITIM ICIN OKULLARA ÖGRETMENLERE VERSEYDINIZ CENNETLIK OLMA IHTIMALINIZ OLA BILIRDI AMA AMERIKANIN KEDICIGI OLAN FETULLAH GÜLENE VE EKIBINE O BU GAZETIYI TELEVIZYON KANALLARINI AMERIKANIN PARASIYLA ALDI VATAN HAINLERI INSAN DISI HAMAM BÖCEKLERI YILLARDI TETIKDE BEKLEYIP DÖKÜLDÜNÜZ 15.07.2016 SOKAKLARA bub CESARETI KIMLER VERIYOR TÜRKIYE CUMHURIYETI BURASI ARABISTAN DIGIL Ne bicim misiniz inandiginiz tapdiginiz yazik nasilda yoldasinizi yari yolda birakiyorsunuz KÜSTAH KITLE OLDUGUNUZU HA BU ACIKLAMALDA GÖSTERIYOR 3 bine düsmüs

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin