Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Siyaset
Tuncay Özkan 'suç işleyen' Bakan Akdağ'a böyle yüklendi

CHP İzmir milletvekili Tuncay Özkan, Sağlık Bakanı Recep Akdağ’a ilişkin sosyal medya hesabından Fethullah Gülen’i övüp, yere göğe sığdıramayan videosunu paylaştı.

10.1.2017  16:40

Tuncay Özkan 'suç işleyen' Bakan Akdağ'a böyle yüklendi

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Sağlık Bakanı Recep Akdağ’a ilişkin sosyal medya hesabından dikkat çeken bir video paylaştı.


Sağlık Bakanı Recep Akdağ, “Başkanlık teklifi”nin dün Meclis’te oylanması sırasında Anayasaya aykırı olmasına rağmen kabinlere girmeden, gizli oylamayı ihlal ederek oy kullanmıştı. Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Suç işliyorsun" diyen CHP'lilere, "Hadi lan. Suç işliyorum sana mı sorucam" diye yanıt vermişti.


CHP’li Özkan, 2011 yılında da Sağlık Bakanı olan Recep Akdağ’ın Fethullah Gülen’e övgü dolu sözlerinin yer aldığı videoyu paylaştı. MHP lideri Devlet Bahçeli’nin hükümeti ve Fethullah Gülen’i eleştirmesi üzerine Recep Akdağ, “Fethullah Gülen her dönem tertemiz kalmıştır. Onunla iftihar ediyoruz” demişti.

CHP’li Özkan da videoyu, “Dün Meclis'te gizli oyu ihlal eden Sağlık Bakanı Recep Akdağ: ‘Fethullah Gülen her dönem tertemiz kalmıştır. Onunla iftihar ediyoruz’ (2011)” şeklindeki mesajıyla paylaştı.

 

 

siyasetcafe.com

Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin