Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Siyaset
MHP'li Celal Adan sahibini belli etti!

TBMM'de yapılan Anayasa paketi oylamasının gizli yapılması gerekiyor. Ancak bu kanun hükmüne rağmen bazı AKP'li vekiller, pakete evet oyu attıklarını gösterebilmek için oylarını açıktan kullanmışlardı. Bu AKP’li milletvekillerine MHP Genel Başkan Yardımcısı MHP’li vekili Celal Adan’ın da katıldığı görüldü.

10.1.2017  19:31

MHP'li Celal Adan sahibini belli etti!

Pakete destek veren MHP’nin vekillerinde ise böyle bir durum olmadığı düşünülüyordu. Ancak Genel Kurul’da yapılan oylama sırasında ortaya çıkan görüntüler, MHP’liler de ‘evet’ oyu verdiklerini kanıtlamak için oylarını AKP’lilere gösteriyorlar mı sorusunu gündeme getirdi.


Oylama sırasında Genel Kurul salonundaki vekiller tarafından ve sosyal medyaya sızan görüntülerde, önce AKP’lilerin toplu halde oy kullandıkları, ardından ise MHP’li Celal Adan ve AKP’li Ayşenur Bahçekapılı’nın oylarını kullandıktan sonra karşılaştıkları, Adan’ın Bahçekapılı’ya elindeki zarfı gösterdiği görülüyor.

 

MHP'li Celal Adan'ın AK Partili Ayşenur Bahçekapılı'ya oyunu göstermesi MHP ve ülkücü camiada büyük bir tepki alırken, "Celal Adan böylece kimin milletvekili olduğunu ve sahibi belli etti" yorumları yapıldı.

 

İŞTE MHP'Lİ CELAL ADAN'IN AKP'Lİ AYŞENUR BAHÇEKAPILI'YI OYUNU GÖSTERDİĞİ O ŞOK GÖRÜNTÜLER

siyasetcafe.com

Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin