Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Siyaset
AK Parti'de miting hezimeti!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun “Evet” kampanyası için gittiği Aydın'da yaşadığı miting hezimeti, AKP içinde tartışma yarattı.

10.3.2017  17:57

AK Parti'de miting hezimeti!

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun “Evet” kampanyası için gittiği Aydın'da yaşadığı miting hezimeti, AKP içinde tartışma yarattı. 10 bin kişilik İstasyon Meydanı'na miting için 250 kişi toplanınca AKP il teşkilatı içindeki tartışma sosyal medyaya da yansıdı. Aydınlık'ın haberini birbiriyle paylaşan partililer, “Suçlu kim?” tartışması başlattı.

  

EVETÇİLERİN MORALİNİ BOZDUNUZ


Evet cephesi için hüsranla sonuçlanan miting sonrası sosyal medyada “Bir bakanın katılacağı etkinlik nasıl böyle cılız olur?' diyen üyeler, AKP Aydın İl Yönetim Kurulu'na yüklendi. Daha önceden miting yapacağı açıklanan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Aydın programının da iptal edilmesi “Evet cephesinin şimdiden Aydın’da kaybetti” şeklinde yorumlandı. Cılız miting girişimi sonrası sosyal medyada yer alan sitemler arasında “Siz bir bakanı Aydın'ın her yerine koşturursanız olacağı budur. Ne hakkınız var Aydın'da evet diyeceklerin moralini bozmaya, herhalde bu teşkilattan hesap sorulur” ifadeleri dikkat çekti.

Kaynak:Onur Altınkaynak/Aydın

Okuyucu Yorumları

KARAPÜR HÜSEYİN

12.3.2017

Cezmi baskın sen nasıl insansın demiyorum yaratıksın insanlara yunan tohumu demek ben yorum yapıyorum TÜRK OĞLU TÜRKÜM DEMEKKİ SEN YUNANLISIN KİŞİYE DE HERKESE DİYORSUN

Cezmi basti

11.3.2017

Burada ki bütün yorumcuların kanida sutude bozuk insanlar.Yani Yunan tohumu bence.

Ad Soyad

11.3.2017

Allah belasını versin teskilatinizinda sizinde

MAHMUT BEKTAŞ

11.3.2017

TEŞKİLATINIZ BATSIN,ANLAYIN ARTIK TÜRK MİLLETİ SİZİ SİLDİ BİTTİNİZ HAYIRRRRR

Ahmet kenan

10.3.2017

Deniz bitti, Kara göründü, sen zamanında RTE,ye demedigini bırakma, sonradan gel bakan ol, simdi EVET iste,, Aydın efesine bunlar Sökmez vede HAYIR derker adama,,!

Haşmet

10.3.2017

BU DAHA BAŞLANGIÇ, AKPkk DAHA BETER OLACAK VE GÜN GELECEK İHANETLERİNİN BEDELİNİ FİTİL FİTİL BU MİLLETE ÖDEYECEK..!

Ad Soyad

10.3.2017

Bu teşkilat halinden memnun bu kadar siyasi pişkinlik kişileri bi şey kazandırmaz partiyide büyük zarar verir istifa erdemdir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin