Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Siyaset
Sinan Oğan'dan Burhan Kuzu'ya tokat gibi cevap!

MHP Genel Başkan Adaylarından Sinan Oğan, kendilerine yönelik gerçekleşen saldırıları “şike” olarak değerlendiren AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu’ya çok sert cevap verdi.

16.3.2017  13:25

Sinan Oğan'dan Burhan Kuzu'ya tokat gibi cevap!

Başkanlık Sistemine için gerekli olan Anayasa Değişikliği Referandumuna HAYIR dediği için MHP’den atılan Sinan Oğan, kendisine ve arkadaşlarına yönelik saldırıları “şike” olarak nitelendiren AK Partili Burhan Kuzu’ya Twitter’den cevap vererek ağır yüklendi.

 

Burhan Kuzu’yu meselenin özünü anlayamamakla suçlayan Sinan Oğan, dillendirilen “şike” iddiasını ortaya atan Kuzu ve diğerlerine “Meydan okuyarak” şunları yazdı:

 

“Sevgili Burhan Kuzu sen meselenin özünü anlayamamışsın. Demekki 40 yıl yetmemiş + 40 fırın ekmek de lazım. Bir de 40 dk ayıracak bir Tv.

 

Sevgili Burhan Kuzu, her iki olayda da savcılığa suç duyurusunda bulundum. Hodri meydan, olayı aydınlatın "şike"yi meydana çıkarın!

 

Hükumet elinizde, bu olayın perde arkasını araştırmayan, sorumluları "şikecileri" ortaya çıkarmayan namussuzdur, şerefsizdir

 

Anayasa Kom. beraber çalıştığın birisine yapılan saldırıyı önce kınamak lazım. Bunun için de "bilim" den önce adam olmak lazım.”

 

 

siyasetcafe.com

Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin