Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Siyaset
Ülkü Ocakları Başkanı Kılavuz, 'Gerekirse silahı elimize alırız'

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, "Lider 'evet' dedikten sonra bizim de o kararı sonuna kadar savunarak arkasında dik bir şekilde durmamız gerekir. Biz tatsızlığı, gerilimi, huzursuzluğu istemiyoruz. Ama davamız adına her kim olursa olsun ülkemiz adına iş başa düştüğünde arkamıza bakmayız. Bu millet dardaysa, memleketimizin bize ihtiyacı varsa biz elimize silahımızı alırız, gerekirse de savaşırız" dedi.

19.3.2017  19:35

Ülkü Ocakları Başkanı Kılavuz, 'Gerekirse silahı elimize alırız'

Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı'nın Fatih'te bir otelde düzenlediği programda konuşan Olcay Kılavuz, Anayasa değişikliği referandumunda 'Evet' diyeceklerini açıkladı.

 

Referandumda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin aldığı karara uyacaklarını belirten Kılavuz, “Biz, genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiyi 15 Temmuz darbe gecesi sonrasında almış olduğu karar, kendisinin öngörüsü, ülkemizin, milletimizin, devletimizin yarınları, bölünmez bütünlüğü adına almış olduğu kararın arkasındayız." dedi.

Okuyucu Yorumları

haydar petek

26.3.2017

yazık ocakbaşkanlığı bu şekilde sokak ağzı ile konuşurmu

bir_okur

26.3.2017

Yazık... İnsan anca bu kadar düşer. Kapı k.ulu olabilir.

Türkan Taş

26.3.2017

Yüreğin yetiyorsa seninle birebir aynı düşünmeyen din kardeşini ve soydaşlarımızın tehdit edeceğine Ortağınıza Yansıyan kaptırdığı Yunanlılar göster o silahı da kaybedilen 18 adamızı geri alın.Senin kurusıkı tehdidini gaflet bile almıyoruz.Malum ısıracak......gerisini sen tamamla.

Trikan

26.3.2017

Yüreğin yetiyorsa seninle birebir aynı düşünmeyen din kardeşini ve soydaşlarımızın tehdit edeceğine Ortağınıza Yansıyan kaptırdığı Yunanlılar göster o silahı da kaybedilen 18 adamızı geri alın.Senin kurusıkı tehdidini gaflet bile almıyoruz.Malum ısıracak......gerisini sen tamamla.

Fisun Ulusal

26.3.2017

Allahallahh..Bu nasıl bir açıklama!Siz sayın Cumhurbaşkanına,Ak partiye ve genel başkanınıza bu tür tehdit içeren ifadelerle daha çok zarar veriyorsunuz sayın Kılavuz..bu nasıl bir ülkücülük anlayışı!EVET diyecekken sadece şu ifadeniz yüzünden ne kadar insanın vazgeçebilme ihtimalinin doğabileceğinin farkında mısınız?böyle bir söylemi cumhurbaşkanımız bile yapmamış kardeşim..kendinize gelin!haddinizi bilin!magandalık yaparak AKP'nin adını ve sayın cumhurbaşkanının itibarını zedelemeyin!EDEP YA HU!

Ad Soyad

24.3.2017

kardeşi kardeşe kırdıracan öylemi vay be nasıl ülkücüsün sen?

HÜSEYİ ARPACIOĞLU

24.3.2017

OLCAY BEY KİME SİLAH SIKACAKSINIZ BİZ ÜLKÜCÜ OLARAK HAYIRCIYIZ GELDE SIK BAKALIM SIKABİLECEKMİSİ.

ahmet özacan

23.3.2017

Tabi ya Şehit Fırat'ımızın intikamını aldığın gibi mi ? Senin bahçeline ağza alınmayacak sözler söyleyen pkklı itlere silah çektiğin gibi mi?

Hasan Bayram

22.3.2017

Niye kurultaya gitmediniz? Gorurdunuz gunuzu!O,bunak Bahcheli,onun adinda konusulan,aza alinmiyan laflari ne tez unuttu?

Ad Soyad

22.3.2017

TÜRKÜM DİYEN KARŞIMA GELMESİN DİYEN BİR KİŞİYE BU KADAR YÜREKTEN BAĞLANMANIZA İNANAMİYORUM. partinize verdiğimiz oyları iade edin gidin a k p yle yürüyün hacerlemek yok birde ülkücü olacaksınız yalancılarr.

YILMAZ.

21.3.2017

GÜNGÖR kardeşim paylaşmış düşüncelerimizi.68 KUŞAĞIYIZ.

Ad Soyad

21.3.2017

Yazık gerçekten yazık keşke ülkücü gençleri mezara koyarkende aynı şeyleri ifade etseydin..?

Ad Soyad

21.3.2017

FARE KULAGİ KEMİRİRKEN KULAGA UFLERMİS. UYUYAN KİSİDE,TATLİ BİR HİS OLURMUS ANCAK UYANİNCA DURUMU ANLARMİS İS İSTEN GECTİKTEN SONRA MİLLET KULAKSİZ UYANACAK. simdi bu kendini ulkucu sanan arkadas gibi dilerim bu dava ugrunda sehit olanlarin kaninda boguluruzsunuz.

Mustafa Mülayim

20.3.2017

"BU MİLLET DARDAYSA..." diye şart koşuyorsun da,bu millet daha önce de çok darda idi ve sen ocak başkanı olarak ülkücü terbiye ve ahlakı çiğnemeyi bir marifet mi sanıyorsun.Ülkücü camia üzerine devamlı oyunlar oynanıyor.Sen değil,D.Bahçeli ve çevresi dahi bu oyuna geliyorsunuz.Var git kapı kulluğunu başkalarına karşı yap.Ülkücü,ülkücüye laf edip de kalbini kıramaz.Ülkücü terbiyeyi çiğneyenler,ülkücü olamazlar.Dikkatli konuş ve bu davanın kahrını çekmiş insanları incitme ve haddini de aşma.Bulunduğun makamın ağırlığını ve mesuliyetini bilmen gerek.

kağan

20.3.2017

bu şahıs suç işliyor. cumhuriyet savcılarını göreve davet ediyorum

REFERANDUMA HAYIR.

20.3.2017

Bugünle gelip gecer ülkücüyü ülkücüye düşman etmeyin ağzınızdan çıkanı kulaığnız duysun bu referandumda evet demek bana göre ülkücünün kemdisini inkar etmesi demektir 60 yaşındayım dava ihanet etmedim oyum yine MHP

Niğdeli Bozkurt

20.3.2017

Mankurtların başkanı olabilirsin ancak,silah eline alacaksan şehit yusufların,fıratların kanı yerde dururken Bozkurtları tehdit etme küstahlığının hesabınıda vereceksin!!!

GÜNGÖR

20.3.2017

- MİSAK-I MİLLİ SINIRLARIMIZ DIŞINDAKİ TEK TOPRAĞIMIZ SÜLEYMAN ŞAH TÜRBESİ BİR GECE YARISI OPERASYONUYLA TERK EDİLİRKEN NEREDEYDİN? - YAVRU VATAN KIBRIS RUMLARA PEŞKEŞ ÇEKİLİRKEN BİR İTİRAZINI DUYMADIK. - EGEDEKİ ON SEKİZ TANE ADAMIZ BU İKTİDAR TARAFINDAN RUMLARA BIRAKILIRKEN NİYE SESİNİZ ÇIKMADI, İTİRAZINIZ OLMADI? - KAMU KURUMLARINDAN, MİLLİ BANKALARDAN T.C. DAMGAMIZ SİLİNİRKEN NEREDEYDİNİZ? - OKUL KİTAPLARINDAN BAŞBUĞUMUZ ATATÜRK'ÜMÜZ ÇIKARILIRKEN, ANDIMIZ KALDIRILIRKEN, MİLLİ BAYRAMLAR KUTLAMALARI SUDAN SEBEPLERLE YASAKLANIRKEN HİÇ SESİNİZİ DUYMADIK. - SEN DAHA PORTAKALDA VİTAMİNKEN BU OCAĞIN KAHRINI ÇEKEN, ATEŞ ÇEMBERİNDEN GEÇEN ÇİLEKEŞ ONLARCA ÜLKÜ OCAĞI ESKİ BAŞKANI HAYIR DEDİĞİ İÇİN TERÖRİST SEN Mİ BU ÜLKEYİ ONLARDAN ÇOK SEVİYORSUN? - DAHA DÜNE KADAR HER TÜRLÜ MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLARI ALTINA ALAN, MİLLİ SEMBOLÜMÜZ BOZKURDU ALAYA ALAN, ÜLKÜCÜLER İÇİN AĞZI SALYALILAR DİYEN,TÜM KAMU KURUMLARINDAN ON BEŞ SENEDİR ÜLKÜCÜ KIYIMINA DEVAM EDEN, BUNLAR FATİHA BİLMEZLER DİYEN, B.O.P. EŞBAŞKANI OLMAKLA ÖĞÜNEN BİRİSİNİ BAŞKAN YAPACAĞIZ DİYE GİRMEMEYE YEMİN ETTİĞİNİZ SARAYIN BAHÇESİNDEN ŞİMDİ ÇIKMAYAN SİZLER BİZİ SİLAHLA MI TEHDİT EDİYORSUNUZ? - HABUR'U, OSLO'YU, IRAK İŞGALİNDE A.B.D ASKERLERİNE SÖYLEDİKLERİNİ, BARZANİ, ŞİVAN PERVER VE İBOYU YANINA ALIP MEGRİ MEGRİ ŞARKILARI OKUYAN BİZMİYDİK? YOKSA BİZE KARŞI SAVUNDUKLARINIZ MI? - BÜTÜN BUNLARA CEVAP DAHİ VEREMEYECEK OLAN SÖZDE OCAKLI , SÖZDE LİDERİNİ SAVUNAN SİZLER, ANANIZ YAŞINDA MİLLİYETÇİ KADINLARI İTİP KAKMAK NE ZAMANDIR, BU KUTSAL SAYDIĞIMIZ OCAĞIN GEREĞİDİR? BU NASIL BİR TERBİYEDİR, AYNI ŞEYLER SİZİN ANANIZA YAPILSA NELER HİSSEDERSİNİZ? TÜRK MİLLETİNİN GÖNLÜNE TAHT KURAN OCAK TERBİYESİ VE İLKELERİNİ BÖYLE Mİ KORUYACAKSINIZ? - YAZIK BAŞKAN ÇOK YAZIK.... TEK ÜMİDİMİZ BOZULMAYAN OCAĞIMIZ DI BİZLERİ BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTINIZ... - YETMİŞ YAŞINA MERDİVEN DAYAMIŞ, ELLİ YILDIR BU KUTSAL DAVAMDAN BAŞKASINI SAVUNMAMIŞ,BİR ÜLKÜCÜ AĞABEYİN. - ŞUNU DA HATIRLATAYIM. AMENTÜYE İMAN ETMİŞ ÜLKÜCÜ' LERİ SİLAHLA FALAN TEHDİT KOMİK OLUYOR, BU KADAR UCUZ DEĞİL.

Ad Soyad

20.3.2017

Hayır ne olacak sizde olan bizde yokmu sanıyorsun

yıldız

20.3.2017

Hayır' diyen Ülkücülere çağrı yapan akp m.v Selçuk Özdağ, şunları kaydetti: "Ülkücüler, Devlet Bahçeli ile genel başkanlık meseleniz olabilir. Bu meseleyi referandumdan sonraya bırakın. Referandum üzerinden Bahçeli ile hesaplaşmayın. Siz, 'Lider, doktrin teşkilat sorgulanmaz' diyordunuz. Sinan Oğan’ı, Meral Akşener'i, Koray Aydın'ı, sevebilirsiniz. O parti içindeki meseleniz. Gelin bu işe başkanlık sistemine karıştırmayın. Bugün referandumu belirleyecek iki grup var. Biri Kürtler. HDP'nin şuan ki oyları yüzde 8 civarında. Kürt kardeşlerim, evetçilerle beraber olacak. İki ülkücüler belirleyecek. Ben inanıyorum ki ülkücülerin üçte ikisi de 'evet' diyecek. Ben referandumda yüzde 54 ile 58 arasında 'evet' çıkacağına inanıyorum.

Nigeli

20.3.2017

Yok oyle yagma baskan sen barzaniyle ayni safi tuevet de biz siz evet didginiz icin HAYIR DIYORUZ 80 MILYON KERE HAYIR SIZEDE HAYIR

Ad Soyad

20.3.2017

NE KADAR YORUM YAZARSANIZ YAZIN UMURSAMIYACAK................ ANNEN YAŞINDAKİ KADINA İTİP KAKMALARINA GÖZ YUMUYORSAN GERİ BOŞ....... SAVAŞTA BİLE KADINA EL KALDIRILMAZ .... SÖZÜM ONA OCAK BAŞKANI OLACAKSIN........ OLSA OLSA KAPI KULU OLURSUN SEN ....... İTİP KALMAYI ANNENE YAPSALAR NE YAPARDIN BİR DÜŞÜN

alhan

20.3.2017

gördüğüm en basiretsiz ülkü ocağı başkanı.Sen abilerinin yaptıklarını,verdikleri mücadeleyi nerenden anladın acaba.

adanalı

20.3.2017

Gençliğimizde,Ocağımıza verdiğimiz emeklerin üstünde oturuyorsun.emeklerimizi haram ediyoruz,tehditlerini ülküdaşlarına değil,teröristlere yapmalıydın.senden ancak kapıkulu olur,ülkücü olmaz.

Ad Soyad

20.3.2017

Kendin eline alıp çıkacaksın buyur gel gariban ocaklara sığınan çoluk çocukları kullanma Yürekli sen eline silahı al meydana çık #HAYIR diyorum bir ülkücü milliyetçi olarak.. Bu kutsal Ocak adıyla konuşma kendi adına konuş vatandaş olarak

Ad Soyad

20.3.2017

Yazıklar olsun size

Adıyok

19.3.2017

Bunlar AKP'nin PKK'yı üstlerine saldığı zamanları unutular galiba Bahçeli'de Zeytinburnu olaylarında o Ülkücüler bizden değil demişti hayırdır tabancalı çocuk ne oldu şimdi

Ad Soyad

19.3.2017

ONGORUYMUS PEHH ZIRVACILAR HAYIR HAYIR HAYIR

Ali Aloğlu

19.3.2017

Bu arkadaş Ülkü ocakları başkanımı,yoksa Çete Reisi mi?

Türkçü Turancı

19.3.2017

Hayır diyen Ülkücüleri mi vuracaksınız?

Ad Soyad

19.3.2017

Türk milletinin satıldığı bir projeye destek vermek hangi akılla türk milletinden yana taraf olunuyor

Ad Soyad

19.3.2017

sİLAHLAR yarınları alır KALEM YARINLARINI GARANTİYE ALIR(yazacak keskin bilgilerin varsa)

Nursen Şenkal

19.3.2017

''KÜRDİSTAN'IN BAĞIMSIZLIĞI İÇİN PKK'NIN SİLAH KULLANMASI NORMAL'' diyen Mehmet Metiner ve onun gibi niceleri aynı senin gibi ''evet'' diyecekler...

Hasan bilgili

19.3.2017

Lider kim böyle bahcekapisi lidermi olur

DOĞAN ŞAHİN

19.3.2017

ben 53 yaşımdayım bu güne kadar MHP de başkasın oy vermedim Sen öyle diyorsan ben hayır diyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin