Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Siyaset
AK Partili Selçuk Özdağ'dan tarihi itiraf!

AK Parti Manisa milletvekili Özdağ, HDP'lilerin 'evet' diyeceğini itiraf etti ve Ülkücüleri de referandumda 'evet' demeye çağırdı.

19.3.2017  20:12

AK Partili Selçuk Özdağ'dan tarihi itiraf!

AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, AK Parti Yunus Emre ve Şehzadeler İlçe Teşkilatları tarafından sivil toplum kuruluşlarıyla buluşma toplantısı düzenlendi.

 

Başkanlık sistemiyle ilgili açıklamalarda bulunan Özdağ, referandumun kaderini Kürt seçmenin ve ülkücülerin değiştireceğini söyledi.

 

HDP'nin yüzde 8 oranındaki Kürt seçmeninin 'evet' diyeceğini savunan AK Partili Özdağ, Ülkücülere de "evet deyin" çağrısında bulundu.

 

HDP'LİLER 'EVET' DİYECEK

 

'Hayır' diyen Ülkücülere çağrı yapan Özdağ, şunları kaydetti:

 

"Ülkücüler, Devlet Bahçeli ile genel başkanlık meseleniz olabilir. Bu meseleyi referandumdan sonraya bırakın. Referandum üzerinden Bahçeli ile hesaplaşmayın. Siz, 'Lider, doktrin teşkilat sorgulanmaz' diyordunuz. Sinan Oğan’ı,  Meral Akşener'i, Koray Aydın'ı, sevebilirsiniz. O parti içindeki meseleniz. Gelin bu işe başkanlık sistemine karıştırmayın. Bugün referandumu belirleyecek iki grup var. Biri Kürtler. HDP'nin şuan ki oyları yüzde 8 civarında. Kürt kardeşlerim, evetçilerle beraber olacak. İki ülkücüler belirleyecek. Ben inanıyorum ki ülkücülerin üçte ikisi de 'evet' diyecek. Ben referandumda yüzde 54 ile 58 arasında 'evet' çıkacağına inanıyorum. Manisa'da da referandumda yüzde 60-62 oranında 'evet' oyu bekliyorum."

Kaynak: Yeniçağ

Okuyucu Yorumları

Ad Soyad

20.3.2017

Sayın seymenoğlu.Vatan Haini doğru söylemiş.Türkiyede 4 taneTürkiye de.Vatan Haini gurup var.AKP.MHP. PKK.BBP Doğürudur.

TEMEL YAŞAR SEYMENOĞLU

20.3.2017

BEN HER ZAMAN DEMİŞİM TÜRKİYE'DE 4 TANE VATAN HANİ GRUP VARDIR AKP PKK MHP BBP

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin