Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Siyaset
Mustafa Şentop, ‘Tayyip Erdoğan'ı seri üretime geçiyoruz’

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop AK Parti il başkanlığınca düzenlenen “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Referandum Süreci” konulu programa katıldı...

2.4.2017  15:47

Mustafa Şentop, ‘Tayyip Erdoğan'ı seri üretime geçiyoruz’

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop AK Parti il başkanlığınca Sinop Üniversitesi Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Otelinde düzenlenen “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Referandum Süreci” konulu programa katıldı.

 

 

'TÜRKİYE’Yİ ERDOĞAN’DAN SONRA ONUN GİBİ GÜÇLÜ LİDERLER YÖNETECEK'


Anadolu Ajansı’nın haberine göre; yeni sistemin referandumda kabul edilmesi halinde Türkiye’yi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi güçlü liderlerin yöneteceğini ifade eden Şentop,  Avrupa’nın Erdoğan’dan rahatsız olduğunu belirtti: “Bir an önce Recep Tayyip Erdoğan gitsin istiyorlar ama biz tabiri caizse bu yeni sistemle Tayyip Erdoğan’ı seri üretime geçiyoruz. Yani bundan sonra yeni sistemde Tayyip Erdoğan gibi liderler bu ülkeyi yönetecek. Neden? Bugün Türkiye’yi yönetmek için yüzde 25’ler yeterli. Hatırlayalım koalisyon dönemlerinde yüzde 21 ile bu ülkeyi yönetenler oldu. Şimdi öyle 25-30 yok, yüzde 50 var. Bundan sonra Türkiye’de ülkeyi Recep Tayyip Erdoğan’dan sonra onun gibi güçlü liderler yönetecek. Onlar bir tane Tayyip Erdoğan’dan rahatsızlar, bundan sonra seri olarak hep Recep Tayyip Erdoğan’lar gelecek.

Okuyucu Yorumları

Nedim Şengün

12.4.2017

Bahçe porselan cüceleri gibi.... :) :)

Erbakan sevdalısı

3.4.2017

Neden bu güne kadar düşük profilli aradınız da tüm yetkler alındıktan sonra böyle oldu gülerler adama

OHA

2.4.2017

oha derim sadece. seri üretim yapın ve birer tane evinize alın.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin