Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Siyaset
MHP rotayı iyice şaşırdı, CHP'yi Barzani 'dostu' ilan etti!

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, ana muhalefet partisi CHP’yi eleştirerek "Türkiye’de bir numaralı Barzani dostu CHP’dir. CHP Barzani’ye muhabbet besliyor" dedi.

3.4.2017  15:26

MHP rotayı iyice şaşırdı, CHP'yi Barzani 'dostu' ilan etti!

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel’in "MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Mesud Barzani omuz omuza ’evet’ halayı çekiyorlar" açıklamasına MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay yanıt verdi. MHP’li Akçay’ın partisinin il birasında düzenlediği basın toplantısına, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, ilçe başkanları ve partililer katıldı. CHP’lilerin Barzani’yi koruma iç güdüsü içerisinde olduğunu, bunun üzerinden MHP’ye saldırdığını öne süren MHP Grup Başkanvekili Akçay şöyle konuştu:

 

"CHP’nin Barzani sevdasını Türk milleti iyi bilmektedir. CHP ne geçen mart ayındaki bayrak krizinde, ne Barzani’nin sözde bağımsızlık referandumu açıklamasında, ne de Kerkük’teki sözde Peşmerge bayramlarına hiçbir tepki göstermedi. CHP Barzani’yi değil, ’Barzani’den asla dost olmaz’ diyen sayın genel başkanımızı hedef almaktadır. Aslında CHP Barzani’yi MHP’ye karşı koruma içgüdüsüyle hareket etmektedir. Türkiye’de bir numaralı Barzani dostu CHP’dir. CHP Barzani’ye muhabbet beslemektedir."

Okuyucu Yorumları

çuşşş

7.4.2017

çuşşş be. akp nin bir yerlerini yalarke iyice sapıtmışsınız

hasan ali yücel

4.4.2017

sendhlak ne isanlık ne namus ne şerf ne haysiyet ne onur var ?seni kim emzirdi yunan mı* ermeni m** yahudi mi??sen hakikaten kedisin.. e a en

Ad Soyad

3.4.2017

Allah şaşırdığı kulunu beygir OSURTURMUŞ.bunlarınki o hesap.

AHMET DEMİR

3.4.2017

MHP İŞ ÜSTÜNDE YAKALANAN HIRSIZ MİSALİ ,EV SAHİBİNİ SUÇLAYARAK SUÇUNU HAFİFLETECEĞİNİ SANIYOR.. AMMA ARTIK MIZRAK ÇUVALA FALAN SIĞMIYOR.HEMEN HERKES O MIZRAĞI GÖRÜYOR.. SEN BAŞBAKAN YARDIMCISI SIFATINLA , SÖZDE KÜRT DEVLETİ BAŞKANI SIFATIYLA BARZANİYİ KARŞILA, ANKARA'NIN GÖBEĞİNDE BARZANİ'NİN bayrağını dalgalandır DEVLET TÖRENLERİ YAP..SONRADA YAVUZ HIRSIZ MİSALİ CHP 'yi BARZANİCİ OLMAKLA SUÇLA BUNA ANCAK GÜLÜNÜR. NE DİYELİM.

Mahmur huş

3.4.2017

Allah insanin yönünü şaşırtmaya görsün Şerefleri delikli para etmez Ahlaksızların Izmir tarihe yazılacak

Hud Altas

3.4.2017

YUH LAN KANI BOZUK SEREFSIZ ITLER. SIZLERI SENELERDIR MILLIYETCI DIYE TAKIP EDENLERDE EGER BUNU GORUP HAYIR BASMAZLARSA ONLARADA LANET OLSUN...

Nuh KIZILAY

3.4.2017

SİZ VE ORTAĞINIZDAN CHP ye BİRŞEY KALMAZ, BARZANİDE SİZİN GİBİ EVET DİYOR.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin