Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Siyaset
Erdoğan'dan 'Hayır'cılara ahiret şantajı!

5.4.2017  23:25

Erdoğan'dan 'Hayır'cılara ahiret şantajı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski Bursa Atatürk Stadyumu'nda düzenlenen toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan, referandum sürecine ilişkin sözlerinde 'Hayır' oyu vereceklere seslendi.

 

"Buna karşı çıkacağım derken, dünyanızı da, ahiretinizi de tehlikeye atmayın" diyen Erdoğan'ın bu sözleri tepki çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları söyledi:


"Bu halk oylamasında 'evet' çıkınca sadece ülkenin yönetim sistemi değişecek. Emin olun, her şey daha güzel olacak. Buna karşı çıkacağım derken, dünyanızı da, ahiretinizi de tehlikeye atmayın. Bizler, CHP'nin sufleyi nereden aldığını biliyoruz. Bunlar, sufleyi Pensilvanya'daki şarlatandan alıyorlar. CHP'lilere diyorum ki; bu şarlatanın yolu yol değil."

Okuyucu Yorumları

E.Recai AKKOYUNLU

15.4.2017

Pekiiii Evet dediğimizde,ahiretteki yerimizin cennet olduğunu mu vaadediyorsunuz?Bunu nasıl garanti ediyorsunuz.Yok böyle bir yetkiniz yoksa,hayır diyenlerin ahireti neden mahfolsun.Bunun açıklanmasını rica ediyorum.

tayyibe hayır

10.4.2017

ey tayyip sen allahın işine niye karşıyon hayır diyenleri cehennemlik ilan ettin yoksa gözünmü var ilahlıkta

Ad Soyad

7.4.2017

pardon dünya senden sorulur diyelim de ahiret de mi senin tekelinde. ne hırsmış bu yaww. ahireti önce sen ve bilo oğlan düşünsün

Ad Soyad

7.4.2017

Bin nasıyattansa bir hayır makbuldür sonunda er olmayana

Gariban

6.4.2017

desenize hastalik dahada ilerledi ,,artik ne dedigini bilemez hale geldi ,,akp li cumhurbaskani

Ad Soyad

6.4.2017

15 SENE DIR SIZ ONLAR LA BERABER DEGIL MIYDINIZ AYNI YOL DA BERABER YURU MEDINIZ MI? YOK SA HCP MIYDI. MUHTEREM HOCAM DIYEN

Ad Soyad

5.4.2017

TEK ADAM SİSTEMİNİ GETİRMEK İSTEYENLER,PARLAMENTER DEMOKRASİDE CUMHURBAŞKANI İLE BAŞBAKAN ARASINDA SÜRTÜŞMEYİ KALDIRIYORUZ DİYOR.PARLAMENTO İLE CUMHURBAŞKANINA BİRBİRİNİ ORTADAN KALDIRMA YETKİSİ VERİYOR.BU DURUMDA CUMHURBAŞKANI PARLAMENTOYA BENİM DEDİĞİMİ YAPMAZSAN SENİ FESHEDERİM DİYEBİLECEK.YANİ SEÇİLMİŞ CUMHURBAŞKANINA,SEÇİLMİŞ 600 MİLLETVEKİKLİNİN İŞİNE SON VERME HAKKI TANINIYOR.BU DURUMDA İŞLERİNDEN MAAŞLARINDAN OLMAK İSTEMEYEN PARLAMENTO ÜYELERİ CUMHURBAŞKANI NE DERSE PEKİ DEMEK DURUMUNDA.BURADAKİ SÜRTÜŞME CUMHURBAŞKANI İLE BAŞBAKAN ARASINDAKİ SÜRTÜŞMEDEN ÇOK DAHA TEHLİKELİ DEĞİL Mİ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin