Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Siyaset
AKŞENER'E SÜRPRİZ ÇAĞRI!

20.4.2017  11:39

AKŞENER'E SÜRPRİZ ÇAĞRI!

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, MHP’den ihraç edilen Meral Akşener’e Vatan Partisi’ne katılma çağrısı yaptı.

 

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Turgut Okyay’ın da Meral Akşener konusunda kendisiyle aynı fikirde olduğunu ifade eden Sabahattin Önkibar, “Vatan Partisi yöneticisi dostum ünlü yargıç sevgili Turgut Okyay dün bana şunu söyledi: ‘Meral Akşener ve arkadaşları bize yani Vatan Partisine katılmalı.’ Geçtiğimiz genel seçimde Vatan Partisi’ne oy vermiş milli bir gazeteci olarak bu çağrı bana anlamlı geldi” dedi.


“HEM ÜLKE HEM DE KENDİSİ İÇİN YARARLI OLACAKTIR”


Sabahattin Önkibar, “Doğruya doğru lideri ve kadroları büyük bedeller ödeyen Vatan Partisi yurtseverliğini tarihe tescil ettiren bir fedakarlar hareketidir” diyerek şöyle devam etti:

 

“AKP’den oy koparacağına inandığım Meral Akşener’in Vatan Partisi ile yakınlaşması hem ülke hem de kendisi için yararlı olacaktır.”

Okuyucu Yorumları

Ferhat Oguzhan

27.4.2017

Sayin Sebahatdin Önkibar,sizinde bildigiz gibi mhp ülkücü camianin parlementodaki sesidir.Ülkücü hic bir zaman ölmeden kaleyi terk etmez,mhp icin 4500 tane baba yigit kurban olmustur sehitlik mertebesine erismistir.Pek iyi de 4500 kinali kuzu bosunami sahadet serbetlerini icmisleride bizleri bu günlerde vatan partisine davet ediyorsunuz.Mhp kanimizla ve canimizla kuruldu ve kimse mhpyi ici bosalmis sigara paketi gibi cöpe atamaz.

Ayyıldız

26.4.2017

2019 seçimlerinde Cumhur başkanı adayı olmasını istiyoruz bu ülkenin kurtuluşu rte dan sayın aksenerin sayesinde azmiyle olacaktır Cumhuriyet ve bağımsızlık yeniden onun sayesinde kazanılacaktır

metin çakım

25.4.2017

B u önkibar gerçek bir geri zekalı böyle bir teklifi nasıl yapar,meral akşener sicilli kominstlerin yanında ne işi var yürüyeceksin sen önkibar.

halit dökmeciyan

22.4.2017

Meclis içindeki muhalefet partisi ile meclis dışında kalan diğer partiler bir çatı altında birleşip tek parti ile seçimlere girip AKP karşısında başarılı olurlar. Neden mi. Meclise giremeyen partilerinde oyları AKP’ye dahil ediliyor. Bunun dışında şu seçim sonuçlarına abidik gubidik yapan makinanın başında diğer partilerden de gözlemci olmalı. 5 oydan 3’ü AKP’ye 2’si diğer muhalafet partisine ayarlanmış. Erken ya da 2019 seçimlerinde muhalefet kendisine çeki düzen verip girmeli, aksi takdirde AKP’nin başında RTE olduğu sürece muhalefet bu seçimi kaybetmeye mahkum. Çatı partisinin başına da sicili temiz ve tuttuğunu koparan lider olmalı. Yoksa birkaç sene sonra ülkede ne laik kalır ne de Cumhuriyet, döneriz İran rejimine.

BEN DİNİ REHBER EDİNİN KİM OLURSA OLSUN KARŞITIM.

22.4.2017

DİYANETE SORUYORUM. AHİRETE NE YANIT VERMELİYİM? BEN ALLAH’IN VARLIĞINA SÖZDE DEĞİL ÖZDE İNANAN VE ALLAH’A SAYGILI OLAN BİR İNSANIM. AMA AŞAĞIDAKİ SORULARI OKUYUNCA VALLAHİ AKLIM KARIŞIYOR. BU İŞİN EHLİ DİYANETE SORUYORUM. PEKİ, AHİRETE AŞAĞIDAKİ SORULAR ÖNÜME KONDUĞUNDA NE YANITLAR VERMELİYİM? BU KONUDA BENİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM. SAYGILARIMLA. PEKİ, YÜCE ALLAH: Önce dinde zorlama yoktur. Deyyip( Bakara 256) Sonra kim İslamiyetten başka bir dine yönelirse onun ki kabul edilmeyecektir. Der mi?( Ali imran 85 )Dileseydi onlar puta tapmazlardı. Der mi?( Enam 107) Müşrikleri bulduğunuz yerde öldürün. Der mi?( Tevbe 5) Sizler ot gibi yerden yetiştirdim. Söyler mi? ( Nuh 17) Amel defteri sağdan verilen ne mutlu o sağcılara. Der mi?(Vakıa 8) Amel defteri soldan verilen yazık o solculara. Söyler mi? (Vakıa 41) Sevmeseniz de savaş size farz kılındı. De mi? Allah ve Melekleri Muhammed’de salât ederler. Der mi?( Ahzab 55) Allah senin gelmiş ve geçmiş günahlarını bağışlasın. Der mi?( (Muhammed 2) Kadınları dövün. Der mi?( Nisa 34) Mirasta erkeğe iki kadına bir verin. Der mi?(Nisa 11)Kadınlar sizin tarlanızdır dilediğiniz yerden varın. Der mi?(Bakara 223)Zina eden kadınlarınız için dört tanık çağrın. Söyler m?(Nisa 15) İki kadının şahitliği bir erkeğin şahitliğine bedeldir. Der mi?( Bakara 282) Bana ve Peygamber’e karşı gelenlerin ellerini ve ayaklarını çaprazlama olarak kesin. Söyler mi?( Maide 33) Pusu kurun namaz kılmayanları ve zekât vermeyenleri öldürün. Der mi?(Tevbe 5) Müslümanların canlarını ve mallarını cennet vermek suretiyle satın aldım. Der mi? (Tevbe 111) Kullarına beddua eder mi?( Lehep 1) Ey Peygamber şu kadınlar sana helal diğerlerine haram kıldım. Der m? ( Ahzab 50,51? Ey Peygamber evlatlığın Zeyd eşinden ayrıldı onun eşini sana helal kıldım. Der mi? Bundan sonra Müslümanlar evlatlıklarının boşadığı kadınları eş olarak alabilirler. Der mi? ( Ahzab 37) Kullarına Merkep der mi?( Cuma 5) Allah sekiz çift hayvan yaratmışım söyler mi? (Enam 143) Yarattığı kullarına hayvan der mi?( Araf 179) Bir insanla konuşur mu? (şura 51) Kırk yanşa gelince Allah’a yönelin. Der mi?( Ahkaf 15 ) Dağlara taşlara koşan atlara yemin der mi? ( Adiyat 1 ) Şeytan haklı çıktı kulları mı yoldan çıkardı. Der mi? ( Sebe 20 ) Evlatlığının eşini sana helal, ama senin eşlerini ona haram kıldım. Der mi?(Ahzab 53 ) Bir ayete namaz, iki, başka bir ayete üç ve diğer bir ayete dört vakittir. Der mi?( Rum 17, İsra78, Hud 114) Dişe diş, göze göz, kulağa kulağı farz kıldık. Der mi? ( Made 45) Suçluların suçları kendilerinden sorulmaz. Der mi? (Kasas 78) Sekiz çift hayvan yarattım. Der mi?( Enam 143) Kullarına beddua eder m.? ( Lehep) ŞAMİL YÜCEL DÜŞÜNÜR VE ARAŞTIRMACI

karakecili

22.4.2017

kankisi apo itini ve teroristleri kampta ziyaret edip boy neseli fotolar cektiren itin partisinemi kaldi?hadi isine ordan asagilik pislik vatan hain p.. kurulari

Tamer Aydogdu

21.4.2017

Bu yorumlarin sozde nesi filtreleniyor ki? Yorumlarin bazisi insanin kanini donduruyor. Irkci, cinayet ve din ayrimcisi. Bu kadar agrasif uslupla ne zaman yola cikilmis da ne basarilmis? Ben herhangi bir sey sansurlensin deniyorum. Saddce her seyi yayinliyorsaniz bari gercek zamanli olsun.

Vatan sever

21.4.2017

Aksener parti kurunca ak parti silinirmis..sadece tayyip erdogan icin %49 var..

Aranar Turanli

21.4.2017

Eğerr bir partiye katılması gerekirse arkadaşlarıyla birlikte ya DP yada BBP

SALİH ORÇUN

21.4.2017

sayın akşener kesinlikle yeni bir parti kurmalıdır.türkiye"ye başka partiye katılmakla hiç bir faydası olmaz onca seveninide kaybeder.bahçeli zaten bitmiştir.

ismail Yildiz

21.4.2017

referandum HAYIR kesimide hep siyaseti birkmis ve sansi olmayanlarla yürüttüler.. EGER yenilik olacaksa YENi kisilerle olmali,.. Türkiyede Siyaset KiLiTLENDi,.. medya dahi yeni düsüncelerden yazip haber etmiyorlar, varsada yoksada gecmisdeki siyasetcilerden yapiyorlar,,.

berna ışıklı

21.4.2017

vatan partisi ,apo piçinin kankası ,perinçek'in partisi ...Akşener'in orada ne işi var ...bu dvet Akşener'e hakarettir ..zaten böyle bir şey yapacağını aklımdan bile geçiremem ...Akşener ,yeni bir parti kurmalı ve biz ülkücüler ,Akşener'in yanındayız ...Balgat ile hiç bir bağımız kalmamıştır ...Bahçeli artık hükümsüzdür

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

20.4.2017

Akşener Her zaman desteklerim

Cavit

20.4.2017

Boş işlerle ortalığı karıştırmayın

Ad Soyad

20.4.2017

BIRAKIN KURSUN BU KARI PARTİYİ. ÇÜNKÜ ONUN BOYNUNDA GAVURLARIN VE PAPAZ EFENDİNİN TASMASI VAR. Yukarıdaki yorumu yazan beyefendi, kendi boynundaki tasmanın başkasında olduğunu sanıyor. Garip değil mi?

FATMA ARICI

20.4.2017

sağ partide almalı bencede yeni bir parti kurulsun

Ad Soyad

20.4.2017

AKŞENER SOLCU,KOMİNİST DEĞİL Kİ KATILSIN,GEÇMİŞTE PERİNÇEK NELERİ SAVUNUYORDU BİLİYORUZ.

ASUMAN

20.4.2017

AD SOYAD YORUMUNA ÇÜŞ DİYORUM BAŞKA BIR SÖZE GEREK YOK

mustafa

20.4.2017

meral akşener asla böyle bir şeye girmemeli yok olur gider.Sayın akşener kesinlikle sağda demokrat ve modern bir merkez parti kurmalı yada yer almalı ve genel başkan olmalı.gerisi boş

önce vatan

20.4.2017

gavurların papzların diyen trole hitap olunur. saraya ilk gelen vatikanın papası değilmiydi??.dünyada hayudilerden madalyayı alıp takan lideriniz değilmiydi? .sizde müslümansınız değilmi? ))))

Cemil ulaş

20.4.2017

Bir istebne den diğerine geç diyorlar.

hatice

20.4.2017

he he he, ulusal kanal'a bile çıkmayan akşener'in vp'ne katılması ihtimali %0.0'dır.Ama yeni parti kurarsa akp silinir

Ad Soyad

20.4.2017

BIRAKIN KURSUN BU KARI PARTİYİ. ÇÜNKÜ ONUN BOYNUNDA GAVURLARIN VE PAPAZ EFENDİNİN TASMASI VAR.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin