Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Siyaset
FETÖ BORSASI KURULDU!

5.5.2017  00:35

FETÖ BORSASI KURULDU!

Kadir Topbaş’ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı’nın serbest bırakılmasına her kesimden büyük bir tepki var. Kamuoyunda FETÖ ile mücadelede gelinen nokta şu: Parası ve arkası olan bir şekilde kurtuluyor, parası olmayanlar ise içeride kalıyor.

 

Daha önce yaptığı açıklama ile “pes ettiğini” açıklayan AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar yaptığı açıklamada FETÖ ile mücadelede gelinen noktaya büyük tepki gösterdi. Tayyar, Türkiye’de artık bir ‘FETÖ borsası’ kurulduğunu açıkladı.

 

Geçtiğimiz günlerde, "AK Parti eliyle AK Parti'nin altı oyuluyor, yazıklar olsun. Pes ettim, artık yokum" açıklaması yapıp geri adım atan AKP Milletvekili Şamil Tayyar, Kadir Topbaş'ın tahliye edilen damadı Ömer Faruk Kavurmacı hakkında imalı tweetler attı.

 

Karara tepki gösteren Tayyar, Kavurmacı'nın adını anmadan, "Uykudan yeni uyananlara günaydın. Geç kahvaltıda 'kavurma' söyleyin, iyi olur!" ifadelerini kullandı.

 

Tayyar’ın şok açıklamaları şöyle:

 


siyasetcafe.com

Okuyucu Yorumları

Ali Bilir

5.5.2017

Ülkücülerin lideri olduğunu düşünen Bahçeli'nin akp'ne verdiği hizmetlere rağmen iktidarın başı tarafından Ülkücülere reva görülen mezalim bir kez daha gözler önüne geldi.Türk milliyetçiliğine karşı olduğunu söyleyenlerin Ülkücülere tavır almaları yadırganmamalıdır.Bu rektör Ülkücü şehit'in katili için aldığı karar elbette akp iktidarının hatta Tayyip beyin bilgisi dışında yapılmış olması mümkün değildir.Bu rezalete rağmen bay bahçeli'nin hala sessiz kalmasını da anlayamıyorum.

Asalet Kılıç

5.5.2017

Feto, dedikleri şey,, ABD nin,,, Kafkaslar Kuzey Afrika VE Orta Doğu coğrafyasındaki CIA örgütünün, adıdır, Yani ABD dir,,, Eğer feto ile gerçek anlamda mücadele edilecekse,,, Mevcut Hükümetin ve sisteminin, tasfiyesine ihtiyaç vardır,,, Türkiye deki, mevcut siyaset de aynı tarikat yara cemaat üzerine kurulu,,

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin