Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Yazarlar


SON ÇAĞRI

12 Nisan 2017 Çarşamba

Gülbeniz BAYRAMLI

Gülbeniz BAYRAMLI

gbayramli@siyasetcafe.com

Bu sana kaçıncı seslenişim, kaçıncı aman  oyuna gelme, kaderine geleceğine  sahip çık deyişim, kaçıncı hayal kırıklığı, kaçıncı çırpınış unuttum Türkiye’m.


Ama bu son seslenişim biliyorum çünkü yolun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sandıktan hayır çıkarsa ki(şu an Tanrıdan özüm ve milletim adına başka hiç bir şey istemiyorum) bir daha böylesi yetenekli  “oyuncuların” tehlikeli oyunlarına tabii tutulmayacağız zaten. Yok eğer Evet çıkarsa ki, bu ihtimali düşünmek bile istemiyorum., bir daha ne sana  bir şey sormazlar, ne de o sandıkta, o vatanda sizlerden çok hakkı bulunan ben, çaresizce çığlıklar atmam...


Bu defa sana seslenmeyeceğim de zaten Türkiye’m. Bu Vatanın kalemi kelam olan ne üstatları seslendi sana ama hiç birisi de gözünü kapayan Arap sisini indiremedi gözünün önünden. ”Alnı secde görenler gözünün içine baka baka en kutsal değerlerini yok etmeye kalktı, dokunulamaz dediğimiz bütün temel direkleri salladı sarstı ve sen Türkiyem, bütün bu olanlar içerisinde sadece bir şeytanın secde edişini gördün, ona kandın, başka da her şeye kapattın gözlerini.


Şimdi sana değil de adı AK amelleri ve kalbi simsiyah o kokuşmuş zihniyetlere o kabadayı tarzlara sesleniyorum... O kadar da güvenmeyin ezan sesi eşliğinde yürüttüğünüz şeytani siyasetinize. Bu millet seviyor son dakika şaşırtmalarını... Dibe vurup sonra özüne dönmek genlerinde var biz Türklerin. Ola ki sandıktan Evet çıksa dahi kork ey AK Parti...Bu dünyada tek Türk kalsa bile bir gün mutlaka KEMAL ATATÜRK ruhuna sarılarak karşına dikilecektir...!

 

Bekle ve gör...!

Okuyucu Yorumları

Hüseyin Fettahoğlu

12.4.2017

Ne kadar takip ediyorsun bilmiyorum ama öyle adi bayağı siyaset güdüyorlarki bazen,acaba benim söylenenleri yanlış anlıyorum,diye kendinle çelisiyorum.Siyaset hiç bu kadar kirlenmemiş insanların aklıyla hiç bu kadar dalga geçilmemişti.Evet diyenlere bakıyorum bir tane dahi fikri olmayan cahil cuheda takimi,bir tane akli başında insan yok yada fikrini savunan.Kimileride geleceğinden korkuyordu,ya babada fetocu damgası vururlarsa? Onur gurur haysiyet namus herşey bir kenara bırakılmış varsa yoksa tek adam ailesi ve etrafındaki yalaka takımı. Yil yapmış köprü yapmış mış mış mış. Bu millet Türk milletidir,tembeldir belki duyarsız gibi görünüyor ama ayağa kalkarsa iste kıyamet o zaman başlar. Tek adamlığa ve aileye HAYIR.. Yureginize sağlık,boyle güzel yazılar gördükçe umutlaniyorum,teşekkürler

Gülhanelkan

12.4.2017

Dogru söze saldiri çok olur muhtesem

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Uzaylılar bizimle neden bağlantı kurmuyor? İşte bilimin cevabı

YAZARLAR

HALK VE CUMHURİYET

HALK VE CUMHURİYET

Cengiz Han Güven

Utanç duvarı  'Sea Pearl '

Utanç duvarı 'Sea Pearl '

Mürteza ÖZTÜRK

SON ÇAĞRI

SON ÇAĞRI

Gülbeniz BAYRAMLI

Türkiye'de parlamenter sistem var mıydı?

Türkiye'de parlamenter sistem var mıydı?

Prof. Dr. Yahya Sezai TEZEL

Kabulleniş...

Kabulleniş...

Azade Aliyeva

Ey problem!

Ey problem!

Alişan SATILMIŞ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin