Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Yazarlar


AK Parti `ye Terör Saldırıları!

21 Ocak 2017 Cumartesi

Selçuk DÜZGÜN

Selçuk DÜZGÜN

sduzgun@siyasetcafe.com

Ak Parti Van Gürpınar ilçe başkanı Hayrullah Tanış 3 Eylül 2012`de PKK tarafından  kaçırıldı dönemin” çözüm planı”  ilişkiler ve pazarlıkları sonucu 24 Ağustos`ta serbest bırakıldı…

- Hakkari`de iki dönem Ak Parti il başkanlığını yapan avukat Macit Tarhan PKK tarafından kaçırıldı ve yine yanı ilişkiler ve bu ilişkilerin yaptığı pazarlıklar sonucunda 2012 yılının Ekimin 5`inde serbest bırakıldı..

Bunlar Ak Parti`nin `Çözüm Planı` denilen o dönemde terörden çektikleriydi.

Pkk ve uzantıları hükümete istediklerini yaptırmak için hem bu denli tehtitler yapıyor çözüme giderek `bakın ne güzel anlaşıyoruz` diyorlardı, hem de bölge halkına `devlet biziz, bu iş bitmiştir` mesajı veriyorlardı.

İşte o dönem şehirler köstebek yuvası haline getirilmiş ve  eşkiya şehre hakim olduğunu düşünmeye başlamıştı.

Ta ki Çözüm Planı denilen o pilan iki güvenlik görevlimizin öldürülmesiyle bitip devletimizin ve hükümetimizin kendisine gelmesine kadar…

     ***

İktidar partisinin yöneticilerini kaçırarak, tehtit ederek bölgede hakimiyet kurmaya çalışan hain örgüt işler ters dönünce ve devlet kendine gelince bu sefer hain operasyonlarına başaladılar…

-         2016`nın onuncu ayında Ak Parti Dicle İlçe Başkanı Deryan Aktert, PKK'lı teröristler tarafından düzenlenen silahlı saldırıda yaşamını yitirdi.

-         2016`nın onuncu ayında AK Parti Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Muştu, evinde teröristler tarafından düzenlenen silahlı saldırıda yaşamını yitirdi. Muştu hem de evinde ve  çocuklarının gözleri önünde şehit edildi.

-         2016`nın onuncu ayında Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde yol kesen PKK'lı teröristler tarafından kaçırılan Beytüşşebap AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Naci Adıyaman öldürüldü.

-         2016`nın dokuzuncu ayında Ak Partili siyasetçi Ahmet Budak Hakkari’nin Şemdinli ilçesi’nde bayram ziyareti dönüşü, oğlunun gözleri önünde PKK’lı teröristler tarafından öldürüldü.

Bunlar ulaşabildiğim sonuçlar.

Bu tür olaylar bölgede çok var ve kim ne derse desin terörün hedefi artık  Ak Parti teşkilatları ve yöneticileri.


Bu gece İstanbul`da Ak Parti il başkanlığına saldıran terör eyleminin arkasında da bu var işte.


Tüm bu sonuçlar Ak Parti`nin terörle mücadelede konusunda geçmişindeki hatalarına rağmen, şu an terör örgütlerine karşı ciddi mücadele verdiğinin geçeğidir.

Ozaman bize düşen görev attık `ama onlar şunu, bunu yapıp ülkeyi bu hale getirdiler` demek değil, terörün hedefinde kim varsa ona destek verip, terörle mücadelesinden korkmamasını sağlamak.

İster partiye oy verin, ister vermeyin ama hakikat bu.

Şu an terör örgütleri Ak Parti`lileri hedef seçmiş sivil siyasete kurşun sıkarak korku salmaktadırlar.

Tekrar ediyorum bize düşen;  evde, mahalle de, kahve de, sokakta günlük siyaseti bir kenara bırakıp terör karşısında yek vücut olmaktır.

Ak Parti İl başkanlığına yapılan silahlı saldırı sadece bir partiye değil, millete, devlete sıkılmış mermidir.

Lanet olsun o silahı sıkanlara ve tüm bu olaylara oh olsun diye bakanlara.

Ben açık ilan ediyorum:  Ak Parti`nin terörle mücadelesinde ki bu halinden çok memnunum… İnşallah bu sefer terörle mücadele de mutlak sonuca varacağız.

Okuyucu Yorumları

Ad Soyad

17.3.2017

sizler o yazarın yani reisin bir zamanlar alkışladığınız o yapı ile ilgili verdiği mücadelenin zekatı ile şereflenseniz belki `ne istediler de vermedik` günahından bir nebze kurtulursunuz. Hepiniz Türk Milliyetçilerine hesap vereceksiniz.

Ad Soyad

17.3.2017

Her kimsen adını açıkaç yaz cakal...bizim herşeyimiz net... geçmişte terörle pazarlık yapanların...dönüşüm yaşayınca simdi teröre kurban verdiklerini anlatıyoruz... sen git FETÖ sanatını onun için dua edenlerde ara...

Ad Soyad

16.3.2017

Fetöcü olmak, ister geçmişte, isterse de günümüzde zor zanaat tabi. Bir zamanlar akp şimdi ak parti dedirtiyor mesela insana.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siyasetcafe.com sorumlu tutulamaz.

Cinsel fantazi ölümüne sebep oldu

YAZARLAR

HIZIR'IN GEMİYİ DELMESİ

HIZIR'IN GEMİYİ DELMESİ

Cengiz Han Güven

YAĞMUR YAĞDI, BÖYLE OLDU!

YAĞMUR YAĞDI, BÖYLE OLDU!

Selçuk DÜZGÜN

YELİZ KORAY OLAYI!

YELİZ KORAY OLAYI!

Selçuk DÜZGÜN

İNGİLİZ  OYUNLARI

İNGİLİZ OYUNLARI

Erkan Macit

15 TEMMUZ NEDİR

15 TEMMUZ NEDİR

Selçuk DÜZGÜN

KRİSTOS/CHRİSTOS

KRİSTOS/CHRİSTOS

Cengiz Han Güven

ADALET!

ADALET!

Selçuk DÜZGÜN

GÖKKUŞAĞI

GÖKKUŞAĞI

Gülbeniz BAYRAMLI

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Twitter'da Bizi Takip Edin

Facebook'da Bizi Takip Edin