Taha Can Gürlek

Taha Can Gürlek

Bizim davamız ERDOĞAN!

Bizim davamız ERDOĞAN!

Dava’nın kelime anlamını dahi bilmeyenler,

Allah Lafzı Celalini hâkim kılmak nedir bilemezler. 

Dünyada ki bütün zalimler karşısında, mazlumun, mağdurun yanında olmayanlar,

Bâtıla dur deme cesaretini sergileyemezler.

İnanç ve cesaretten yoksun olanlar, 

Erdoğan’ı ve davasını anlayamazlar. 

Zalimin daha zalim olup, mazlumu daha sert vurduğu şu kahpe dünyada, tek başına mazlumların yoldaşı olmak, tek başına dünyayı karşına almak her babayiğidin harcı değildir.

O yiğit ki,

Bir yandan, karşısına almış Amerika’yı, İsrail’i, Avrupa Birliği’ni, Yunanistan’ı, Mısır’ı, Suudi Arabistan’ı hizaya sokarak, ayar üstüne ayar veriyor, her coğrafyada cebelleşiyor, savaşıyor.

Diğer yandan, dış mihrakların Türkiye uzantısı olan PKK, FETÖ, CHP, HDP, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan gibi iç mihrakların kutsal vatan toprağına nifak tohumu saçmasını engellemeye çalışıyor.

O yiğit ki,

Bütün bu cebelleşme, cenk yetmezmiş gibi, birde hırs düşkünlerinin davamıza getirdiği halel ile mücadele ediyor.

Yedi düvel,  bin düşman yetmiyor, kendini bilmez söylemleri ile Sevda Noyan ve Emre Cemil Ayvalı gibi hırs kurbanları davamızı zor durumda bırakıyor, hedef haline getiriyor.

 Her fırsatı değerlendirip, saldırma şansını kaçırmayanlar unutmasınlar ki, 

Bu dava, bu lider dik durduğu sürece ne bileğimiz bükülür, ne de sırtımız yere gelir. Bizim aslan gibi yüreklerimiz olduğu sürece, sizin ucuz saldırılarınız karalama kampanyalarının ötesine geçemeyecektir. Çünkü Anadolu insanı, Başkan Erdoğan’a gönülden bağlanıp, inanmıştır. Ayrıca siz tarihten de iyi bilirsiniz, Anadolu insanı kenetlendiği zaman onu ezip geçmek mümkün değildir. Bu yüzden kimin koluna girerseniz girin, kimin kucağına oturursanız oturun, biz bir ve diri durduğumuz sürece, siz bu topraklarda asla kirli emellerinize ulaşamayacaksınız. Kurduğunuz planlar, kötü emelleriniz ne kadar mahir olursa olsun, kazdığınız kuyulara hep kendiniz düşeceksiniz.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
Taha Can Gürlek Arşivi