Canlı yayında yüzleştiler

Canlı yayında yüzleştiler

Spiker Zeynep Tandoğan’ın yüzünü kan revan içinde bırakan ünlü oyuncu Hazım Körmükçü, sabah programında canlı yayına bağlanarak kendisinden şikayetçi olan nişanlısı Tandoğan’la yüzleşti.

A+A-

Ünlü oyuncu Hazım Körmükçü tarafından şiddete uğradığını iddia eden spiker Zeynep Tandoğan, yüzü kan revan içinde kalacak şekilde dövüldü. Tandoğan, polisi arayarak nişanlısı Körmükçü’den şikayetçi oldu.

2 yıldır birlikte olan Hazım Körmükçü ve Zeynep Tandoğan çiftinin, önümüzdeki günlerde nikah masasına oturması bekleniyordu. Ancak, ünlü çift dün şaşırtan şiddet haberleriyle gündeme geldi.

İddiaya göre, spiker Zeynep Tandoğan ile oyuncu Hazım Körmükçü arasında yaşanan tartışmanın büyümesi sonucunda Tandoğan, nişanlısı Körmükçü tarafından şiddete uğradı. Yüzü kan revan içinde kalan Zeynep Tandoğan, polisi arayarak şikayetçi oldu.

hazim-kormukcu-siyaset-cafe.jpeg

Şikayet üzerine gözaltına alınan Hazım Körmükçü sorgusu için karakola götürüldü. Zeynep Tandoğan da önce hastaneye giderek darp raporu aldı. Ardından tekrar karakola giderek şikayetini yineledi. Körmükçü de karşı dava açıp Tandoğan’dan şikayetçi oldu.

Birbirlerinden karşılıklı olarak şikayetçi olan ünlü çift, TV8’de yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ programının canlı yayınına bağlandı. Programda birbirlerini suçlayan çift şu açıklamalarda bulundu:

 

“ELİMDEN GELEN DESTEĞİ VERDİM”

“Zeynep Tandoğan; Hazım’dan destek istedim, ev işleriyle ilgili. Her gün sabah çıktı akşam geldi, ben sürünerek bazı işleri yapmak zorunda kaldım. Ama en büyük gönül kırıklığım Hazım’ın projeyi kabul etmesi oldu. Ben zaten ‘git’ derdim. Her zaman işi olmasından yanaydım, elimden gelen ne kadar gücüm varsa manevi desteği, yönetmenler, yapımcılar her yere soktum. Menajeri ile kol kola çalıştım. Ben bunları sevdiğim için yaptım. Bana bir faydası yoktu bunların. Akabinde tek üzüntüm ‘keşke bana da danışsaydın, beraber karar verseydik. biz burada seni bekliyoruz’ deseydim. Bunu anlatırken geldiğimiz nokta bu.

 

“YATAĞIM KAN İÇİNDE”

O gün konuşmak istemediğimi de dile getirdim. Bunları tartışmak istemediğimi dile getirdim. Bana bir hakaret etti. Ben de ona “Adam gibi davran. Seni yerden kaldıranın kıymetini bil” dedim. Sonra boğazımı sıktı, ben de ona vurdum. Paylaştığı fotoğraflar tamamen yalan, bunları ben yapmadım. Sadece saçını çektim ve boğazını sıktım. Velev ki ben yaptım, benim yatağım yüzüm gözüm kan içinde. Daha önce de dayak yedim, o dayakların yazıları mevcut bunlar da mı yalan! Benim ağzımın burnumun hali nedir ya? Ben daha önce yaşadığım şiddetin her türlü delili elimde mevcut. Daha önce yediğim dayağın, arkasından dilediği özürlerin yazıları mevcut.

 

“DARP İÇİN BANA DAVA AÇMIŞ”

Ben ‘Hilal Hanıma vurmamıştır’ diye savunmadım. “Lütfen beni ve çocuğumu bu işin içine çekmeyin” dedim. O zamana kadar Hazım’ın gerçekten iyi bir baba olduğunu anlattım. ‘Hilal Hanım’a vurup vurmadığıyla ilgili ağzımı açmadım. Buraya telefon açıp pişmanlık sözleri söyleyen Hazım, darp için bana dava açmış. Bunların hepsi bir oyun. Gerçekten pişman olan, vicdanı olan bir adam yaptığından biraz utanır. “Sevdiğim bir insana böyle bir acı yaşatırsam gider ellerimi kırarım. Ben Hazım’ı insan üstü sevdim. Babam gibi, dostum gibi, sırdaşım gibi sevdim, korudum”

 

“BENİM İÇİN AİLEM ÇOK ÖNEMLİ!”

Canlı yayına bağlanan Hazım Körmükçü ise kendini şu sözlerle savundu: “Yüzümde görmüş olduğunuz izleri kendisi yapmıştır. Karakola gittiğimde ifade verdiğimde polis memurları kendisinin bana dava açtığını, şikâyetçi olduğunu söylediler ben de onun üzerine dava açtım.

hazim-kormukcu-zeynep-tandogan-siyaset-cafe-002.jpeg

Aynı şekilde ben de. Hiçbir farklı bir şey söylemeyeceğim. En başında aynı şeyi söyledim. Ben kendisinden hem de tüm kadınlardan özür dilediğimi söyledim. Ama işin bu noktaya gelmesinden dolayı son derece üzgünüm. Ben de Zeynep Tandoğan’ı onun söylediği kadar ve tarif edemeyeceğim kadar sevdim. Ben sadece ve sadece şunu söylemek istiyorum ki ‘Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır’ benim canım feda, yüreğimi veririm, canımı veririm ona. Bir senedir öylesine stresli anlar yaşadık ki, hiçbir günahı olmamasına rağmen Zeynepçiğimi sosyal medyada hakaretlerle karşı karşıya bıraktı. Zeynepçiğim bunlara göğüs germeye çalıştı. Neden tekrar evlenmek ve aile kurmak istedim? Benim için ailem çok önemli.”

siyasetcafe.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.