Okan Kılıç

Okan Kılıç

Hayat Beşiktaş!

Hayat Beşiktaş!

Yıllardan beri Kartal Yuvaları ile yazıyorum neden mi 40 yıldan beri spor tekstili içindeyim bakıyorum, görüyorum, geziyorum, konuşuyorum.

Kartal Yuvaları ilgilileri ile sonuç hiç memnun edici değildir.

Yöneticilerimiz kendi şirketlerini hep yıllık bazda büyütmek için büyük çaba içerisindeler mecburen halbuki Beşiktaş'ımız Kartal Yuvaları 107 mağazadan 50 mağazaya düştü elinde yaklaşık 15 Milyon taraftarımız (sabit müşterimiz) hazır varken bundan Beşiktaş'ımızın Kartal Yuvalarından oluşan geliri,  borçlara hiç merhem olamıyor bizim çok önemli  gelir kapımız Kartal Yuvaları bundan yararlanmak gerekmekte, ancak yap malı koy fahiş fiyatı ile bu olmaz unutmayın bizim BEŞİKTAŞ'lı taraftarımız o her yerde söylenen bilinen gerçek taraftarımız HALK'ımız yani HALK tır.

HALK'ımızın ekonomik şartları ortada o zaman ona göre ürün/fiyat/kalite dengesini kurup gerçek taraftarımıza HALK'ımıza ulaşmamız elzemdir.

Kartal Yuvalarını işleten kardeşlerimiz büyük fedakarlıkla gönülden bağlı kulübümüze hizmet etmeye çalışıyorlar minnettarız, unutmayalım ki Kartal Yuvaları ticari işletmelerdir ne olursa olsun kar etmek zorundalar, onlar kar edip memnun olurlarsa inanın Beşiktaş'ımızı da çok daha fazla memnun edeceklerdir.

Tekstil dediğimiz sektör  birçok yan sektörden oluşur:

İplikçisi, Kumaşçısı, Boyacısı, Fasoncusu, İmalatçısı, Dizaynırı, Stilisti, Modelisti, Aksesuarcısı, Poşetçisi, Etiketçisi, Makinacısı, Ütücüsü, Bebek elbise giyimcisi, Çocuk elbise giyimcisi, Bayan elbise giyimcisi, Erkek takım giyimcisi, Spor  giyimcisi, Antreman spor giyimcisi, Şapkacısı, Berecisi, Çorapçısı, Abiye çantacısı, Spor çantacısı, Promosyon şapka, çantacısı, Spor t-shirt, basic t-shirt, Montcusu, kabancısı, Nakışcısı, Empirme baskıcısı, Mağaza dizaynırı, Mağaza vitrin dizaynırı, Mağaza ışıkçısı, Mağaza elektonikçisi, Mağaza kasacısı, İmalat, depo, satış otomasyoncuları, Reklamcıları, Katalokcuları, nakliyeceleri vs.vs.vs.

İşte bu koca sektörün her biri ayrı bir branştan oluşur hepsinin içinde  hiç kimse olamaz çünkü bu sektör yasayarak öğrenilir maalesef bizdekilerde öyle bazı işi bilen kişilerle müteala ettim paylaştım hepsi hak verdiler merkezin çok canlı olması Kartal Yuvaları'na mutlaka olumlu yansır.

İnşallah, kendi şirketleri gibi bizim Beşiktaş'ımızın Kartal Yuvaları'ları büyüyerek taraftarımıza ÜRÜN /FİYAT/KALİTE/ SERVİS olarak istenilene ulaşarak yoluna devam edebilir.

Saygılarımla...
 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Okan Kılıç Arşivi