Müezzinoğlu boş salona konuştu

Müezzinoğlu boş salona konuştu

Sağlık Bakanı'nı 400 kişilik salonda 50 kişi dinledi..

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerden yüzde 50'nin üzerinde oy alarak çıkacaklarını öne sürerek, 'CHP bu ülkede iktidar olsa ya da CHP ile MHP birlikte bir koalisyon hükümeti kursa, ambulanslarınıza mazot bulamayacaksınız' dedi.

Salonda bir kişi vardı

Edirne Lalapaşa'da program 09.30'da başlayacağı için yarım saat önce gelinen salonda bir kişinin olduğu görüldü. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nu karşılayan partililerle birlikte 400 kişilik salonda yaklaşık 50 kişitoplandı. Toplantının sunucusu Melih Yurduseven, salonda az sayıda kişi bulunması ile ilgili olarak, 'Zannediyorum şu anda erken bir saatin dezavantajını yaşıyoruz. Oysa iki dönem AK Parti'ye gönül verip, belediye başkanı seçmiş olan Lalapaşa İlçesi'nin bu salonu herhalde dolmalıydı, dolabilirdi. Lalapaşa İlçesi'nin burada olmasını tabii ki bakanımız da arzulardı. Bakanımızın programı çok uzun olduğu için buradaki az sayıdaki vatandaşımıza birazdan hitap edecekler' dedi.

'Erken başlamakta hayır var'

Ardından kürsüye çıkan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, salonun boş olmasına,'Çok değerli kardeşim salonun boş olmasından bahsetti. Sabahın erken saatine atıfta bulundu. Sabahın erken saati ama bu ikinci programımız. Şimdi günün bereketi sabahın erken saatindedir. Berekete yakalamak için erken başlamakta hayır vardırö dedi.

Konuşmasında muhalefet partilerini eleştiren Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 30 Mart Yerel Seçimleri'nden yüzde 50 oy oranıyla çıkacaklarını öne sürerek şunları söyledi:

Millet kendi hak ve hukukunun ne olduğunu, kimin temsil ettiğini, kimin kendisini kucakladığını, kendisi için gece gündüz koşturduğunu görüyor, anlıyor. 30 Mart akşamı yüzde 50'nin de üzerinde bir oy oranıyla yine AK Parti milletle yolculuğuna devam edecek. İnşallah bu yüzde 50'nin de üzerindeki oy oranını Lalapaşa'da da göreceksiniz. Demokrasi sağlıklı değilse, milli iradenin hak ve hukuku sağlık korunamazsa, sağlıklı bir ekonomi olmaz. Allah korusun olmayacak ya. Olaki kazaen CHP bu ülkede iktidar olsa ya da CHP ile MHP birlikte bir koalisyon hükümeti kursa ambulanslarınıza mazot bulamayacaksınız, mazot. O ambulans uçaklarımızın uçmasından vazgeçtim. Ambulans helikopterlerin uçmasından vazgeçtik. Yerdeki kara ambulanslarımıza mazot bulamayacaklar. Çünkü 12-13 yıl önce, emniyet araçlarına mazot doldurulamadığı için polislerimizin bir çağrı geldiğinde gidemediklerini, olaylara müdahale de "hadi bakalım mazotu doldur da ona göre gidelim" dediği günleri bu günleri unutmadı. Bizi hırsızlıkla suçlayan milli irade hırsızlarına artık prim vermeyeceğiz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.