AKP Seçim Müziği Polis Telsizlerinde

AKP Seçim Müziği Polis Telsizlerinde

İstanbul'da gece saatlerinde polis telsizinden AK Parti'nin yeni seçim şarkısı Dombıra müziği duyuldu.

İstanbul'da gece saatlerinde polis telsizinden AK Parti'nin yeni seçim şarkısı Dombıra müziği duyuldu. Şarkıcı Uğur Işılak'ın seslendirdiği ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a uyarlanan Dombıra şarkısı, polis telsizlerinden yankılandı.


Cengiz Han Marşı olarak bilinen Dombra'nın müziği üzerine yazılan şarkının içinde "Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan Recep Tayyip Erdoğan" gibi sözlere yer verildi. Gece polis telsizlerinden bir anda bu şarkı çalmaya başladı. Anadolu Yakası'na ait telsiz frekansından yankılanan şarkı sonrasında, görevli amir memurlarını uyararak 8. kanala geçmelerini istedi. Müzik bir süre daha frekanstan yankılandı. Polis amirinin, "Korsanla alakalı, tespitiyle alakalı merak etmesinler. Bu arkadaşla ilgili gereken yapılacak. Cihaz mandalına herkes sahip çıkacak" dediği duyuldu. CİHANİstanbul'da gece saatlerinde polis telsizinden AK Parti'nin yeni seçim şarkısı Dombıra müziği duyuldu. Şarkıcı Uğur Işılak'ın seslendirdiği ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a uyarlanan Dombıra şarkısı, polis telsizlerinden yankılandı.


Cengiz Han Marşı olarak bilinen Dombra'nın müziği üzerine yazılan şarkının içinde "Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan Recep Tayyip Erdoğan" gibi sözlere yer verildi. Gece polis telsizlerinden bir anda bu şarkı çalmaya başladı. Anadolu Yakası'na ait telsiz frekansından yankılanan şarkı sonrasında, görevli amir memurlarını uyararak 8. kanala geçmelerini istedi. Müzik bir süre daha frekanstan yankılandı. Polis amirinin, "Korsanla alakalı, tespitiyle alakalı merak etmesinler. Bu arkadaşla ilgili gereken yapılacak. Cihaz mandalına herkes sahip çıkacak" dediği duyuldu. CİHAN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.