AKP'den istifa edip SP'ye geçtiler

AKP'den istifa edip SP'ye geçtiler

AK Parti Kayseri il teşkilatında çeşitli görevlerde bulunan 113 kişi, partilerinden istifa ederek Saadet Partisi'nin Akkışla Belediye başkan adayı Nuh Karakoç'u destekleme kararı aldı.

İstifa eden AK Partililerin, Saadet Partisi'ne katılımları ve Akkışla adayı Nuh Karakoç'a destek vermeleri üzerine, Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arıkan ve Büyükşehir Belediye başkan adayı Haşim Özçelik ile bazı partililer, Akkışla'ya geldi. Burada halka hitap eden İl Başkanı Arıkan, ''AK Parti Akkışla teşkilatı, Saadet Partisi Akkışla Belediye başkan adayımız Nuh Karakoç'u desteklemek için istifa ederek partimize katılmışlardır. Bu kararları inşallah Akkışla için Kayseri için hayırlı olur, güzel günlerin habercisi olur diye ümit ediyoruz.'' dedi.


Arıkan, bütün Türkiye'de olduğu gibi Akkışla'da da bir seçim yapılacağını vurgulayarak, ''İnşallah bu seçim, Akkışlalı hemşehrilerimizin yapacağı bu seçim, Akkışla için bugüne kadar alamadıkları hizmetleri alacakları, Akkışla'ya üvey evlat gibi bakanların en güzel cevabı alacakları bir seçim olacak inşallah. Akkışla Belediye Başkanımız Nuh Karakoç, sadece Saadet Partisi'nin değil, inşallah seçimleri kazandığı takdirde 31 Mart sabahı tüm Akkışla'nın, tüm köylerinin ve tüm mahallelerinin belediye başkanı olacak. Geçtiğimiz günlerde AK Parti'nin çeşitli kadrolarında görev yapan Mehmet Arslan, Raşit Arslan ve Adem Göktürk Bey ile 110 arkadaşları, partilerinden istifa ederek, Nuh Karakoç başkanımıza destek olacaklar. Bu arkadaşlar, AK Parti'nin çeşitli kadrolarında görev yaptılar, ancak AK Parti'nin tasvip etmedikleri icraatlarını görerek partilerinden istifa edip, Saadet Partisi adayının yanında yer almaya karar verdiler. İnşallah aldıkları bu karar hayırlara vesile olur.'' diye konuştu.


Saadet Partisi Büyükşehir Belediye başkan adayı Haşim Özçelik de ''İnşallah 31 Mart'ta Saadet zaferiyle sonuçlanacak olan seçimin şimdiden Akkışlamıza, Kayserimize, tüm Türkiyemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Milli Görüş denince belediyecilik akla gelir, belediyecilik denince de Milli Görüş akla gelir. Bizden önceki çalışmalarda belediyecilik belli bir seviyedeydi. Ancak bizimle birlikte çıta yükselmiştir. İnşallah 31 Mart'ta Saadet Partimizin Akkışla'nın Belediye Başkanı Nuh ağabeyimle birlikte biz yaşanabilir bir Akkışla için elimizden gelen tüm mücadeleyi yapacağız, çıtayı daha da yükselteceğiz. Akkışla, hak ettiği yere gelecek. Akkışlamız bugüne kadar alması gereken hizmetleri alamadığı için maalesef Sarız gibi geri kalmıştır. Şu anda Akkışlamızda doğru dürüst sağlık hizmeti alınamamaktadır. Müthiş bir göç vermektedir. Nüfusu her geçen gün erimektedir. İnşallah organize hayvancılık konusunda çalışmalarımızı yapacağız. Akkışlalı kardeşlerimiz, Akkışla'da ikamet edecekler. Bir dahaki seçimlere Akkışlamız kalkınmış olarak girecek. Saadet Partisi'nin Milli Görüş anlayışıyla yıldız gibi parlar. İnşallah 30 Mart'ta vereceğiniz oylarla 31 Mart'ta Kayserimizin parlayan yıldızlarından olacaktır Akkışla.'' ifadelerini kullandı.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.