1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bahçeli'den seçim açıklaması 'Zaman Türk milletinin, zemin Türk vatanıdır'
Bahçeli'den seçim açıklaması 'Zaman Türk milletinin, zemin Türk vatanıdır'

Bahçeli'den seçim açıklaması 'Zaman Türk milletinin, zemin Türk vatanıdır'

MHP lideri Devlet Bahçeli, yerel seçimlere ilişkin, 'Gün Cumhur İttifakı’nda buluşma günüdür. Zaman Türk milletinin, zemin Türk vatanıdır.' dedi.

A+A-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçimlere ilişkin Twitter hesabından açıklamalar yaptı.

31 Mart için mesajlar veren Bahçeli "Gece-gündüz Cumhur için çırpınmalıyız, Türkiye’nin tarihsel hakları, milletimizin tertemiz umutları, şehirlerimizin bereket ve birliği için 7/24 gereğini yapmalıyız. Durmak yok, beklemek yok, gecikmek yok, gevşemek yok, geriye düşmek asla yok. İnandık, inşallah kazanacağız" dedi.

İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR

"İnanmak başarmanın yarısıdır” diyen Bahçeli, hiçbir kutlu hedefe sıkıntı çekmeden, yükü omuzlamadan, ter dökmeden, emek vermeden, dert etmeden ulaşılmamış, bundan sonra da ulaşılamayacak olduğunu belirterek, “Başarmanın sırrı hem çok istemek hem de inançla mücadele etmektir. Aziz Atatürk veciz bir sözünde aynen şöyle demişti: “Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini, daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar.” Ne kadar doğru değil mi?” dedi.

CUMHURUN ŞAHLANIŞINI GÖSTERECEKTİR

31 Mart seçimlerine 7 günlük bir süre kaldığını hatırlatan Bahçeli şunları kaydetti; “7 gün sonra milli irade sandıkta tecelli edecektir. 7 gün sonra Türkiye’nin ufuk çizgisi netleşecek, milli ümitler yükseldikçe yükselecektir. Tarihin şaşmaz hakikati bir kez daha cumhurun şahlanışını gösterecektir. Özellikle Milliyetçi Hareket Partisi’nin bütün teşkilat mensuplarından, bütün dava arkadaşlarımdan, milletimin her güzel ve muhterem insanından ricam kalan süre içinde 7/24 çalışmalara hız vermeleri, milli beka ve parlak gelecek için daha fazla inisiyatif üstlenmeleridir.”

GEVŞEMEK YOK GERİYE DÜŞMEK ASLA YOK

‘Gece-gündüz Cumhur için çırpınmalıyız’ diyen Bahçeli, “Türkiye’nin tarihsel hakları, milletimizin tertemiz umutları, şehirlerimizin bereket ve birliği için 7/24 gereğini yapmalıyız. Durmak yok, beklemek yok, gecikmek yok, gevşemek yok, geriye düşmek asla yok. İnandık, inşallah kazanacağız. Cumhur İttifakı’nın zaferi Türkiye’nin zaferi olacaktır. Cumhur İttifakı’nın yürüyüş ve yükselişi Türk milletinin huzurunu, mutluluğunu ve güvenliğini sağlam ve sarsılmaz esaslara bağlayacaktır” dedi.

ZAMAN TÜRK MİLLETİNİN ZEMİN TÜRK VATANIDIR

‘Kendimize inanırsak başkaları da bize inanır’ açıklamasını yapan Bahçeli sözlerini şu şekilde tamamladı; “Tarihimize inanırsak talihimiz açılır. Türkiye’ye inanırsak gücümüze güç katılır. Mukaddesatımızı rehber yaparsak, milletimizin ülkülerini ruhumuzda duyarsak tüm melanet emeller, tüm hain niyetler karşımızda tel tel dağılır. Gün Cumhur İttifakı’nda buluşma günüdür. Zaman Türk milletinin, zemin Türk vatanıdır. Beka İçin Milli Karar Cumhur İçin İstikrar. Sağduyunun Birlikteliği Cumhur İttifakı, Türkiye Ehline Emanet. Allah cumhuru mahcup etmesin, milletimizi mağlup duruma düşürmesin. Amin." 

SİYASETCAFE.COM

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler