Bayülgen'den Şahan Gökbakar'a sert eleştiri

Bayülgen'den Şahan Gökbakar'a sert eleştiri

Okan Bayülgen'le Şahan Gökbakar arasındaki 'Recep İvedik' kavgası bir kez daha su yüzüne çıktı. Gökbakar'ın her filmini eleştiren Bayülgen serinin dördüncü filmi için, 'Bir ayının dünyası gelecek için kimseye bir şey vadetmiyor” dedi.

Şa­han Gök­ba­ka­r’­ın ha­yat ver­di­ği Re­cep İve­dik 4, 100 yıl­lık Türk si­ne­ma ta­ri­hin­de tüm re­kor­la­rı kır­sa da ün­lü şov­men Okan Ba­yül­gen, sert bir şe­kil­de eleş­tir­di. Viz­yo­na gir­di­ği ilk haf­ta se­yir­ci re­ko­ru kı­ran Re­cep İve­dik 4, 7 haf­ta gi­bi kı­sa bir sü­re­de 6.9 mil­yon iz­le­yi­ciy­le en çok iz­le­nen film re­ko­ru­nu Dü­ğün Der­nek fil­min­den dev­ral­dı. Re­cep İve­dik fil­mi­ni in­san­la­rın ne­den iz­le­di­ği­ni ger­çek­ten çok me­rak et­ti­ği­ni be­lir­ten Ba­yül­gen, “Re­ce­p’­in dün­ya­sın­dan çık­mak la­zım. Bir ayı­nın dün­ya­sı ge­le­cek için kim­se­ye bir şey v­adet­mi­yor. Ge­le­ce­ği­miz için ni­te­lik­li iş­le­rin ya­pıl­ma­sı­nı is­ti­yo­ru­m” di­ye ko­nuş­tu.


Kavgayı Şahan başlattı

İki­li­nin ara­sın­da­ki kav­ga, geç­ti­ği­miz yıl­lar­da Şa­han Gök­ba­ka­r’­ın Okan Ba­yül­ge­n’­i Ka­na­li­zas­yon fil­min­de Uçan Adam Sab­ri­’yi oy­nat­ma­sın­dan do­la­yı eleş­tir­me­si ve sah­te­kâr­lık­la suç­la­ma­sıy­la baş­la­mış­tı. Gök­ba­kar, Ba­yül­ge­n’­i he­def ala­rak, “O­kan prog­ra­mın­da eleş­ti­ri­yor son­ra da çı­kıp film­de onun­la bir­lik­te oy­nu­yor, bu hiç sa­mi­mi de­ği­l” de­miş­ti. Bu­nun üze­ri­ne hay­li  öf­ke­le­nen Ba­yül­gen ise Şa­han Gök­baka­r’­ı hiç sev­me­di­ği­ni açıkça ifa­de etmişti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.