Besmeleli soyguncu

Besmeleli soyguncu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Erdoğan'ın Kabataş'ta türbanlı bir kadının darp edildiği iddialarıyla ilgili, 'Söylendiği gibi bir saldırının olmadığı anlaşılmıştır. Başbakan çıkıp Türk milletinden özür dileyecek erdemi gösterebilecek midir?” d

VİCDANSIZCA


“Başörtülü bir kardeşimiz, Kabataş’ta sanki işkenceye tabi tutulmuştu. Kamera görüntüleri ortaya çıkmıştır. Ve hiç de söylendiği gibi bir saldırının olmadığı anlaşılmıştır. Başbakan sıfatını taşıyan zat, konuyu enine boyuna incelemeden bu yalanın üzerine atlamış ve insanımızı birbirine düşman etmek için vicdansızca kullanmıştır. Gezi Parkı’nda Türk gençliğinin tepkisini ‘Başörtülü hanımlara saldırdılar, camilerde içki içtiler’ diyerek püskürtmeye çalışan bu batılın temsilcisi mertçe ‘Yanlış yaptım’ diyebilecek midir? Yoksa iddia edilen saldırıdan 5 gün sonra alınan ve son derece muamma olan Adli Tıp raporuna sarılmaya devam edecek kadar küçülecek ve kendisini hiç edecek midir? Başbakan çekirge misali bugüne kadar yeterince sıçramış, yeterince hoplamıştır. Ama bundan sonra deniz bitmiştir.
 

Ben yolsuzluk dendiğinde şunu anlarım: Devletin kasası soyuluyor mu, soyulmuyor mu?’ diyor. Hakikaten de bu Başbakan şakacı bir adam olup çıkmıştır. Yalan, dolan, inkâr, iftira, asılsız haber yayma, uydurma bilgi verme, tezvirat, gıybet, dedikodu, akla hayale sığmayacak yorumlarda bulunma Başbakan’ın karakteristik özellikleri arasına girmiştir. Etiler’deki polis okulu arazisini önce Kiptaş’a devredip, ardından da talan düğmesine basmak yolsuzluk değil midir? Bu arazinin Yasin el Kadı’nın oğlu Muaz Kadı ve işadamı Usame Kutub’un da ortakları arasında bulunduğu bir şirkete ihalesiz olarak verilme hazırlığı ve bu şirketin gizli hissedarları arasında Bilal Erdoğan’ın da yer alması yolsuzluk değil midir? Başbakan arazinin malum şirkete devri için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı’na emir vermesi yolsuzluk değil midir? Başbakan besmeleyle soygun yapacak kadar günahkâr olanların koruyucusudur. HSYK Kanunu Çankaya’dan mutlaka dönmelidir.”  

2 saat uykuyla

PARTİSİNİN meclis grubunda alkışlar arasında kürsüye çıkan Devlet Bahçeli’nin sol gözünün kanlanmış olması dikkat çekti. Sabahın ilk ışıklarına kadar grup konuşmasını hazırladığı belirtilen Bahçeli’nin saat 06.00’da MHP Genel Merkezi’nden ayrıldığı öğrenildi. Bahçeli’nin 2 saatlik uyku ile toplantıya geldiği, gözündeki rahatsızlığın da uykusuzluktan kaynaklandığı bildirildi. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.