Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 19 Mayıs mesajı! 'Gençlerimize daha fazla destek vereceğiz'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 19 Mayıs mesajı! 'Gençlerimize daha fazla destek vereceğiz'

Cumhurbaşkanı Erdoğan 19 Mayıs mesajı yayınladı. Erdoğan mesajında, "Ülkemizin geleceğinin sembolü Türkiye Yüzyılı'nı inşa ediyoruz. " dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 19 Mayıs mesajı yayınladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında "Ülkemizin geleceğinin sembolü Türkiye Yüzyılı'nı inşa ediyoruz. Gençlik ve Spor Bayramı'nı en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Atatürk ve Kurtuluş Savaşı kahramanlarını saygıyla anıyorum." ifadelerini kullandı. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan'ın "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesaj şöyle:


"Bugün Milli Mücadelenin Başkomutanı, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 104. yıldönümünün sevincini ve coşkusunu yaşıyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nızı en içten dileklerimle tebrik ediyorum.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Türk gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs 1919 tarihi, ecdadın imkânsızlıklar içinde dahi büyük bir iman ve inançla direniş ruhunu yeniden canlandırmasının sembolüdür. 19 Mayıs, Türk Milletinin emperyalist güçlere karşı birlik ve beraberlik içinde, zulme boyun eğmeyeceğini haykırarak, tarihin gördüğü en büyük kahramanlık destanlarından birini yazmaya başladığı gündür.

 

"ÜLKEMİZİN GELECEĞİNİN SEMBOLÜ TÜRKİYE YÜZYILI'NI İNŞA EDİYORUZ"


Ecdadımızın istiklali ve istikbali uğrunda sergilediği kahramanlıkları gelecek nesillere en canlı şekilde aktarmak başta gelen vazifemizdir. Bu anlayışla, bir asır önceki ruhla ecdadımızdan teslim aldığımız kutlu emanetlere sahip çıkıyor, ülkemizin geleceğinin sembolü Türkiye Yüzyılı'nı inşa ediyoruz.

Mücadele azmimizi, büyük ve güçlü Türkiye'yi inşa etme heyecanımızı sürekli canlı tutmak için gençlerimizi tüm alanlarda destekliyor, onlara her türlü imkânı ve fırsatı veriyoruz. Ülkemizin demokrasi ve kalkınma atılımlarını tasarlar ve uygularken en çok gençlerimize
güveniyoruz. Kendilerine sunduğumuz imkânları en iyi şekilde kullanarak bizlere büyük gururlar yaşatan gençlerimizle iftihar ediyoruz.

 

"GENÇLERİMİZE DAHA FAZLA DESTEK VERECEĞİZ"


Ülkemiz kalkındıkça, geliştikçe, büyüdükçe, hayallerini gerçekleştirebilmeleri için gençlerimize daha fazla destek vereceğiz. Türkiye Yüzyılı vizyonumuzu emanet ettiğimiz gençlerimizin, son devletimiz Cumhuriyetimize güçlü bir şekilde sahip çıkmaları, geleceğimize güvenle bakmamızı sağlamaktadır.

Bu düşüncelerle, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını tekrar tebrik ediyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Kurtuluş Savaşımızın bütün kahramanlarını saygıyla anıyorum."

 

Siyasetcafe.com

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.