1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. En Popüler Estetik Operasyonu Karın Germe Estetiği
En Popüler Estetik Operasyonu Karın Germe Estetiği

En Popüler Estetik Operasyonu Karın Germe Estetiği

Zamanın Getirdiği Sarkmalar ve Çatlakların Çözümü Estetik Operasyonlarda En Popüler Olanlar Karın Germe ve Popo Estetiği

A+A-

Zamanın Getirdiği Sarkmalar ve Çatlakların Çözümü Estetik Operasyonlar

İnsan bedeni her yeni gün yeni hücreler üretir ve eski hücreler ölür. Ölen hücrelerin bir kısmı vücuttan atılırken bir kısmı vücutta kalmaya devam eder. Yüzde bulunan hücrelerin zamanla ölmesi ile birtakım çizgiler oluşur. Bu durum birçok insanı rahatsız eder ama düzeltmek için bir çare göremezlerdi. Günümüzde vücut üzerinde bulunan kırışıklıklar, bombeli görünüm, çatlaklar derken pek çok hoş karşılanmayan durum oluşur ve bunu düzeltmenin yolu ise estetiktir. Estetik günden güne daha çok önem kazanır bunun nedeni vücuttaki estetik görünümü daha kolay şekilde sağlayabilmektir. Estetik kimileri için çok zor bir yöntemdir halbuki bu fikir doğru değildir. Estetik operasyonlar ameliyatlı ve ameliyatsız olarak ikiye ayrılmaktadır.

Ameliyatsız estetik uygulamaları kısa süre içerisinde uygulanır bu nedenden ötürü de daha kolay bir yöntemdir. Ameliyatlı estetik operasyonları biraz daha korkutucu görünebilir. Gözün korkması gerektiği bir uygulama değildir estetik. Alanında başarılı, güvenilir, iyi eğitim almış bir doktor tercih ettiğiniz sürece hiçbir estetik uygulama korkutucu değildir. Operatör Doktor Gökhan Haytoğlu estetik uygulamalar hakkında yaptığı çalışmaları ile adından övgüyle söz ettirmiştir. Estetik uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz Operatör Doktor Gökhan Haytoğlu’nun internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Meme Estetiği ile Özgüvenli Kadınlar

Tarih boyunca kadın memesi doğurganlığın ve bereketin simgesi olmuştur. Bereket tanrıçaları bu sebeple büyük göğüslü olarak resmedilmiştir. Tarihin etkisiyle idealize olmuş kadın bedeni büyük göğüslü ince belli olarak hoş karşılanmıştır. Meme yapısı içerisinde süt kanalları, yağ hücreleri bulunmaktadır. Bu nedenle yapılan bir değişikle metabolizma ve hormonlar değişiklik gösterebilir.

Hamilelik ve emzirme süreçleri içerisinde değişiklik gösteren memelerde bu süreçlerin sonrasında sarkma, asimetrik bozukluk, şekilde bozulma gibi sorunlar oluşabilir. Yaşın ilerlemesine ve hızlı kilo alıp vermeye bağlı olarak da memelerde birtakım sorunlar baş gösterebilir. Genetik yapı olarak küçük göğüslere sahip olan kadınlarda bu durumdan rahatsızlardır. Göğüsler kadınlar için bir yandan da özgüven sağlamaktadır bundan dolayı da önemi büyüktür. Operatör Doktor Gökhan Haytoğlu meme büyütme estetiği için başvurabileceğiniz sayılı doktorlar arasında yer alır. Meme üzerinde sarkma, şekilsel bozukluk ve diğer estetik problemlerin oluşması durumunda meme büyütme estetiği bu sorunların giderilmesi adına en ideal yoldur.

En Popüler Estetik Operasyonu Karın Germe Estetiği

Karın germe estetiği en popüler estetik uygulamalar arasında yer alır. Karın germe estetiğindeki yanlış sanılardan biri de karın germe estetiğinin karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak adına yapılan estetik uygulama olduğu. Karın germe estetik operasyonu karın bölgesine sportif bir görüntü kazandırmak için yapılan operasyondur. Karın germe operasyonunun iki türü vardır. Tam karın germe ve mini karın germe operasyonu olarak ayrılırlar. Karın germe estetik operasyonunun ikiye ayrılmasının sebebi yöntemlerinin farklı olmasından kaynaklanır. Göbek deliğinin üzerinden sarkmışsa karın bölgesindeki fazlalıklar tam karın germe, göbek deliği altında ise fazlalıklar mini karın germe olarak adlandırılır. Operatör Doktor Gökhan Haytoğlu karın germe operasyonu hakkında danışabileceğiniz alanının en iyi doktorlarındandır. Bu nedenle kafanıza takılan her şeyi rahatlıkla danışabilirsiniz.

Popo Estetiğinde Güvenilir Doktor Seçimi Çok Önemlidir

Popo estetiği çoğunlukla küçük ve düz şekilli popo yapısına sahip olan kadınlar tarafından tercih edilir. Rahatsız olduğunuz bir popo görüntüsü ile yaşamak zorunda değilsiniz bu nedenle popo estetiğinde çok basit yöntemler ile arzu ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Popo üzerinde yeterli yağ bulunuyorsa arzu edilen görüntüyü oluşturmak için yağ transferi yöntemi tercih edilir. Yağ transfer yöntemi bireyin kendi vücudundan alınan yağlar ile yapıldığından dolayı estetik uygulama yapılmış gibi değil gayet doğal bir popo görüntüsüne sahip olunur. Yağ transferi yapılacak kadar yağ bulunmuyorsa vücutta implant yöntemi ile de başarılı bir sonuç elde edilir. Vücut üzerinde değişiklik yapılmasından dolayı güvenilir olmayan veya estetik alanında yeterince başarılı olmayan kişiler tarafından estetik operasyonlar yaptırmamalısınız. Popo estetiği konusunda detaylı bilgi alabileceğiniz bir yazı okumak isterseniz bu: https://www.gokhanhaytoglu.com/popo-estetigi.html sayfayı ziyaret etmelisiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.