Erdoğan'dan Gülen'e: Onun da evladı yok

Erdoğan'dan Gülen'e: Onun da evladı yok

Erdoğan'ın konuşmasından önemli başlıklar. Bu solcular Ateist dinsiz.

Bizlere sahip çıktığınız için, bizlere yol arkadaşlığı yaptığınız için Rabbim hepinizden razı olsun. 30 Mart dünyanın tüm mazlum hakları için inşallah dünyaya verilmiş bir mesaj olsun.

 

GÖZÜ DÖNMÜŞ DÜŞMANLARA...

 

30 Mart'ta Balıkesir'de sadece bir seçim yapmayacağım. 30 Mart'ta Türkiye içindeki hainleri Türkiye dışındaki gözü dönmüş düşmanlara sandıkta mesaj vereceksiniz. Türkiye'ye saldıranları sizler sandıkta püskürteceksiniz. Bu ülkede başı açık başı örtülü bizi birbirimize düşürmek istediler. Biz şimdi başörtü olarak okullarımıza gidebiliyoruz, devlet dairelerinde çalışabiliyoruz. Siz ne istiyorsunuz. Sizin Hocanız 28 Şubatta başörtüsü için flortan dedi. Biz o hocalardan kurtulduğumuz için mutluyuz.

 

BU SENE BİR ŞEYLER OLDU...

 

Balıkesir'e bu sene bir şeyler oldu. Balıkesir futbolda şampiyonluğa gidiyor fakat belediyecilikte küme düştü. Bunlar belediyeciliği bilmez, belediyecilik bizim işimiz bizim. Ben kimden aldım belediye başkanlığını CHP'den aldım. İstanbul susuzdu, çöp dağları vardı. Medya siz de bunları hatırlayın. Çöp dağlarını temizledik, susuzluğu giderdik. Hala sıkıntı yok. Dağları deldik dağları. 180 kilometre Istıranca Dağları'ndan su getirdik. Neden? Biz Ferhat'ız, Şirin'e aşığız. Millete sevdalıyız.

 

HADİ BUYURUN

 

İstanbul'u ben o dönemde 2.5 milyar dolar ile devraldım. Hem yatırımlar yaptım 1 milyar 200 milyon dolar borçla devrettim. Şimdi Balıkesir bizimle daha farklı gülecek. Ayvalık'ta su yok. Hadi buyurun. Neden çözemiyorsunuz su sorununu. İki gülücükle belediyecilik olmaz. Yatırım ister yatırım.

 

ONUN DA ÇOCUĞU YOK...

 

Bundan 17 yıl önce 28 Şubat'ta seçilmiş bir hükümete post modern bir darbe girişiminde bulundular. Sizin seçtiğiniz hükümeti baskılarla, tehditlerle görevden uzaklaştırdılar. İmam hatipleri, meslek liselerini kapattılar. İnançlarımıza değerlerimizi kutsallarımıza el uzattılar. Başörtülü okumaz okuyamaz diyorlardı. İmam hatipli üniversiteye giremez diyorlardı. Yoksulların çocukları okumasın diyorlardı. Sen başörtülüsün senden kapıcı olur diyorlardı. Şimdi avukatta oldu mühendis de oldu, doktor da oldu.

 

Bugün kendi ülkesine tuzaklar kuran zat, o günlerde ülkesini sırtından hançerliyordu. Ne diyordu biliyor musunuz. "Beceremediniz artık bırakın diyordu" Başörtüsü için takmayabilirsiniz diyordu. Ya sen ne karışıyorsun. Çünkü onda evlat yok. Bizim derdimiz var. (Başbakan Erdoğan geçtiğimiz günlerde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için. "Onun çoluğu çocuğu yok bizi anlayamaz" demişti)


28 Şubat'ta darbecilere hoşgörü ödülleri dağıtıyordu bunlar. Bugünde darbecilere telekulak desteği veriyor.

 

BU MİLLET UNUTMAZ

 

Bu millet ihaneti sırtına saplanan hançeri unutmaz. Bin yıl sürece zulmü sizlerle beraber ortadan kaldırdık. Üniversitelerde başörtü yasağını, imam hatiplerde olan yasakları ortadan kaldırdık.


Bunlar ilimden, fenden bahsediyor değil mi? MHP'yi konuşmaya gerek yok. İktidara geldiler muktedir olamadılar. Merhum Ecevit ile 3.5 kalabildiler. 5 sene kalamadılar. Neden? Bunlar aciz. Bunların yapabileceği iş değil bu. CHP'nin başındaki Genel Müdür aslında bir kaset Genel Müdürüdür. Yapmıştır yapmamıştır, bilemem. Ama o görüntüleri yarım saatte ben kaldırdım. Ama şimdi kalkmış bana kimmiş açıklasın diyordu. Onu git paralel yapının başındakine söyle, hala güveniyorsun. Bu iş bizim başımızın altında çıksa neden kaldıralım ya. Varsın dursun.

 

BUGÜN YENİLERİ GÖSTERECEĞİM

 

Tek parti döneminde zulmedenler geçip gittiler. 27 Mayıs'ı yapanlar göçüp gittiler, millet onları nefretle anıyor. 12 Eylül'ü yapanlar milletin gönlünde mahkum oldular. 28 Şubat'ı yapanlar 2002 3 Kasım'da cevabı aldılar. Dün gösterdiklerimi bir kısım medya yayınlamadı. Bugün yenileri göstereceğim. Yayınlasanız da yayınlamasanız da tarih o medyayı affetmeyecek.

 

BU HABERLERLE...

 

3 temmuz 1960 tarihli bir gazetenin haberi. İsmini vermiyorum. Bu da benim hassasiyetim. Vermiyorum, vermeyeceğim. 27 Mayıs'ta darbe yapmışlar Menderes'i hapse atmışlar bu haberi yapıyorlar. Şöyle yazıyor: Menderes'in kasası yolsuzluk evrakı ve vesikalarla dolu diyor. Aynen bugünkü gibi. Haberin içinde merhum Başbakan ile ilgili son derece alçakça edepsizce iftiralar var. Darbe yapmışlar yetmemiş Menderes ve arkadaşlarını hapsi atmışlar yetmemiş, bu haberlerle Menderes'in itibarını sıfırlamak istiyorlar. Sonuç, Menderes silinmez bir demokrasi kahramanı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.