Eski istihbaratcıdan şok seçim hileleri

Eski istihbaratcıdan şok seçim hileleri

Attığınız her oy sandıktan çıkıyor mu sanıyorsunuz? Sen hangi Partiye atarsan at, O yazılacağı partiyi biliyor.

Twitter'ın fenomen ismi Fuatavni dün paylaştığı tweetlerde, yerel seçimlerde olması muhtemel bazı seçim hilelerini yazdı.
 
 
Son dönemde verdiği bilgiler ve yaptığı analizlerle bir anda Twitter'ın en çok takip edilen hesapların birisi haline gelen "Fuatavni" yerel seçimlerde yapılacağı iddia edilen "seçim hileleri"yle ilgili önemli iddiaları gündeme getirdi. "Hem oy tutanaklarının hem imzaların hem de sandıktaki oy pusulalarının sahteleri hazırlandı. Önemli bir merkezde depolanmış durumda" diyen Fuatavni İstanbul'un Ataşehir, Üsküdar ve Beykoz gibi ilçelerinde sistemli bir şekilde mükerrer oy kullanılabileceği uyarısında bulunarak seçmenleri oylarına sahip çıkmaya çağırdı.


İşte Twitter'ın fenomen ismi Fuatavni'den seçimlerle ilgili dikkat çeken uyarılar;

* Yapmayı planladıkları seçim hilesini birazdan maddeler halinde yazacağım. Demokrasiye inanan herkes okumalı ve etrafına duyurmalı

1. Teşkilat içerisinde çok güvendikleri 40 kişiden bir ekip oluşturuldu.Gerekirse seçim hilesi için oluşturulan ekibi isim isim açıklayacağım

2. Üsküdar İlçe Seçim Kurulu Başkanı gibi stratejik isimler özel olarak seçildi. Bu ve benzeri kişilerin konumları kullanılacak.

3. Hem oy tutanaklarının hem imzaların hem de sandıktaki oy pusulalarının sahteleri hazırlandı. Önemli bir merkezde depolanmış durumda.

4. İlçelerden merkeze sonuçlar gönderilirken hile yapılıp yakın partinin oyu örneğin 450 iken 45 yazılacak.Fark edilirse hata oldu denilecek

5. Oy tutanakları değiştirilecek sahte imzalar atılacak Not:Tutanaklar fotoğraflanıp itiraz durumunda imzalar özellikle kontrol edilmeli.

6. Geçen seçimde Çekmeköy sahte oy torbaları ile kazanıldı. İlçe Başkanı, İstanbulda'ki bir toplantımızda övünerek anlatmıştı.

7. Sandık Başkanı'na İlçe Seçim Kurulu'na evrakları verip listeleri gireceği ana kadar eşlik edilmeli. Hile bu safhada yapılacak.

8. Özel bir çalışmayla sandık başkanlarının siyasi düşünceleri öğrenilmeye çalışılıyor. Her birine ulaşılıp tekliflerde bulunulacak.

9. Sahte oy kullanacak kişiler için hayali adresler çıkarıldı.Hayali mahalle,cadde, sokak, ev (vb). Gecekondular adres olarak verildi.

10. AKP'lilerin ev ve işyerlerleri binlerce hayali kişinin kaydı yapılarak seçim adresi gösterildi.İncelenirse görülececektir.

11.  Seçimde CHA görevlilerine ve sair parti yetkililerine problem çıkarılacak. Kavga ve kargaşa çıkarılarak iş yapmaları engellenecek.

12.  İtirazların boşa çıkması için İlçe Seçim Kurulu'ndaki hakim ve savcılar özel olarak söylenileni yapacak kişilerden seçildi.

13. Oy pusulaları fazla basılıp sandıkların içi değiştirilecek. Başarılı olunamazsa bilgisayarlarda seçim sonuçlarına müdahele edilecek.

14. İstanbul'un Ataşehir, Üsküdar ve Beykoz ilçelerinde sistemli bir şekilde mükerrer oy kullanılacak. Ataşehir'de şimdiden sistem hazır.

15. Duyarlı sandık görevlileri mutlaka bütün sandık sonuçlarının fotoğraflarını çekmeli ve açıklanan sonuçlarla karşılaştırmalı.

16.Milletin her şeyini çalanlar şimdi iradesini çalma peşindeler. Demokrasi isteyenler el birliğiyle oyunlarını bozmalı Allah Kadir-i Mutlak

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.