Hakkında suç duyurusunda bulunanlara Nihat Genç’ten “Veryansın”

Hakkında suç duyurusunda bulunanlara Nihat Genç’ten “Veryansın”

Gazeteci Yazar Nihat Genç, Youtube’da kurduğu Veryansın TV’den FETÖ şifrelerini deşifre ettiği için dava açan Çarpışma Dizi’nin yapımcılarına ve Habertürk Yazarı Sevilay Yılman’a fena yüklendi.

Youtube’de kendi kanalını kuran Gazeteci Yazar Nihat Genç, Ezel ve Çarpışma Dizisi’nde FETÖ şifrelerini ifşa etmişti. Genç, ayrıca Ankara yaşanan YHT faciasının da kaza olmadığını ve bir FETÖ suikastiyle karşı karşıya olduğumuzu iddia etmişti.

"FETÖ SUİKASTI" DEDİ “DELİ” İLAN EDİLDİ

Ankara’da yaşanan ve 9 kişinin öldüğü Konya’ya giden Yüksek Hızlı Trenin kılavuz tren ile çarpışma faciasına gazeteci yazar Nihat Genç Türkiye’nin gündemine oturan bir değerlendirmede bulunmuştu.

Yaşanan olayın kaza değil, FETÖ suikastı olabileceği yazan Nihat Genç, bir anda bazı kesimlerin hedef tahtasına oturtulmuş ve “kafayı yedi” sözlerine muhatap olmuştu.

SEVİLAY YILMAN FETÖ’NÜN YENİ KALEMŞÖRÜ MÜ?

Genç’in çok önemli görülmesi gereken bu çıkışını “kafayı yemek” ve “tımarhanelik” olarak yorumlayanlardan birisi de Habertürk Yazarı Sevilay Yılman oldu.

Yılman, köşesinden Nihat Genç’in YHT faciasındaki FETÖ parmağını ortaya çıkartması üzerine “Allah şifa versin galiba Nihat Genç’i kaybettik” başlığıyla "Adam ne yaptığını bilmez bir halde olduğu için farkında olmayabilir ama onun bu zırvalıklarını alıp haber diye okuruna sunan, paylaşan herkes bilmeli ki; FETÖ ile mücadeleyi Nihat Genç ve onun gibilerin yaptığı şekilde karikatürize etmek ancak FETÖ’yü sevindirir” dedi.

PSİKOLOJİSİ İYİ DEĞİLMİŞ

Sevilay Yılman daha da ileri giderek, Psikolojisinin iyi olmadığını söylediği Genç için çok tartışılacak bir öneriyle yazısını tamamladı:

"Allah korusun ama biraz daha geç kalınırsa iş başka bir şeye dönüşebilir. Mesela kendine ya da etrafına zarar verebilir. Bence bunun olmaması için sevenlerinin, yakınlarının yapması gereken tek şey Nihat Genç’i acilen bir Bimarhane’ye* sevk ettirmek olmalı. Tekrar acil şifalar diliyorum kendisine…

*Bimarhane: Osmanlıca da Akıl Hastanesi demektir!"

NİHAT GENÇ, SEVİLAY YILMAN’I RESMEN EZDİ

Gazeteci Yazar Nihat Genç, Twitter’daki hesabından kendisine yönelik “kafayı yedi” iddialarına cevap vermiş ve bunu siyasetcafe.com olarak haberleştirmiştik.

Genç, Sevilay Yılman’ın kendisine yönelik “Bimarhanelik” suçlamalarına yine Twitter hesabından çok ağır sözlerle cevap verdi.

Nihat Genç’in Habertürk Yazarı Sevilay Yılman’a yönelik cevapları şöyle:

SEVİLAY KİŞİSİ...

“Bir. Habertürk yazarı Sevilay kişisi hakkımda atıp tutmuş, bizi tımarhaneye sevk etmiş, ben kendisine tımarhaneye sevk yazısı vermiyorum çünkü zaten orada, kovuşunda yalnız değil, bir kendine bir de Nagehan Alçı'ya baksın bir de diğer komşuları Altaylı ve Bardakçı'nın yediği dayaklara”

“KAÇ PARA ALDIN”

"İki. Bir de yedi uzun yıl Fetöcü savcıları ekrana çıkartan Ciner'in Habertürk TV'sine baksın. Bir kaç hafta önce Çarpışma dizisinin piarını yapmıştın kaç para almıştır diye de merak etmiştim, bu yazısıyla 'duygusallığı' anlaşıldı."

“ARAYA SEN NEDEN GİRDİN”

"Üç. Sevilay kişisi yürekleri yetiyorsa Çarpışma dizisi cevap versin mahkemeyle olur beni karşılarına alarak olur niye araya giriyorsun. Bu dizide Fetöcü şifreleriyle suç üstü yakalandılar ve tekrarında şifreleri çıkartmak zorunda kaldılar."

GENÇ KENDİ KANALINDAN SESLENDİ

Ünlü Gazeteci Yazar Nihat Genç, Youtube’de kurduğu Veryansın TV’de yaptığı programda hakkında suç duyurusunda bulunan Çarpışma Dizisi’nin yapımcısı olan Ay Yapım’a ve “bimarhanelik” diyen Habertürk Yazarı Sevilay Yılman’a yüklenmeye devam etti.

İŞTE NİHAT GENÇ’İN YOUTUBE’DE KENDİ KURDUĞU VERYANSIN TV’DEN CEVABI

Hakan Sönmez

Siyasetcafe.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.