1. YAZARLAR

  2. Yekta YAKTI

  3. İşte CHP'nin desteklediği kepazelik!
Yekta YAKTI

Yekta YAKTI

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

İşte CHP'nin desteklediği kepazelik!

A+A-

Türkiye’nin Ana muhalefet Partisi CHP’nin içinde bulunduğu çöküş Atatürk ile Atatürk’ün kurduğu CHP’ye gönül verenlerin kemiklerini sızlatıyor…

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’a, eşcinsellikle ilgili yaptığı açıklamadan dolayı tepki gösteren Ankara Barosu ile CHP’lilerin, eşcinselliği ‘özgürlük’ diye lanse etmelerinin ardında yatan sebep ise her türlü ahlaksızlığı kendilerine mubah görenlere umut bağlamalarıdır…

Swinger, (eş değiştirme) ve eşcinseller…

Swinger (eş değiştirme) ABD’de yaygın bir ahlaksızlık. Türkiye’de de mantar gibi çoğalmaya başladılar.

Eşçinsellerinde yaygın olduklarını biliyoruz…

Toplumun yüz karası olan bu ahlaksızlıkların içinde olanlar son günlerde açık açık siyasi partilerde yer almaya başladılar. 

 

atilgan-bayir-siyasetcafe.jpg

 

Eşçinsellerin haklarını savunan ve eşçinsellere özgürlük tanımayan hiçbir siyasi partinin 2023 seçimlerinde var olamayacağını açık açık söyleyen İBB İmamoğlu’nun asker arkadaşı Atılgan Bayar’ı Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal başdanışman yaparak siyaset arenasında ortaya çıkardı.

 

atilgan-bayir-siyasetcafe01.jpg

 

‘Yeni Nesil Politikalar’ adı altında Demokrat Parti çatısı altında Uysal’ın himayesinde ortaya çıkan eşcinsel savunucularının 1 Aralık’ta Ankara’da düzenledikleri toplantıya da yer sağlayıcı Ankara Barosuydu…

CHP’NİN SAVUNDUĞU SAPKINLIK YUVALARI YIKIYOR

Dün akşam 4 çocuk annesi, M.S aradı. ‘Eşim beni arkadaş ziyareti diye götürdüğü evde dayak zoruyla arkadaşım dediği adamla zorla ilişki kurdurdu. Kendisi de adamın eşi ile birlikte olduktan sonra, eşcinsel ilişki kuruyorlardı’...

M.S’NİN ANLATTIKLARINA CHP NE DİYECEK?

4 Çocuk annesi M.S, ‘eşimin arkadaşı diye bildiğim bir eve gittik. Çocuklarımla birlikte gittiğim için hiç şüphelenmedim. Önce alkol ikram edildi. Çocuklar uyuduktan sonra eşim tarafından neler yaşayacağımız anlatıldı.

 

atilgan-bayir-siyasetcaf474u.jpg

 

Gittiğimiz evdeki bayanla eşim, bende onun eşi ile beraber oldum.

- Karşı çıkmadınız mı?

M.S ‘Bunları senle yaşayamazsam yuvamız dağılır. Bunda bir ahlaksızlık olmadığını benim gözümün önünde olduğu için hiçbir sıkıntı olmadığını söyledi. 4 çocuk annesi olduğum için çaresizlikten kabul ettim ve yaşadım.

- Nasıl buluşuyorsunuz?

M.S ‘Bunların özel siteleri var. Bizim gibi olan çok fazla aile var.

- Korona virüs ‘ten sonra arttı mı bu sayı?

M.S. ‘Kesinlikle arttı, herkes evde, sitelerin başında, çok fazla şu anda.

- Neler yaşadınız, ilk gittiğiniz, eşiniz sizi boşarım kapıya koyarım, çocukları göremezsin diye sizi zorla ilişkiye zorladı. Daha sonrada bu ilişkilere devam ettiniz mi?

M.S. ‘İstanbul’da sokağa çıkma yasağından sonra, Anadolu Yakasında evlerde bir araya geliniyor. 18 Yaşında olan oğlum bizim bilgisayardan yaşadıklarımızı gördü. Ve bana ‘anne bu nasıl ahlaksızlık pislik’ diye sordu.

Oğluma bunu açıklayamadım, oğlumda babasından nefret ediyor. Boşanma aşamasına geldik. Çok dayak yedim. Yaşan bu ahlaksızlıktan dolayı memnun olanlar olduğu kadar yuvası da dağılan çok.

Erkekler genelde bunu istiyor. Tanıştığımız aileler arasında memnun olan bayanlarda var. Eşini bu ahlaksızlığa sürükleyen kadınlarda var. Toplum olarak ruhsal bozukluk yaşanıyor. İnsan eşini niye başkasıyla paylaşsın, ya da baş biri ile beraberken eşin kamaraya çeksin.

- Eşcinsel ilişkide oluyor mu, CHP’nin bu ahlaksızlığa sahip çıkması doğru mu?

M.S. ‘Türkiye’de yaşanan bu ahlaksızlığa CHP’nin sahip çıkması kesinlikle doğru değil, eşim kendi evimize çağırdı, tek kişiyi önce ikisi de benimle birlikte oldu. Sonra da ikisi birlikte oldu. Zorla bana izlettiler.

Karşı çıkınca kafama yumruk yedim. Benim gibi bu konuda çaresizlikten sesini çıkaramayan çok kadın var. Çalışmayan kocasının eline bakan kadınlar var. Ve bunlar gerçekten çaresiz kadınlar var. Ben karşı çıktığım için kafa tasım kırıldı. Eşime boşanacağımı söyledim. Diye yaşamadığım bir şey kalmadı ama boşanma davası açtım ve uzaklaştırma çıkardım’…

Sonuç: Eşcinselleri savunanlara sahip çıkan, aileler arasında yaşanan ahlaksızlığı özgürlük maskesi altında savunan CHP ve CHP zihniyetinde olanların savundukları kepazeliğe söylenecek sözü ben bulamıyorum…

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar