Yekta YAKTI

Yekta YAKTI

‘Başkan Erdoğan'ın Soylu Yürüyüş’ünü Engelleyemeyecekler’

‘Başkan Erdoğan'ın Soylu Yürüyüş’ünü Engelleyemeyecekler’

Demokratlar Platformu Yürütme Kurulu Üyesi Ali Feyizoğlu, İstanbul siyasetinde DYP döneminin önemli ismi olmakla birlikte yerelden genele siyaseti çok iyi takip eden bir isim.

 

Demokrat Parti ve Adalet Partisi çizgisinde olan bir aileden geliyor. 1987 yılında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile DYP Gençlik Kolları’nda siyasete adımını attı. Küçükçekmece İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, Küçükçekmece İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ve İBB Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi oldu.

 

foto1-047.jpg

 

Ali Feyizoğlu, İstanbul’da “biz olmazsak DYP olmaz” diyen o günün siyaseten en güçlü adaylarına karşı il kongresinde, Gençlik Kolları’ndaki arkadaşı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanında yer aldı. DP’nin Büyük Kongresi’nde Genel Başkan seçilmesi için mücadele verdi. Bakan Soylu’nun Demokrat Parti’den ihraç edilmesinden sonra Ak Parti’ye geçtiği için yapılan sert eleştiriler ile atılan iftiraların karşısına siper oldu.

 

Demokratlar Platformu Yürütme Kurulu Üyesi Ali Feyizoğlu ile yıllar sonra, Tele 1 kanalında program yapan Merdan Yanardağ'ın Şehit Başvekil Adnan Menderes’e yönelik iğrenç iftiralarını protesto etmek için bir araya gelen Demokratlar Platformu üyeleri ile Tele 1'ın önünde karşılaştım.

 

Şer Odaklarının Hizmetkârı CHP Ne Yapmak İstiyor?

 

Ali Feyizoğlu, lafı hiç dolandırmadan, “1946’dan bugüne Demokratların ortaya koyduğu ülkemiz ve milletimiz için ne kadar güzel olan şey varsa, CHP zihniyeti karşı çıkmıştır…” dedi ve sözlerine devam etti;

T.C.’nin ilk millet tarafından seçilen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden iktidarı almak için, CHP’nin şer odaklarının talimatı ile millet ittifakı altında yeni oyunlar sergilemeye çalıştığını görmekteyiz.

 

foto2-039.jpg

 

ABD’de beyaz polis memurunun, siyahi George Floyd'u öldürmesiyle başlayan ‘Nefes Alamıyorum’ ismi ile polis terörü ve yağmayı bugün,  Gezi Parkı’nda yaptıkları gibi Türkiye’de de gerçekleştirmek için harekete geçen satılıkların sosyal medyada paylaşımlarını görüyoruz.

Türkiye artık eskisi gibi yönetenlerin yönetildiği Türkiye değil, Soylu Yürüyüş’ün Başkanı Erdoğan, bugüne kadar bu şer odakları tarafından ortaya konan oyunları hayata geçirmeye çalışan işbirlikçi hainlere 15 Temmuz’da milletimizle birlikte gereken dersi verdi. CHP’nin himayesinde ‘Erdoğan gitsin de kim gelirse gelsin’ diyenler asla ve asla, Başkan Erdoğan'ın soylu yürüyüşünü engelleyemeyeceklerdir’

 

Sonuç olarak, Demokratlar Platformu Yürütme Kurulu Üyesi Ali Feyizoğlu’nun bu açıklamasından şunu anlıyoruz ki; Demokratlar Platformunun Soylu Yürüyüş’ünün kadroları, Başkan Erdoğan’la birlikte şer odaklarına karşı dimdik ayaktalar.

 

foto3-030.jpg

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
Yekta YAKTI Arşivi