1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. MHP Lideri Yozgat’tan bir daha seslendi Gelin helalleşelim
MHP Lideri Yozgat’tan bir daha seslendi Gelin helalleşelim

MHP Lideri Yozgat’tan bir daha seslendi Gelin helalleşelim

MHP lideri Devlet Bahçeli, Yozgat mitinginde, "Son kozlarını oynuyorlar. Huzur ve refahı milletimize çok görenler pusuda. Geleceğimizi kundaklamak isteyenler iftiralara sığındılar. Lider ülke Türkiye ülkümüzü yok sayanlar fitne taşıyorlar" dedi.

A+A-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yozgat'ta düzenlenen yerel seçim mitinginde konuştu. Bahçeli burada yaptığı açıklamada daha önce MHP’de yer alamış veya destek vermiş Milliyetçi ve Ülkücülere seslenerek Cumhur İttifakına destek olmalarını istedi.

İşte Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları;

Artık Yozgat’ın MHP ile buluşma tam bir kucaklaşma zamanı gelmiştir. 31 Mart’ta sandığa gidecek misiniz? Yozgat’ın büyümesine, kronik sorunlarından kurtuluşuna destek verecek misiniz? Bu defa MHP’nin değerli adaylarını il merkezinden ilçelere kadar yetkilendirecek misiniz? Yozgat ehline emanet edilecektir. İnancım budur, beklentim budur. Ümidim budur. Sağ duyunun birlikteliği Yozgat’ta varlığını gösterecektir.

GÜÇLENMEDEN RAHATSIZ OLANLAR SON KOZLARINI OYNUYORLAR

Cumhur ittifakı istikbalin mimarıdır. Cumhur ittifakı, cumhuriyetin yüzüncü yılına ulaşacaktır. Yozgat’ta zillete umut yoktur, icazet asla olmayacaktır. Aziz dava arkadaşlarım, 31 Mart seçimleri bir beka seçimleridir. Ya geleceğin sis perdesini aralayacak ya da zifiri karanlığın hakim olmasına yol açacaktır.

24 Haziran seçimlerinin rövanşını almak isteyenler el ovuşturuyor. Türkiye’nin güçlenmesinden rahatsız olanlar son kozlarını oynuyorlar. Geleceğimizi kundaklamak isteyenler iftiralara sığındılar. Güçlü Türkiye arzusunu kıskananlar zillette toplandılar.

HEDEFLERİ BÖLÜNME SENARYOLARINA ÇANAK TUTMAKTIR 

Hedefleri Türkiye’nin istikrarsızlığıdır. Hedefleri bölünme senaryolarına çanak tutmaktır. Gayeleri Türkiye’yi geriye götürmektir. Bunları yaparken PKK’nın siyasi uzantılarıyla hareket etmekten gocunmuyorlar. Belediye Meclis üyelikleri üzerinde kirli pazarlık yapıyorlar. Belediyelerde yeni bir çukur siyasetin kapı aralıyorlar.

ZİLLET ORADAYSA MİLLET BURADA

HDP; Ankara İstanbul İzmir Mersin Bursa gibi büyükşehirlerde belediye başkan adayı çıkarmıyor. Amaçlarını da açık açık ifade ediyorlar. Diyorlar ki, “Kürdistan’da kazanacağız, batıda ise AK Parti ve MHP’ye kaybettireceğiz” Bu hainlerin dediğine bakar mısınız? Cumhur öldü mü ki Kürdistan’dan bahsediyorlar? Ey densizler, bre gafiller; zillet oradaysa millet burada.

TÜRK MİLLETİNİN TARİHİ HAKLARINI KORKUSUZCA SAVUNACAĞIZ 

Eğilmez başıyla, bükülmez bileğiyle Türk milleti burada. Cesur bir yüreğimiz var. İman ve sevda dolu bir kalbimiz var. Hiçbir zalime minnet etmeyecek bir asaletimiz var. Geri adım atmayacak bir kararlılığımız var. Dün korkmadık yine korkmayacağız. Görüyor ve şahit oluyoruz ki, ne kadar Türkiye karşıtı varsa çevremizde toplanmış durumda. Ne kadar kumpasçı komplocu, ihanet taşeronu varsa faaliyet halinde. Alayı birden karşımıza dizilmiş ülkemize parmak sallıyorlar.

Şimdi bizim karşımızda iki seçenek var. Ya hep birlikte olacağız ya da hep birlikte yok olacağız. Ya beka diyeceğiz ya da belaya razı olacağız. Allah’ın izniyle tarih boyunca esareti kabul etmemiş bir millete yakışan neyse zamanı gelince biz de onu yapacağız. Devletimizin ve milletimizin bekası için her şeyi göze alacağız. Saldırı altındaki Türklüğün, ezilmek istenen Türk milletinin tarihi haklarını korkusuzca savunacağız. Dün yaptık bugün de aynısını yapmaktan çekinmeyiz.

GÖKKUBBE ÇINLASIN HAİNLER ÜRKSÜN ZALİMLER TİTRESİN 

Kaos ve kriz sevdalıları tedavüldeler. Bölünmemizi bekleyenler el ovuşturuyorlar. Bunların alayına Yozgat’tan cevap verelim. Gökkubbe çınlasın, hainler ürksün, zalimler titresin. Öyle bir cevap verin ki fitneye düşenler ayrılsın, bozgunculuk yapanların dili tutulsun. Soruyorum sizlere bayrağa sahip çıkacak mısınız? Vatana sahip çıkacak mısınız? Milli bekaya sahip çıkacak mısınız? Bu haykırışınız geleceğimizi aydınlatıyor. Gücümüze güç katıyor. Allah’a şükürler olsun ki bu vatan sahipsiz değildir. İşte Yozgat bunun canlı ispatıdır. İşte Yozgat bunun güvencesidir.

POLANYA’DA FURKAN’I ŞEHİT EDEN PKK İLE YOL YÜRÜYENLERE HESAP SORUN

Polonya’da Furkan evladımızı şehit eden alçak teröristlere, yol yürüyenlere Yozgat hesap soracaktır. Ezanla dalga geçen, Kürdistan’a göz kırpan CHP’ye Yozgat haddini bildirecektir. HDP ile aynı karede olan İP’e Yozgat sabır göstermeyecek, kurulan oyunları bozacaktır.

BİZ NAMERDE MUHTAÇ OLMAMAK İÇİN BEKA DİYORUZ 

Türkiye siyasi, sosyal ve ekonomik çembere alınmıştır. Milli bekamız bıçak sırtında, milli güvenliğimiz diken üstündedir. Biz birlik için beka diyoruz, biz gelecek için beka diyoruz. Biz istiklal için beka diyoruz. Biz namerde muhtaç olmamak için beka diyoruz. Zalime umut bağlamayız, Türkiye’nin yükselişini engellemek isteyenlere fırsat tanımayız.

 

MERAL KARDEŞ, TEMEL YANDAŞ, KEMAL YOLDAŞ

CHP'nin yanlışları Ağrı Dağı'nı aştı diyorlar. Ne Ağrı Dağı Everest'i bile aştı. CHP'ye oy veren vatandaşlarım kimsesiz değildir. Meral bunlara kardeş, Temel yandaş, Kemal ise yoldaşlık yapmıştır. Bir zamanlar partimizde bulunmuş bir sebepten İP'e gitmiş şimdi pişmanlık duyan kardeşlerime açık çağrımdır. Zillete ortak olmayın. Gelin helalleşelim ve 2023'ün lider Türkiyesine birlikte yürüyelim. 

Cumhur İttifakı, 31 Mart 2019'da Mahalli İdareler Seçimleri'nin sonuçları ne olursa olsun yaşayacak, var olacaktır. Buna hiç kimse engel olamayacaktır. Nifak tutmayacak, tahrikler sonuç vermeyecektir. Cumhur İttifakı, Türkiye'dir, istikbalimizin güvenidir, istiklalimizin güvencesidir."

SAĞ DUYULU CHP’Lİ SEÇMENE AÇIK ÇAĞRIMDIR

CHP genel başkanı YPG’yi aklayadursun biz teröristleri silindir gibi ezip geçmeye yeminliyiz kararlıyız. CHP, HDP, İP boncuk gibi dizilmiş; Kandil’in yörüngesine Pensilvanya’nın dümen suyuna girmiştir. İki yanlıştan bir doğru çıkmaz. Atatürk’ün CHP’sinin PKK’lılarla bir araya geldiğini görmek bu partinin geçmişi açısından utanç kaynağıdır. Kılıçdaroğlu’nun çizgisi Kuva-i milliye değil, Kuva-i inzibatiyedir.

Sağ duyulu CHP seçmenlerine açık çağrımdır. Bu Kılıçdaroğlu’ndan kurtulun. CHP’ye çöreklenmiş siyasetçileri sırtınızdan atın. Atatürk’ün posterlerini, bebek katilinin kanlı ve karanlık resimleriyle yan yana getirenden CHP’li olmaz. CHP’nin yanlışları Ağrı dağını da aştı diyorlar diye, bunların yanlışları Everest’i de geçti. CHP’ye oy veren vatandaşlarım kimsesiz değildir. Umut varsa istikrar ayaktadır.

YANLIŞA KUCAK AÇMAYIN, GELİN HELALLEŞELİM

Bu vesileyle bir zamanlar partimizde bulunmuş, bir sebeple İP’E gitmiş bundan dolayı da pişmanlık duyan kardeşlerime açık çağrımdır zillete ortak olmayın. Yanlışa kucak açmayın. Gelin helalleşelim ve 2023’ün lider Türkiye’sine birlikte yürüyelim. Biz Türk milleti için her fedakarlığa hazır olacağız. Cumhur İttifakı milli istikbalin müdafaa ruhudur.”

SİYASETCAFE.COM

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.