Gülbeniz BAYRAMLI

Gülbeniz BAYRAMLI

SON ÇAĞRI

SON ÇAĞRI

Bu sana kaçıncı seslenişim, kaçıncı aman  oyuna gelme, kaderine geleceğine  sahip çık deyişim, kaçıncı hayal kırıklığı, kaçıncı çırpınış unuttum Türkiye’m.


Ama bu son seslenişim biliyorum çünkü yolun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sandıktan hayır çıkarsa ki(şu an Tanrıdan özüm ve milletim adına başka hiç bir şey istemiyorum) bir daha böylesi yetenekli  “oyuncuların” tehlikeli oyunlarına tabii tutulmayacağız zaten. Yok eğer Evet çıkarsa ki, bu ihtimali düşünmek bile istemiyorum., bir daha ne sana  bir şey sormazlar, ne de o sandıkta, o vatanda sizlerden çok hakkı bulunan ben, çaresizce çığlıklar atmam...


Bu defa sana seslenmeyeceğim de zaten Türkiye’m. Bu Vatanın kalemi kelam olan ne üstatları seslendi sana ama hiç birisi de gözünü kapayan Arap sisini indiremedi gözünün önünden. ”Alnı secde görenler gözünün içine baka baka en kutsal değerlerini yok etmeye kalktı, dokunulamaz dediğimiz bütün temel direkleri salladı sarstı ve sen Türkiyem, bütün bu olanlar içerisinde sadece bir şeytanın secde edişini gördün, ona kandın, başka da her şeye kapattın gözlerini.


Şimdi sana değil de adı AK amelleri ve kalbi simsiyah o kokuşmuş zihniyetlere o kabadayı tarzlara sesleniyorum... O kadar da güvenmeyin ezan sesi eşliğinde yürüttüğünüz şeytani siyasetinize. Bu millet seviyor son dakika şaşırtmalarını... Dibe vurup sonra özüne dönmek genlerinde var biz Türklerin. Ola ki sandıktan Evet çıksa dahi kork ey AK Parti...Bu dünyada tek Türk kalsa bile bir gün mutlaka KEMAL ATATÜRK ruhuna sarılarak karşına dikilecektir...!

 

Bekle ve gör...!

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum
Gülbeniz BAYRAMLI Arşivi