1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Yazıcıoğlu suikasti üzerinde kirli hesap
Yazıcıoğlu suikasti üzerinde kirli hesap

Yazıcıoğlu suikasti üzerinde kirli hesap

İktidara yakın Basın Yayın Organları Yazıcıoğlu Suikastini Başbakan'ın üzerine yıkacaklar diye şimdiden yayına başlaması cemaat ve AKP arasındaki Taht Kavgalarına Yazıcıoğlu'nu alet etmeleri BBP ve Alperen Ocakları mensubu gençleri derinden üzdü.

A+A-

İşte O Haber ve sorulması gerekenler;

 

Günlerdir konuşulan ‘ciddi planlar’ kapsamında bazı aydınların da yazığı Muhsin Yazıcıoğlu kazasına ilişkin “bu ölümü Başbakan’ın üzerine yıkacak kasetler yayınlanacak” . Yazıcıoğlu’nun ölümü nasıl Başbakan’ın üzerine kalır? Hangi tarihte ne yayınlanacak?


Plana göre ilk adımlarla üst seviyeye çekilen milliyetçi hassasiyet ve güvensizlik duygusu sonrasında bu yayınla birlikte artık sokağa çıkış başlayacak. İşte ayrıntılar

3. PLAN : ERDOĞAN YAZICIOĞLU KAZASI İLE İLİŞKİLENDİRİLECEK
TARİH    : 27 MART 2014
HEDEF   : ALPERENLERİ SOKAĞA DÖKMEK

“YAZICIOĞLU ÖLÜMÜ SORUMLUSU ERDOĞAN’DIR” DENİLECEK

Plana göre daha önce de kamuoyuna yansıyan fakat sadece ‘başlık’ aşamasında kalan bu adımın çarpıcı ayrıntılarını ilk kez açıklıyoruz. “İşler yolunda giderse” Başbakan Erdoğan BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünden sorumlu tutulacak. Nasıl mı?

16 DAKİKA SONRA BİLGİ VERİLDİ İDDİASI

Plan kapsamında yayınlanacak ilk bilgi ya da kasette Başbakanlığa kazadan 16 Dakika içerisinde haber verilmiş olması olacak. Bu bilgiyi veren kişinin Maraş Valisi olduğu ilan edilecek. Fakat bundan sonraki adımda bir manüplasyon yapılacak. Gerçekte Kayseri Valisi Maraş Emniyetindan olduğu iddia edilen bir kaynaktan kendisine gönderilen kaşesiz ve imzasız bir notta durumunun iyi olduğu ve Yazıcıoğlu’nun merkeze götürüldüğü bilgisini alıyor. Bu bilgiyi Başbakanlığa iletiyor. Ve bu bilgi yayılıyor. Oluşturulacak senaryoda ise aradan Kayseri Valisi ve askeri kaynak detayları çıkarılarak Yazıcıoğlu’nun iyi olduğu bilgisinin Başbakanlık tarafından yayıldığı ve arama kurtarma çalışmalarının Başbakan tarafından sekteye uğratıldığı kamuoyuna yansıtılacak.

ALPERENLER SOKAĞA ÇEKİLECEK
TWİTTER’DA DEVLET BİNALARI HEDEF OLACAK


Plan başarılı olursa Büyük Birlik Partisi’nin gençlik hareketi olarak bilinen Alperen Ocakları sokak eylemlerine başlayacak. Bu tarihten itibaren sokağa çıkan tüm gruplar için Twitter aracılığı ile Ukrayna ve Bosna’da olduğu gibi Ak Parti ve devlet binaları hedef gösterilecek. 

 

Buraya kadar Hadi Tamam diyelim..

 

CEMAATE;

 

1- Madem Suikasti düzenleyenleri biliyordunuz da neden şimdiye kadar Devlet Kurumlarına ve Mahkemelere hiç bir bilgi belge vermediniz.

 

HÜKÜMETE

 

2- Madem suikasti aydınlatmak için çalıştınız da Ulaştırma bakanlığındaki bir bürokratınızı bile soruşturmanın selameti için görevden almadınız. Özel Yetkili Mahkemeleri kaldırmakla Acaba bu Suikastin bir alakası var mı?

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.