1. YAZARLAR

  2. Gökhan AKYÜREK

  3. Coronavirüs savaşları ve Türkiye'de darbe planları
Gökhan AKYÜREK

Gökhan AKYÜREK

Yazarın Tüm Yazıları >

Coronavirüs savaşları ve Türkiye'de darbe planları

A+A-

Planladıkları CORONA Virüs tıkırında… Ülkerin İç savaşları başladı… Yaklaşan Uluslar arası Savaşlar… Türkiye’deki darbe planları…


İsrail  her geçen gün karışıyor… İsrail’de 3. sınıf vatandaş muamelesi gören Haredi Yahudileri (Ultra ortodoks yahudi diye de geçerler), İsrail polisinin yüzlerine öksürüp, hapşırıp, polislere NAZİ, NAZİ!!! diye bağrıdılar. İsrail polisi, Tel aviv yakınlarındaki Haredi (Ultra ortodoks) yahudi kasabasını orantısız güç kullanarak mühürledi. Ve kasabayı CORONA virüs salgını nedeniyle ‘’kısıtlı bölge’’ olarak belirledi.  İsveç Merkezli sağlık şirketi Mölnlycke, Çin’den İtalya ve İspanya için ithal ettikleri  milyonlarca yüz maskesi ve eldivene Fransa tarafından el konulduğunu açıkladı. İranda Durum karışık cidden. 100 bin mahkumu serbest bıraktılar. 70 kaçan mahkum ise yeniden tutuklandı.  Sosyal medyada biliyorsunuz 5G saldırılarıyla virüs yayılıyor söylentileri, hemen hemen herkezin ağzında. İngiltere’de halk 5G saldırıları ile yayıldığından dolayı, baz istayonlarını yaktığı görüntülere haberler de şahit olduk. 10-15 gün önceki yazılarımda dediğim gibi bu virüs bir  ön aşama esas nüfus azatlama değil Zaten Virüs’ün yayılması için gerekli çalışmaları yaptılar örtbas ederek.

Esas Amaç Korku Kaos,Algı ve başka sistemlere geçip, ( kripto para vs) İslamin yükselmesi (Değiştirilmiş islam) (Almanya ve Hollanda ezan okuyan ülkeler kervanına katıldı) ve tek din projesi, açlık, kıtlık iç savaşlar derken ülkeler arası savaşlar.(Zaten iç savaşlar ve  ülkeler arası savaşlar olduğu zaman dolayı yoldan insanlar ölecek yani kademeli olarak Corona virüs algısı  ile bunu yapacaklar Tabi Bu nüfus azaltma birden bire değil  5-10 yıl arası bir dilime yayarak planladıkları olaylar ile öyle birden bire bir virüs çıktı 500 milyon indan ölecek gibi değil) ÇİN – RUSYA’nın başrollerinde olacağı savaş (Detaylar için eski yazılarımı okuyabilirsiniz https://www.siyasetcafe.com/gokhan-akyurek-231y.htm )

 

resim-1-003.jpg

 

Hatırlarsanız  önceki yazılarımı okuyanlar hatırlayacaktır. ABD-ÇİN-İSRAİL-İNGİLTERE ortaklığından söz etmiştim.

İngiltere ne hikmetse 2013 sonları 2014 ün başları  gibi para yapımında kullandıkları malzemede değişiklik yaptı. Polimer kullanıldı. Polimer  mikrop, bakteri, kir tutmadığı için parada kullanılmaya başlaması muazzam.  Yani steril bir paraya geçtiler yıllar önce. 2015 Yılında yayınlanan bir makale.(https://www.nature.com/articles/nm.3985). ABD’li ve Çin’li bilim adamları Çin’deki Atnalı Yarasa’lardan insana bulaşabilecek yeni tip CORONA VİRÜS üzerinde çalışmışlar.

Tansiyon Hastası olanları daha çok etkileyecek diye de yazıyor makaleyi okuduğunuzda detaylı görebilirsiniz bunları. Hala ABD-Çin’in düşman olduğunu sanmaya devam edecek misiniz? Planlarını 3-5 senelik değil uzun  vaadeli yapıyorlar. Bunları  aşamalı ve bazı olaylarla  nabız ölçmeleri ve denemeleri ile  planlarını uyguluyorlar.Toplumun tepkisini ölçüp planlarını görüp, değerlendirip ardından nabza göre şerbet dağıtıyorlar.

Wuhan Merkezli insandan insana bulaşan CORONA virüsü 12.000 km uzaklıktaki New York’a ve 8.800 km uzaklıktaki Londra’ya  ulaştıda, parti üst düzey  yöneticilerinin şehri 1.052 km uzaklıktaki Pekin’e ve 629 km uzaklıktaki ticaret şehri Şanghay’a niçin ulaşmadı? Tesadüf mü sizce bunlar elbette değil.

ABD’de İran’da füze sistemlerini aktif hale getirdiler. Rusya’nın Zafer Günü’nün 75. yılı hazırlıkları kapsamında T34 tanklarının testlerini yapması. Millet ölüm kalım virüs ile uğraşırken bunlar niye sizce? Hani fiziki savaş olmayacak diyenler!!! Bakış açınızı genişletin. Kadrajı yukarıya kaldırın. İç savaşlar ve tıbbi malzemelere el koyma savaşlarının ardından ülkeler arası savaşlar başlayacak bununda startı verildi.  İran ve ABD  füzelerini aktif etmiş. İran Arap’lara saldırır, ABD ise İran’a veya Rusya’ya… Zaten nereye saldırırsa savaş başlamış demektir. Rusya’nın  durumu kötü şu durumda.  Siz bakmayın Tv’lerde sürekli aynı kişileri çıkartıp, aynı şeyleri söylediklerine onlarda sisteme hizmet ediyor çoğu. Bazıları da kaybolmamak için  farkında olmadan veya istemeden sisteme hizmet ediyor. Yani Rusya Türkiye savaşacak diye atıp tutanlar varya; onlarda boş yaptıklarını biliyorlar zaten. Azerbaycan kritik bir konumda eğer Rusya tarafında olursa bizde onlardan ötürü Rusya tarafında olabiliriz. Şimdi şöyle bi genel analiz edersek. Size daha öncede söylediğim gibi ABD, Çin, İngiltere ve İsrail birlikte bunu artık net şekilde anlayabiliyoruz günler ilerledikçe. Çin – Rusya savaşının   başrollerinde taraflar olacak (ABD Çin, İngiltere, israil) -(Rusya, İran)

 

resim-2-007.jpg

 

Birde beni düşündüren Bill Gates!!! Bill Gates CORONA çıktıktan sonra medyada aktif olmuş. Ne tarafa bakarsam Bill’den uyarı ne tarafa bakarsam Gates’den bir haber. Bill Gates’den bazı satır başları şunla: ‘’Corona Virüs salgını ile başa çıkmak için ülke çapında güçlü izolasyon önlemlerine ihtiyacımız var.’’ ‘’ABD ekonomisinin eski halin dönmesi ‘’yıllar’’ alabilir’’ ‘’ Fakat bir sonraki salgına. Bundan çok daha hazır olacağız.’’  Herşeyin altından bu adam çıkar oldu. Neden…? Bill Gates kilit nokta bu virüste. Çünkü herşeyin altında bu çıkıyor. Ve ilerleyen günlerde bir kurtarıcı  gibi olacak. Bu yüzden dünyaya servis ediliyor sürekli. Yani  bilinç altı ve algı operasyonu ile hazırlanıyor Bill Gates.

 

Çin kaynaklı bir haber  ilgimi çekti. 3 Nisan 2020 (https://xw.qq.com/cmsid/20200403A0E7J100)  ‘’ Ordu komutanının tuhaf  ayaklanmasından sonra, Erdoğan’ın nerede olduğu hala bilinmiyor. Erdoğan düştüğünde durumu söylemek zor. Ayrıca Türkiye’de Erdoğanın muhalifleri de var 2016’da Erdoğan’a karşı darbe oldu. Erdoğan en kısa sürede iyi durumda olduğunu ispat edemezse. Türkiye’de sivil huzursuzluk olabilir.’’ (Daha fazla detay için verdiğim haberin linkini dikkatli inceleyiniz.) Şu algıya bakarmısınız? Daha geçen gün çıkıp konuşma yapmıştı Cumhurbaşkanımız. Bakış açınızı genişletin  sırf içeriye değil dışarıya odaklanın birazda. Şimdi Tvlerde sosyal medyada Algı yapanların açız diyip boş dolap gösterip arkasında 15 tane bira şişesini kaldırmayı unutanların. Sokağa çıkma yasağı diye anıranların, yalan videolarla ‘’ölüler gizleniyor’’ ‘’toplu mezarlar var’’ diye aynı videoyu farklı şehirlerde diye yayanların ve daha fazlasının amacınızı öğrendiniz mi şimdi? İç savaş çıkartıp, halkı sokağa döküp  aldıkları emir ile DARBE YAPMAK. Dünyanın hiçbir yerinde full sokağa çıkma yasağı yok. Bölge bölge var ve ülkemizde zaten % 80 sokağa çıkma yasağı var. Şehir giriş çıkışlar kapalı zaten. VİP’den karantina ve kontrolden kaçıp, insanları sömürüp algı yapan dangalaklar!!! Hergün aldığın ekmek, markete gittiğinde aldığın şeyler nasıl olacak? Herkes evinde otursa  nolacak? Ekonımi çökecek ülke krize girecek.( Bunun en büyük örneği lübnanda oldu insanlar açlıktan öleceğimize virüsten ölelim daha iyi diyerek sokaklara çıktı.) Onlarda biliyor bunları ama tasma sahiplerinden emir geldi!!! Amaç Türkiye de insanları sokağa dökmek, iç savaş ve Darbe!!! Arkadaşlar çok dikkatli olmalıyız.İyi okuyun, iyi araştırın. Seversiniz sevmezsiniz ama sağlık sistemi diğer ülkelerde çöktü. İnsanlar poşetten maske yapıyor şu süper Amerikadaki doktorlar.. Bizde sağlık sistemimiz çok iyi. Ayrıca meslek lisesi öğrencilerimiz bile maske yapıyor ülkeye yardım ediyor..Dünya geneline baktığımızda  bazı yanlışlıklar olsa da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca ve İç işleri bakanımız Süleyman Soylu durumu çok iyi yönetiyorlar. Bakın aynı gemideyiz bu gemi batarsa hepimiz gideriz. Tasması yurt dışında olanların gazına ve provakalerine yalan haberlerine gelmeyin. Devletimizin kıymetini bilelim. Araştırmadan, okumadan her gördüğünüz habere algıya inanmayın zaten araştırsanız gerçeğin taaa kendisine ulaşacaksınız!!! Algıyı görüyormusunuz? Yurt dışından bile üstü kapalı bir tehdit var yapacakları bir darbe planı var dikkat ederseniz!!! Acaba ABD’den yada onları yönetenlerden  gelen emir ile mi bu haberi çıkarttılar? Oyuna gelmeyip, okuyup, araştırıp, ülkecek kenetlenirsek ancak hayal olarak kalır onların bu planları.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum