1. YAZARLAR

  2. Gökhan AKYÜREK

  3. Ekonomist Dergisi Haziran Şifresi… 3. Dünya Savaşı… Deccal…
Gökhan AKYÜREK

Gökhan AKYÜREK

Yazarın Tüm Yazıları >

Ekonomist Dergisi Haziran Şifresi… 3. Dünya Savaşı… Deccal…

A+A-

Şu meşhur Ekonomist (The Economist) dergisinin geçtiğimiz günlerde yeni kapakları yayınlandı. İçerisinde şifreler barındırdığı aşikar. Ama bunu Tv’deki illuminaticiler gibi anlatıp, abartıp, bunlar herşey üstünde algısı yapmak, hatta kafadan bazı şeyler uydurup korku salmak için değil, bilinçlenip ona göre plan ve çözüm üretmek için anlamalıyız. Bu düşünce yapısı ile analiz etmeliyiz.

 

resim1-011.jpg

 

Bu aralar savaş kokusu var. Birkaç ülke savaşa hazırlanıyor gibi. Ve Çin’in savaşta ismi geçmiyor nedense? Mesela Mısır savaşa hazırlanıyor. Ukrayna savaşa hazırlanıyor. İsraili suçladılar. İsraile karşı savaşa hazırlanıyorlar. ABD de tüm dünyayı uyardı! Bence büyük dünya savaşı çıkacak yani 3.Dünya Savaşı… Derginin kapağındaki hoşçakal küreselleşme demesi ‘’Büyük dünya savaşı’’ olacağının kanıtı olabilir. Çin’e karşı mı savaşacaklar yoksa bir birleri ile mi savaşacak ülkeler acaba? Çin, Kuzey Kore, İsrail, Ukrayna, Rusya, Hindistan. bence bunlardan birisi ilk savaşı başlatacak sonra tüm dünya Çin’e karşı savaşacak. Türkiye’de İsrail tarafından bu savaş cenderesine çekilebilir. İsrailin bize yakınlaşma sebebi bu olabilir.

 

resim2-010.jpg

 

Bu resimde ise hem Avrupa Birliğine gönderlemeler hemde şifreler var. Avrupa Birliği bitiyor!!! Net bir şekilde bunun göndermesi yapılmış. Bittiler, battılar, dağıldılar gibisinden. Ve 12 Yıldız… bazıları palak bazıları sönük. Benim düşüncem O yıldızlar tarihi anlatıyor. Yani 12 yıldız 12 ay Ocak, Şubat, Mart vs. Mesela Ocak parlak, Mart parlak, Mayıs az parlak ve Haziran daha parlak. Ocakta İngiltere Avrupa Birliğinden ayrıldı. Mart’da Avrupa en çok CORONA virüs vakasına sahipti.Ve italya Avrupa Birliğini suçlamıştı. Mayısta azda olsa ekonomisi çöküyor. Sırada Haziran var. En parlak yıldızlardan biri olan Haziran. En parlak yıldızlar Haziran, Ağustos ve Aralık… Haziran’da büyük olaylar olabilir. Bence tüm dünya savaşacak Belki ülkeler arası olmaz sahte uzaylı saldırısı veya zombi istilası vakası olabilir. Zombi dediğim aslında tam olarak zombi olmaz Çünkü 2023 e yakın tarihlerde olacak zombi Ama bu sene delirmiş insanlar görebiliriz. Zombi derken filmlerdeki gibi değil elbette. Saldıran insanlar olacak zombi kelimesine alay edenlere bir nevi mutasyonda diyebiliriz anlayacaği dil ile.. Tükeniş (Extinction 2018) filmini izlediniz mi? Film çok enteresan bir yapım.Robotlar dünyayı ele geçirmiş, hafızaları sılınmıs robot olduklarını bılmıyorlar ama bir kaç tanesi hariç!!! Oradaki robotları insan gibi düşünün!!! Görünürde uzaylı gibi gelenler insanlar olacak zaten, ama uzaylı diyecekler. Tabi bunu Mavi Işık (Blue Beam) projesi ile destekleyecekler daha gerçekci olması açısından. Tükeniş (Extinction 2018) filmini kesinlikle izlemenizi öneririm olayları net bir şekilde anlamanız için.

 

 

resim3-008.jpg

 

Bıçak Sırtı 2049 (Blade Tunner 2049, 2017) filminde ise çok ilginç detaylar var. Çok dikkatli izlenmesi gereken ve ayrıntıların kaçırılmaması gereken bir yapım. Filmde Ölen insanlar asker ve sağlık görevlisi. İlk ölen bir sağlık görevlisi. 05.07.2020 tarihinde ölüyor. Bu tarihlerin tesadüfen yazıldığını düşünmüyorum Dünyada CORONA virüs 2. dalganın en geç yayılma tarihi yada savaş başlaması olabilir. Çin’de Malum olanlar 2. dalga başladı diyebiliriz. ‘’Çin devlet medyasında koronavirüs ile bağlantılı olan ve 199 saniye sonra kaldırılan haberler tüm dünyayı kuşattı. Kaldırılan haberin içeriği: Çin'de son 24 saatte 136 bin yeni vaka ve 32 bin yeni ölüm eklendi.’’ Filmin ilginç anekdotlarından birisi ise Ocak-Şubat-Mart-Nisan-Mayıs-Haziranda kimse ölmemiş olması. Filmde ilk ölen asker olsaydı savaştan sonra salgının olacağı işareti olurdu. Ama Filmde ilk sağlık görevlisi oluyor yani günümüzde ilk salgın başladı ardından ise bence SAVAŞ yaklaşıyor Yani World War is Coming…

 

Filmde diğer ölen insanlar ise asker olarak ölmüş. Film ilk başlarında 2020’den geldiğini iddia eden sağlık görevlisi Deccal’in sistemine karşı geldiği için öldürülüyor. Deccal’in sistemine karşı gelmeseydi. Deccalin kölesi olacaktı. Dünya Savaşı Z (World War Z 2013) Filminde dikkat ederseniz başında Dünya Sağlık Örgütü (WHO) hava yollarını kapatmaya gerek duymuyor. Salgını basit görünüyor. Çekirge istilası başlıyor, sonra karınca istilası başlıyor, karıncalar çekirgeleri yiyord. Bu sene başımıza gelen olayları hatırlattı bana ve benziyor dikakt ederseniz.Dünya Sağlık örgütünün hafife alması, Salgın Dünyaya yayılana kadar hava yollarının kapatılmaması ve çekirge istilarının ardından dünyada karınca istilalarının olması. Hepsini 2013 yılında gördüğümüz Dünya Savaşı Z (World War Z 2013) filmindeki bu olayların aynılarını 2020 yılında yaşadık.

 

Hadisler, filmler ve günümüz olaylarına bakacak olursak genel bir analiz ile benim görüşüm Deccal fiziki olarak 2040 2050 yılları arasında ortaya çıkacak. Doğrusunu ALLAH bilir tabiki. Biz bilinçlenip, kendimizi hazırlarsak, öğrenirsek, psikolojik olarakda geliştirirsek korkacak hiçbirşey yok. ‘’Onlar bir düzen kurdular. Allah da (buna karşılık onlara) bir düzen kurdu (ve şeytani oyunlarını bozdu) . Allah, düzen kurucuların en hayırlısıdır. (Âl-i İmrân Suresi 54. Ayet)

 

resim4-010.jpg

 

Kesinlikle izleyip bakış açınızı ve bilnçlenmenizi sağlayacak şu filmleri kaçırmayın; Bıçak Sırtı 2049 (Blade Runner 2049, 2017), Dünya Savaşı Z (2013), Tükeniş (Extinction 2018), Su Dünyası (Waterworld 1995). Son günlerde Çok konuşulan Çip ve Salgın ile ilgili ise Çip, Salgın ve Virüs.... Cehennem (İnferno 2016) Kingsman: Gizli Servis (Kingsman: The Secret Service 2014) ve Kingsman: Altın Çember (Kingsman: The Golden Circle 2017) filmlerini izlemenizde fayda var.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.