1. YAZARLAR

  2. Şener Mengene

  3. Kim Neden Yaptı?
Şener Mengene

Şener Mengene

Yazarın Tüm Yazıları >

Kim Neden Yaptı?

A+A-

Virütik salgın küresel sosyal deney

Virütik salgın küresel bir sosyal deney, biyolojik saldırı ile modern köleliğe geçişin ilk adımı atıldı. Bütün ülkeler durumu şimdilik zor da olsa idare ediyor. Evde kalmak ve alınan tedbirler geçici bir çözüm olsa da bu na hiçbir ekonomi dayanamaz ve sürdürülemez. Gerçekleri açıklayıp, bütün dünya bu düşmanla topyekün bir mücadele etmesi daha iyi olmaz'mı? Bu şekilde bir bahane ile korku üreterek sürekli küresel, ilaç, silah, faiz, gıda ve teknoloji lobisi kazanmaya devam edecek.

DSÖ ve İMF

DSÖ ve İMF'yi fazlaca duyar olduk. Bunun elbette bir nedeni var. Bu virüs o kadarda öldürücü değilse gerçek yada daha büyük sorun nedir? İkinci dalga mı, Dijitaliz mi, robotiz mi? Öyle de olur, böyle de olur. Çin yaptı, ABD yaptı, İsrail yaptı, Rusya yaptı, İngiltere yaptı, Almanya yaptı gibi sonu gelmeyen komplo ve virüs teorilerinden insanlar bıktı ve usandı. Toplum psikolojik olarak yoruldu.

Toplum psikolojisi

Toplum psikolojisi ile çok ciddi oynandı. Sözde yazar, çizer, araştırmacı, komplo teorisyeni, virüs terisyeni, kriz tellalı, stratejist, analist, futürist, kahin, müneccim, cinci, falcı gibi sürekli ezoterik ifadeler kullanan, sun, illuminati, cabal, küreselciler, ulusalcılar, Roşild, Rokfeller, Morgan, Hasburg, Vatikan, kaos, üst akıl, tapınakçılar, gizli güçler, derin yapılar gibi ifadeleri sürekli kullanarak korku, panik, çözümsüzlük ve umutsuzluk yayarak toplumsal paranoya sebep oldular.

Akl-ı  selim davranmak

Devletimizin ve milletimizin bu biyolojik salgından en az hasarla ve en kısa sürede çıkması için çözüm odaklı akl-ı selim davranarak edilerek, felaket tellallarına kulak asılmamalıdır. Neler yapılması gerekiyor, detaylı olarak önceki yazılarımızda ifade ettim. Yeni önerilerimizde olacak, çaresiz değiliz, çözümü biliyoruz. Stratejik çözümler üretiyoruz.

Kim yaptı?

5-G mi, HAARP mı, chemtrails mi, şeytan mı, deccal mi, dabbetül arz mı, satanlar mı,  paganlar mı, reptilanlar mı, illuminati mi, tapınakçılar mı, gül-haç mı, evangelistler mi, cabal mı, sun mı, babil kardeşliği mi, amonra mı, tavistock mu, Roma kulübü mü, Vatikan mı, cizvitler mi, majestik12 mi, kabalacılar mı, pentagon mu, bilderberg mi, CFR mi, CİA mı, MOSSAD mı, Mİ6 mı, BND mi, FSB mi, ezoterik yapılar mı, yoksa Roşild'mi, Rokfeller'mi, Morgan'mı, Soros'mu, Bil Gates'mi, masonlar mı, siyonistler mi, küreselciler mi, ulusalcılar mı, uzaylılar'mı??? Çoğaltılabilir...

Neden yaptı?

4. Sanayi devrimi mi, singularity mi, transhümaniz mi, blockhain mi, big data mı, kadim bilgi mi, petrol mü, dolar mı, altın mı, dijital para mı, biyometrikçip mi, robotlar mı, nükleer silahlar mı, virütik salgın mı, biyolojik savaş mı, dünya nüfusunu azaltmak mı, hepsi mi, hiçbiri mi, birkaçı mı? Kim neden, niçin nasıl yapıyor, ne istiyor, neyi hedefliyor? Çok sayıda roman, film, çizgi film, reklam ve 25.kare mesajları, algı yönetimleri, müziklerle verilen modern köleliği geçişin işaretleri de verilmişti.

Kim kazanacak?

Bu sorulara herkes cevap arıyor ama tam olarak bir cevap vermiş değil. Bu sorularla hiç kafanızı karıştırmayın. Çeşitli söylentiler ile ülkelerin ve insanların dikkati dağıtılıyor ve kafası karıştırılıyor, içinden çıkılmaz bir hal alıyor, cilalı imaj devri ve modern kölelik hazırlanıyor, bu arada şeytani bir plan sinsice işliyor ama sonunda  kurdukları tuzağa kendileri düşecek, korkuya gerek yok, inancımızda umutsuzluğa asla yer yok, sonunda inanlar kazanacak ve Allah'ın dediği olacak...

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar