1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. MHP'li Büyükataman: İYİ Parti, HDP ile görüşüyor
MHP'li Büyükataman: İYİ Parti, HDP ile görüşüyor

MHP'li Büyükataman: İYİ Parti, HDP ile görüşüyor

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, 'İP denen kripto yapının temsilcileri HDP’lilerle sözde kavga ediyor, sütre gerisinde seçim ittifakı çalışmaları yapıyor.' dedi.

A+A-

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, 'İP denen kripto yapının temsilcileri TBMM çatısı altında bölücübaşına 'sayın' diyen HDP’lilerle sözde kavga ediyor, sütre gerisinde seçim ittifakı çalışmaları yapıyor. O tartışmayı yapan kişi daha önce PKK’lı bir öğrenciyi ziyarete gitmedi mi? İP’in başındaki zat HDP’nin cezaevindeki liderine özgürlük istemedi mi?' dedi.

MHP'li Büyükataman'ın açıklamaları şu şekilde:

Ucuz ve günlük siyaset anlayışıyla her şeyi siyasetine malzeme edeceğini düşünen, kendine bir taban oluşturma adına, kendi siyasi ikbal hırslarına ülkenin geleceğini alet etmek isteyenlerin gündelik heveslerine Milliyetçi Hareket Partisinin alet olması söz konusu değildir.

YÖK'ten üniversitelere tarihi yetki!

Olgunlaşmadan kopartılan meyve, zamansız açan çiçek, vakitsiz öten horoz… İlk ikisi tekâmülünü tamamlamadığı, sonuncusu ise rahatsızlık vermesi sebebiyle insanlara fayda getirmeyeceği gibi kendilerine zarar verirler. Milliyetçi Hareket Partisi, neyi neden ve ne zaman yapması gerektiğini bilen, milletin menfaatini önceleyen “Önce ülkem ve milletim, sonra partim” diyebilen Türk siyasetinin ilkeli hareketi Türk milletinin yegâne güven kaynağıdır. Kişisel hırslarıyla hareket edenlerin ve bir yerlerden emir alanların bu ilkeli duruşu anlamasını beklememiz mümkün değildir.

PKK’nın siyasi uzantısının başına adalet (!) isteyen bir kişinin ve hâlâ yanlışında ısrar edip onun arkasından gidenlerin yapmış olduğu eleştirilerin hükmü papazın Müslüman’ı dinden atması gibi hükümsüzdür. Aziz Türk milleti, Milliyetçi Hareket Partisinin ne yapmak istediğini, gayet açık bir şekilde görmektedir; ülkenin zor zamanlar geçirmesini bekleyenlerin, umut edenlerin taşın altına gövdesini koyan Milliyetçi Hareket Partisini anlamasını beklemiyoruz.

Keçiören’e hayat veren adam: Turgut Altınok

Milliyetçi Hareket Partisi sine-i millette davranması gerektiği gibi davranmaktadır. Kurulduğu günden beri kendisine güvenenleri mahcup etmeyen Hareketimizin mensupları başlarını yastığa koyduklarında huzur içinde olmuştur ve olmaya da devam etmektedir. Dün “Milliyetçi Türkiye” diyen Hareketimiz, bugün de “Milliyetçi Türkiye” diye haykırmakta; dün “Dik baş, tok karın, mutlu yarın” diyen Hareketimiz bugün de bunun için mücadele etmektedir. İstismarı bir siyaset tarzı olarak benimseyen İP toplumu ilgilendiren ve MHP’nin seçim beyannamesine alıp TBMM’de takipçisi olduğu, kanun teklifine dönüştürüp meclise sunduğu konuları meclis gündemine taşımakta ve sonra “bakın MHP bize destek olmadı” demektedir.

Bu parti görünümlü fitne yuvası tarafından EYT konusundan sonra Başbuğ konusu istismara kalkışılmış tutmayınca “TC” üzerinden bir istismar siyaseti ortaya konmaya çalışılmıştır. Bizde inanç vardır, iman vardır, adanmışlık vardır, adamlık vardır, son nefesimize, son neferimize kadar yaşatacağımız, gelecek nesillere emanet edeceğimiz kutlu ülkülerimiz vardır. Çizgimiz bellidir, yönümüz açık, duruşumuz nettir. Tüm dünya bilmektedir ki söz konusu vatan, millet, devlet olduğunda canımızı dahi vermekten çekinmeyiz, çekinmedik.

9 aydır oğlunun mezarında yaşıyor! İşte nedeni

İP denen kripto yapının temsilcileri TBMM çatısı altında bölücübaşına “sayın” diyen HDP’lilerle sözde kavga ediyor, sütre gerisinde seçim ittifakı çalışmaları yapıyor. O tartışmayı yapan kişi daha önce PKK’lı bir öğrenciyi ziyarete gitmedi mi? İP’in başındaki zat HDP’nin cezaevindeki liderine özgürlük istemedi mi? “HDP Kürtlerin temsilcisi" diyen ve “HDP barajı aşıyor aşıyor” diye canlı yayında beşlik simit gibi sırıtan bunlar değil miydi? Öbür taraftan “İP’in başı 2. Tura kalırsa oyumuz ona” açıklaması yapan HDP değil miydi? Partisinin mitinginde “Keşke terörle nasıl mücadele edeceğinizi anlatsaydınız” diyen şehit yakınını dövdüren bu İP değil miydi?

Türk milletinin aklıyla alay mı ediyorlar? Bizim siyasetimizin öznesi Türk milletidir. Yegâne kuvvetimiz, varlık nedenimiz ve gelecekle ilgili kurduğumuz hayallerimizin esası Türk milletiyle ilgilidir. Sözümüz, ülkülerimiz, hedeflerimiz ve ilkelerimiz Türk milletiyle anlamlı olmaktadır. Milliyetçiliğimiz Türk milletiyle mana, ruh ve muhteva kazanmaktadır. HDP ve FETÖ muhibi İP bunu çok iyi bilmektedir. Bunun için Milliyetçi Hareket Partisi’nin saldırılara uğraması, sürekli olarak hedef yapılması boşuna değildir. Çünkü MHP hasımlığı bunların varlık sebebidir. Nezdimizde en ufak bir değeri olmayan bu yapının sözcüleri MHP ile yatıp kalkmaktadır.

Menzil'e terminal ihalesi! Tarikattan devlete

Her gün dillerinde ve gündemlerinde MHP ve MHP düşmanlığı vardır. Çünkü MHP demek Türk milleti demektir. Bunlar aslında Türk milletine düşmandır ancak bunu açık açık ifade edemedikleri için MHP üzerinden Türk milletine düşmanlık etmektedirler. Bozgunculuk kimseye bir şey kazandırmamış, bundan sonra da kazandırmayacaktır. Türkiye’nin başına çorap örmek için pusuya yatanları, pusularında boğacağız. Millet düşmanlarıyla mücadelemiz son nefesimize kadar devam edecek, biz var oldukça vatan ve millet düşmanları gizlenecek kovuk arayacaktır.

siyasetcafe.com

'CHP, İstanbul'u kazanabilir'

Polislere fuhuş yaptıran kadın polis yakalandı!

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.