Nihat Genç Sevilay Yılman’ı resmen ezdi: “Şam şeytanı, FETÖ’nün hela tıkacı”

Nihat Genç Sevilay Yılman’ı resmen ezdi: “Şam şeytanı, FETÖ’nün hela tıkacı”

YHT faciasına FETÖ suikastı dediği için kendisine “bimarhanelik” diyen Sevilay Yılman’a Nihat Genç demediğini bırakmadı.

Gazeteci Yazar Nihat Genç, Ankara’da yaşanan YHT faciasına “FETÖ suikastı” dediği için “tımarhanelik” olduğunu söyleyen Habertürk yazarı Sevilay Yılman’a çok ağır sözlerle yüklendi.

"FETÖ SUİKASTI" DEDİ “DELİ” İLAN EDİLDİ

Ankara’da yaşanan ve 9 kişinin öldüğü Konya’ya giden Yüksek Hızlı Trenin kılavuz tren ile çarpışma faciasına gazeteci yazar Nihat Genç Türkiye’nin gündemine oturan bir değerlendirmede bulunmuştu.

Yaşanan olayın kaza değil, FETÖ suikastı olabileceği yazan Nihat Genç, bir anda bazı kesimlerin hedef tahtasına oturtulmuş ve “kafayı yedi” sözlerine muhatap olmuştu.

SEVİLAY YILMAN FETÖ’NÜN YENİ KALEMŞÖRÜ MÜ?

Genç’in çok önemli görülmesi gereken bu çıkışını “kafayı yemek” ve “tımarhanelik” olarak yorumlayanlardan birisi de Habertürk Yazarı Sevilay Yılman oldu.

Yılman, köşesinden Nihat Genç’in YHT faciasındaki FETÖ parmağını ortaya çıkartması üzerine “Allah şifa versin galiba Nihat Genç’i kaybettik” başlığıyla "Adam ne yaptığını bilmez bir halde olduğu için farkında olmayabilir ama onun bu zırvalıklarını alıp haber diye okuruna sunan, paylaşan herkes bilmeli ki; FETÖ ile mücadeleyi Nihat Genç ve onun gibilerin yaptığı şekilde karikatürize etmek ancak FETÖ’yü sevindirir” dedi.

PSİKOLOJİSİ İYİ DEĞİLMİŞ

Sevilay Yılman daha da ileri giderek, Psikolojisinin iyi olmadığını söylediği Genç için çok tartışılacak bir öneriyle yazısını tamamladı:
"Allah korusun ama biraz daha geç kalınırsa iş başka bir şeye dönüşebilir. Mesela kendine ya da etrafına zarar verebilir. Bence bunun olmaması için sevenlerinin, yakınlarının yapması gereken tek şey Nihat Genç’i acilen bir Bimarhane’ye* sevk ettirmek olmalı. Tekrar acil şifalar diliyorum kendisine…
*Bimarhane: Osmanlıca da Akıl Hastanesi demektir!"

NİHAT GENÇ, SEVİLAY YILMAN’I RESMEN EZDİ

Gazeteci Yazar Nihat Genç, Twitter’daki hesabından kendisine yönelik “kafayı yedi” iddialarına cevap vermiş ve bunu siyasetcafe.com olarak haberleştirmiştik.

Genç, Sevilay Yılman’ın kendisine yönelik “Bimarhanelik” suçlamalarına yine Twitter hesabından çok ağır sözlerle cevap verdi.

Nihat Genç’in Habertürk Yazarı Sevilay Yılman’a yönelik cevapları şöyle:

SEVİLAY KİŞİSİ...

“Bir. Habertürk yazarı Sevilay kişisi hakkımda atıp tutmuş, bizi tımarhaneye sevk etmiş, ben kendisine tımarhaneye sevk yazısı vermiyorum çünkü zaten orada, kovuşunda yalnız değil, bir kendine bir de Nagehan Alçı'ya baksın bir de diğer komşuları Altaylı ve Bardakçı'nın yediği dayaklara”

“KAÇ PARA ALDIN”

"İki. Bir de yedi uzun yıl Fetöcü savcıları ekrana çıkartan Ciner'in Habertürk TV'sine baksın. Bir kaç hafta önce Çarpışma dizisinin piarını yapmıştın kaç para almıştır diye de merak etmiştim, bu yazısıyla 'duygusallığı' anlaşıldı."

“ARAYA SEN NEDEN GİRDİN”

"Üç. Sevilay kişisi yürekleri yetiyorsa Çarpışma dizisi cevap versin mahkemeyle olur beni karşılarına alarak olur niye araya giriyorsun. Bu dizide Fetöcü şifreleriyle suç üstü yakalandılar ve tekrarında şifreleri çıkartmak zorunda kaldılar."

 

47315.jpg

 

“ŞAM ŞEYTANI”

"Dört. Fetö şifresiyle suçüstü yakalanan bu diziyi savunana biz ne diyelim şimdi, Şam Şeytanı. Fetö'nün sümüğünde osuruğunda tırnağında büyüyen mikroorganizmalar şimdi yazar mı olmuş Nihat Genç'e cevap mı veriyormuş, senin boyun ne posun ne?"

“FETÖ’NÜN HELA TIKACI”

"Beş. Eski helalara koku gelmesin diye deliğe tahta tıkaç konurdu, ne zamandan beri Fetöcüler'in hela tıkaçlığına soyundun?"

“FETÖ’NÜN HACET YERİ”

"Altı:Ne zamandan beri Fetöcüler'in boklarını silip süpürmeye sonra tadına bakmaya başladın? Gazete köşeni Fetöcülerin hacet yani rahatlama yeri yapmaya utanmıyor musun?"

“MEMLEKETTE SAVCILAR VAR, HUKUK VAR”

"Yedi: Size tavsiyem Fetöcülerin idrar dışkı ve pis kokularından biraz uzak durun, ya da bu kokular sizi niye cezbediyor, pislik gidermek için memlekette savcılar var hukuk var olmadı kağıt havlu var."

“BAKTERİSİ BOL MİKROPLU ŞEY”

"Sekiz: Fetöcüler'in helalarını galvanizlemek nikelajlamak niye özellikle sana düştü? Bu yazınızla daha iyi anladım ki Fetöcüler'in ince ve uzun bağırsaklarında çok uzun bir ömrünüz olmuş, artık salıver kendini, artık düş sıcacık bulaşık kaygan pis bakterisi bol mikroplu şey!"

“MİLLET GÖRECEK BOK YÜZÜNÜZÜ”

"Dokuz: O sıcacık bağırsaklar hukuki sıhhı tıbbı solüsyon çözülecek bir gün düşeceksiniz, ve millet görecek bok yüzünüzü!"

Hakan Sönmez

Siyasetcafe.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.