Selçuk DÜZGÜN

Selçuk DÜZGÜN

Yazarın Tüm Yazıları >

O Fotoğraf

A+A-

Rahmetli Mehmet PAK V MHP 21’inci dönem İstanbul milletvekillerindendi, Pankreas kanserinden 2007’de rahmetli oldu ...

Onun oğlu Çağrı Can Pak okudu avukat oldu.

Bu sevincini MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile paylaşmak istedi .

Sayın genel başkanda bu duruma kayıtsız kalmadı ve cübbesini oğul Pak’a kendi eli ile giydirdi .

Buraya kadar her şey normal , her şey vefaya ve insani duygulara dayanan bir şey. Ayrıca Devlet bey eminim onun okulu başta olmak üzere her şeyiyle yakından ilgilenmiş ve "manevi evlat" alanında tutmuştur. En azından sayın genel başkanın kimlere nasıl hayrının dokunduğunu bilen biri olarak ben bu tabloya hiç şaşırmadım, her gün olan bir olaymış gibi baktım .

Fakat anlaşılan ODATV denen basın kuruluşu olaya farklı bakmış ! ... Durumunu getirmiş baroların ayrılmasına dayandırmış ... Ve bu durumu haber yaparak şu başlığı atmış “Eleştirileri haklı çıkaran fotoğraflar” -Acaba Odatv “Mehmet Moğoltay “ kendi yandaşlarımızı kadrolara doldurmayacağız da MHP lileri mi alacağız” diye avaz avaz bağırmasından bu duruma gelen süreçten mi rahatsız ? -Tekli baro döneminde İstanbul barosunun çağlayan adliyesi önünde topladığı "tarafsız" avukatlar Savcı kirazı şehit eden dhkpc sloganları atarken bu karanlık merkezin neden çıkmadı ? -Terörist Ebru Timtik’in Fotoğrafını İstanbul Barosuna asıldığında Cumhuriyet savcısının katillerinden yana yayın yapan bu karanlık merkez acaba şimdi beyin derdin de ? PKK ile ilişki kurmuş baroları aklamaya çalışmak için babasını kaybetmiş Liderini de babası gibi görmüş bir genç avukat üzerinden algı yapmaya çalışmak ahmaktan öte bir 5. Kol faaliyetidir. Hayatında gizli veya açık bir hayır işlememiş olanların o fotoğraflar ki manayı çözmeleri mümkün değildir.

Canlı olarak yaşayıp , insanlaşma sürecine giremeyenlere bunu anlatmakta beyhude iştir . İnanın bana oğul Pak, terörist avukatlar gibi savcı öldürmeyecek olduğu için durumdan vazife çıkaranlar rahatsız olmaktadır .

Aynı tabloyu yandaş solcuları yapınca neden sesleri çıkmadı?

MHP’ye karşı özel bir düşmanlıkları ve görevleri var da ondan .

Öyle ise biz bu saçmalıkları bırakıp işimize ve iyi niyetinize bakalım .

Evet o fotoğraf! O fotoğraftaki genç arkadaşım !

Devlet gibi PAK kal değerli kardeşim, adalet kavganda başarılar diliyorum .

 

avukat-bahceli-fotograf.JPG

 

avukat.JPG

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.