1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ömer Turan’dan flaş açıklamalar Türkiye’yi Mısır gibi yapacaklardı
Ömer Turan’dan flaş açıklamalar Türkiye’yi Mısır gibi yapacaklardı

Ömer Turan’dan flaş açıklamalar Türkiye’yi Mısır gibi yapacaklardı

Gazeteci Yazar Ömer Turan, “Görünen, Üst akıl, seçim sonuçları üzerinden Türkiye'de çok büyük bir kaos kurgulamış.  Türk milletini seçim üzerinden kutuplaştırma ve akabinde kaos yaratma planlarını bozduk ” dedi.

A+A-

Gazeteci Yazar Ömer Turan, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Turan seçimin ilk akşamı bir çok bilgi kirliliğine dair açıklamaların geldiğine tepki gösterirken yerel seçim üzerinden oynanmak istenen oyunlara da dikkat çekti.

Turan sosyal medyadan yaptığı açıklamalarda, “İlk günden itibaren müthiş bir bilgi kirliliğine maruz kaldık. 30 sandık görevlisi gözaltına alındı, YSK seçimlerin tekrar sayılmasına karar verildi, falanca yerde 30 bin oy çalınmış falanca yerde AK Parti'nin 3 bin oyunu sisteme girmemişler denildi. Bunların hepsi yalan çıktı” diyerek tepki gösterdi.

Gazeteci Yazar Ömer Turan twitter üzerinden yaptığı açıklamasına şu şekilde başladı;

“Bu yalanları söyleyenler ya da bilmeyerek bu yalanların yayılmasına yardım edenler yalanların resmi mevkiler tarafından yalanlanmasından sonra bile özür dilemediler. Bilgi kirliliğine devam ettiler. Başka yanlış bilgilerle AK Parti tabanını boşuna umutlandırdılar.

Mahalle medyası ve trollerin ilk günden itibaren söylediklerinin yüzde biri doğru olsaydı bugün Sayın Binali Yıldırım en az 100 bin oy farkla seçimleri kazanmış olurdu. Mahalle medyası ve trollerin söylediklerinin hemen hemen tamamı yalan çıktı. Resmi kurumlar onları yalanladı.

Bilgi kirliliğine katılmam için bana çok baskı yaptılar. Ben bilgileri teyit edemediğim için paylaşmadım. Ben paylaşmayınca bana olan baskı daha da arttı. YSK’nın gerçek verilerini paylaşınca ve gerçekleri söyleyince baskı inanılmaz boyutlara ulaştı. Resmen tehdit edildim.”

“ERDOĞAN VE ÇELİK’İN SAĞDUYULU AÇIKLAMALARINA RAĞMEN…”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sağduyulu açıklamalarına rağmen ortamı germeye devam eden bir grubun olduğuna dikkat çeken Ömer Turan şunları kaydetti:

“Bir grup Sayın cumhurbaşkanımıza ve devletin resmi kurumlara rağmen seçimleri kabul etmeyelim, gerekirse sokağa çıkalım çağrısı yaptı. Bu grup İstedikleri açıklamayı yapmayan YSK'ya saldırdı onu hain ve fetöcü ilan ettiler. Aynı Grup Bana da saldırdı ve beni haini ilan etti.

Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti sözcüsü Ömer Çelik ilk günden itibaren sağduyulu açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanımız adına hareket ettiğini söyleyen bu tehlikeli grup Cumhurbaşkanımızın sağduyulu açıklamalarına rağmen ortamı germeye devam etti. Bu grup hala ortamı geriyor.

Bizim mahallede Sayın cumhurbaşkanımıza onun şahsında Türkiye'ye operasyon çeken Sözde Reisci özde Kripto bu gruba karşı neredeyse tek başıma mücadele ediyorum. Son bir haftadır maruz kaldığım baskıyı ve aldığım tehditleri açıklayamam. Yazdığım her şeyi ölüm pahasına yazıyorum.

Türkiye'nin ve Türk milletinin kutuplaştırılmasına ölüm pahasına da olsa karşı çıkacağım. Sokak çağrılarına karşı çıkacağım. Trollerin değil sadece anayasal kurum olan YSK verilerine inanacağım ve paylaşacağım. Tek kırmızı çizgim İslam'ın sancakları Türk devletidir. Ölümse ölüm.”

TÜRKİYE’DE ÇOK BÜYÜK BİR KAOS KURGULANMIŞ

Ömer Turan son yerel seçimlerde de Türkiye’de kaos yaratmayı planladıklarını belirtirken sözlerini şöyle sürdürdü:

“Görünen, Üst akıl, seçim sonuçları üzerinden Türkiye'de çok büyük bir kaos kurgulamış. Mısır'da olduğu gibi muhalifleri İstanbul'un bir semtinde (Mesela Kadıköy) muhafazakarları ise İstanbul'un diğer semtinde (Mesela Fatih) toplanmayı amaçladıkları anlaşılıyor.

Üst akıl Mısır'da nasıl Tahrir ve Adeviye üzerinden Mısır’ı terörize etmişse Türkiye'de de iki tarafın toplanmasını planladığı zıt meydanlar üzerinden Türk milletini kutuplaştırmayı ve Türkiye'yi terörize etmeye amaçladığı anlaşılıyor. Biz bunu gördük ve ölümüne karşı çıktık.”

SEÇİM ÜZERİNDEN KAOS YARATMA PLANLARINI BOZDUK

Ömer Turan, ‘Türk milletini seçim üzerinden kaos yaratma planlarını bozduk’ dediği açıklamalarını şu şekilde devam etti;

“Sözde Reisci Özde Kripto fetocu bazılarının yalanlarına kanıp da bana saldıran samimi muhafazakar kardeşlerim, biz ve bizim gibi sağduyulu hareket edenler sizi ve daha önemlisi Türkiye'yi büyük bir kaostan kurtardık. İleride bunu anlayacaksın ve bizden helallik isteyeceksin.

Bizi hain ve CHP tarafından satın alınmakla suçlayan odaklara gelince; Onların ve patronları Üst aklın sokak çağrılarını, YSK'ya saldırılarını, Türk milletini seçim üzerinden kutuplaştırma ve akabinde kaos yaratma planlarını bozduk. Bize kızgınlıkları bundan kaynaklanıyor.”

TEK KIRMIZI ÇİZGİM İSLAMIN SANCAKTARI TÜRK DEVLETİDİR

Tek kırmızı çizgisinin İslam'ın sancakları Türk devleti olduğunu belirten Ömer Turan, açıklamalarını şu şekilde bitirdi;

“Tekrar ediyorum, tek kırmızı çizgim İslam'ın sancakları Türk devleti ve Türk milletidir. Bu kutlu yolda, ölümse ölüm, Hapisse hapis hepsi başım gözüm üzere. Beni tehdit edenler adresimi telefon numaramı çok iyi biliyor, buyurup gelsinler. Türk'e ve Türkiye’ye bin Ömer feda olsun.

Mahalle medyası ve trollerin neden olduğu bilgi kirliliğine sonuna kadar karşı çıkacağım. Adaletli olacağım. Partizanca değil hakça, Müslümanca, davranacağım. Türk devleti, Türk milleti, adalet demeye devam edeceğim. Adaletli olmak, Türk devleti demek dönmek ise Evet döndüm.”

SİYASETCAFE.COM

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler