1. YAZARLAR

  2. Selçuk DÜZGÜN

  3. Terörle mücadele bakanlığı kurulmalıdır
Selçuk DÜZGÜN

Selçuk DÜZGÜN

Yazarın Tüm Yazıları >

Terörle mücadele bakanlığı kurulmalıdır

A+A-

Bu ülkede vatanperver geçinen politikacılar, yöneticiler, sanatçılar, aydınlar hiç bir çıkar kaygısına düşmeden, yiğitçe, korkusuzca aşağıdaki görüşlerimin altına imza atarlarsa o gün terörle mücadelede çözüme doğru yol alıyoruz demektir.

-Türkiye`nin bünyesini terör mikroptan temizleyecek en güzel tedavi usulü teröre karşı anti - terör timlerinin derhal kurulmasıdır.

-Askere, polise kısacası emniyet birimlerine şüphelendiği hedefi uzaktan uyarma ve karşılık alamasa tereddütsüz  `vur emri` verilmelidir.

 -Terörle Mücadelede görev alan emniyet birimlerinin karşılaşacağı mahkemelerine konuda uzman savcılar bakmalı ve emniyet görevlilerine kanun önünde güvence vermelidirler.

- Ailesinden teröre bulaşmış herkes sorgulanmalıdır, aileden hiç kimse kamu görevlisi olmamalıdır. Ne demek anı aileden biri dağda, bir mecliste, diğeri öğretmen... Kendi ailesine sahip çıkamayan devleti nasıl sevecek.

-Bu ülkeye düşman unsurlara karşı koyma konusunda sicili en temiz insanlar Türk Milliyetçileridir... Devlet derhal Terörle Mücadele Bakanlığı kurmalı ve görevi bu insanlara vermeli... Kurulacak bu bakanlığın sosyal, psikolojik, ekonomik alanlar dışında özel yetkili ekipleri de olmalıdır.  Bu bakanlıkta sicili tescillenmiş Türkçüler görev alsın en kısa zamanda sonuca ulaşamasak kafama sıkarım...

- Ülkemize karşı terör destekleyen, besleyen ülkelerin derhal iç işlerine karışmalı ve her ülkenin kendi içindeki terör örgütlerine açıktan veya gizlice destek vermeli, onları örgütlemelidir. Yani Türkiye`de 1 bomba patlıyorsa örneğin: pkk`nın üstlerinden biri olan Kıbrıs Rum Kesiminde anında 3 bomba patlamalıdır

-Teröristlere kesinlikle insaniyet ve barış değil,  katliam gerekmektedir.  Onlara kaşı merhamet olmaz. Onlara merhamet edenlere de merhamet etmemelidir. Merhamet devlet mesellerinde asla olmaz. Teröriste merhamet alçak batının bize demokratikleşme adı altında uydurduğu bir kandırmacadır. Hayır! Teröriste barış ve merhamet yok onlarla  savaşacağız.

- Devletimiz tarafında terörist ilan edilen birine  `özgürlük savaşçısı` diyenlerin hepsi terörle mücadele kapsamında cezalandırtmalıdır.

- Terörist Grupların Silah/Lojistik/İnsan Kaynağı boyutlarından desteklenmesinin önüne geçilmeli, destekleyen kurum, kuruluş ve ülkelere an ağır yaptırımlar uygulanmalıdır.

- Devlet kesinlikle otoriter olmalıdır. Her fırsatta insan hakları, demokrasi diyen batılı devletlerin inadına devlet otoriter olmalıdır.

- Batının bize özel dayatması olan `İşkence ve İnsanlık Dışı` gibi konularla önümüze sunulan hiçbir şey dikkate alınmamalıdır.

- Yine batının sadece bizden istedi `İnsan Hakları`  denilen şeyi önce kendi milletimizi yaşatma üzerine gerçekleştirmeliyiz. İncinen, öldürülen her insanımız için muhataplarından misli, misli hesap sormalıyız.

- Açlık ve yoksulluktan kimse terörist olmaz. Terörist olmak için kanı bozuk veya ruhunu satmış olmak yeterlidir. Bu yüzden` aman efendim yatırım, eğitim, sağlık gitmeli` gibi konularla vakit harcanmamalı. Terör bitince bunların hepsi kendiliğinden olur zaten.

-Yakalan teröristlere gerekirse her türlü işkence yapılmalı ve konuşturulmalıdır. Teslim olan teröristlere ise ömür boyu hapiste olmak şartı ile yaşam hakkı verilmelidir.

Türkler için devlet her şeyden önce bir namus meselesidir.

Namusunun altına imza atmayan töre gereği obadan kovulmalıdır.

Haa bu sözlerime katılmak zorunda değilsiniz ve altına imza atmaya bilirsiniz


Ama sakın bana niye bu kadar delirdin, senin gibi bir şaire bu kan cümleleri yakışmadı falan demeyin.

Çünkü ben devletin bekası için evladını katleden bir gelenekten geliyorum.

Çünkü benim ülkem yanıyor…

Çünkü ana kuzuları artık onar onar gidiyor.

`Bir Türk Dünyaya bedel`deriz ama bir it onlarca polisimizi şehit ediyor…

Dünyanın hiç bir yerinde terörle mücadele böyle yapılmaz...

Çocuklarımızı göz göre göre ölüme gönderiyoruz.

Çünkü terörle mücadele bu değildir, böyle olmamalıdır...

Türkiye öle öle büyüyemez, kurtulamaz...

Şehit olmaktan daha kutsalı, hain gebertmektir.

ÖLMEMEK LAZIM, ÖLDÜRMEK LAZIM...

Ortada bir savaş varsa barış ölerek değil, öldürerek gelmelidir… Vesselam 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.