1. YAZARLAR

  2. Gökhan AKYÜREK

  3. Virüs Savaşları Başladı... Nasıl yani ABD ve ÇİN Birlikte mi?
Gökhan AKYÜREK

Gökhan AKYÜREK

Yazarın Tüm Yazıları >

Virüs Savaşları Başladı... Nasıl yani ABD ve ÇİN Birlikte mi?

A+A-

 

Son zamanlarda  ülkeler Tabir-i caizse birbirlerinin malına çöker oldu. Tunus’a ait tıbbi malzeme taşıyan  gemiye İtalya el koydu. Çekya Çin’in İtalya’ya 110.000 maskeden oluşan sevk için bekleyen tıbbı yardıma el koydu. İsrail başkanlık ofisinden  MOSSAD’ın açıklayamayacağı bir dış kaynaktan 400.00 test kitini alıp, israile getirdiğini açıkladı. Çin’in İtalya’ya gönderdiği sağlık malzemelerine Almanya el koydu. Almanya’nın satın aldığı  6 milyon maske esrarengiz bir şekilde Kenya’da kayboldu. İtalya Yunanistan’a gönderilecek 2 Bin solunum cihazına el koydu. Ve dün Çin’de bazı yerlerde halk ayaklanması başladı. Devlet ile siviller arasında çatışmalar çıktı. Bangır bangır sesleri gelen ÇİNDE İÇ SAVAŞ BAŞLANGICI.

 

KAOS… Çin’de olan olaylar tüm dünyada olabilir. Dünyada çok daha büyük kaos başlayabilir. YANİ DÜNYA GENELİNDE ÜLKELERİN İÇİNDE İÇ SAVAŞLAR olabilir. Bundan önceki yazımda belirttiğim gibi Ya Yanıldıysak?  Bu Virüsün büyük önemi yok ise. CORONA’nın esas amacı Büyük Kaosu başlatmak ise? Bakış açımızı genişlettiğimizde Virüsün amacının büyük bir kaos başlatmak olduğunu dünyada  rahatlıkla görüp söyleyebiliriz. 

Daha önceki yazılarımda dediğim gibi  Filmlerdeki olaylara ve yaşananları göz önünde bulundurursak. Dünyada 20 Marttan sonra ölümler çoğalacak. Kaos ve Korku hat safhalara yükselecek  ve bu planları başarılı oldu. Bu virüs hem, ön prova hemde nüfus azaltma projesinin önceki ayağıdır. CORONA virüsü ile  insanlar tedirgin , neredeyse paranoyak oldu. Dünya  git gide büyük bir Kaosa gidiyor.  

    

Şimdi EZBER BOZAN kısmımıza gelelim. Trump sürekli  Çin’i suçluyor. Dava açacağım diyor. Ne bekliyorsun açsana madem? Trump yine geçenlerde yaptığı açıklamada  Çin’de CORONA salgını bitmiş mi bitmemiş mi varmı yok mu diye denetlemeye gideceğim dedi. Yokmu gönderecek bir yetkilisi elbette var? CAMBAZA BAK oyununu bilir misiniz? ‘’ Cambaz ipe çıkar, kalabalığın arasında bir kaç ses yükselir cambazı göstererek ‘Cambaza bak cambaza’ derler, kalabalık yukarıya bakarken,  cambaza bak diyenler kalabalıktakilerin cüzdanlarını çalarlar.”  ÇİN ve ABD atışması zıtlaşması budur.  Bakmayın siz zıtlaştıklarına  ABD ve ÇİN birbirlerine destek çıkıyorlar. Rusyayı savaşa sürüklüyorlar. Rusya’yı savaşa çekerlerse bu planları olursa. Avrupa da  savaşacak!!! Ve savaş büyüyecek Rusya’yı sevmeyen çok ülke var. Çin’e karşı çıkan da çok ülke var. Pekii ABD ye kim karşı çıkacak? İsrail, İngiltere, Çin ve ABD  birlikte bu proje içindeler. Yani BU dörtlünün projesi ama Neden  Çin’de başladı bu salgın?

 

Çünkü… Çinliler herşeyi yiyor. Buda örtbas etmek için  harika bir kulp. Ve bu örtbas kulbunun adı YARASA oldu. Yarasadan geçmediği bilindiği halde ortalığa bunu attılar hem örtbas ettiler hemde dünyaya yaydılar.  Dünya Sağlık Örgütü (World Health Organization) 20 Şubata kadar normal bir açıklama yapmadı. Neredeyse dalga geçiyorlardı hep. Avrupada kötü bir şekilde yayıldıkdan sonra PANDEMİ  ilan ettiler. Neden daha önce edilmedi çünkü yayılması beklenildi. Zamanında Pandemi ilan edilse bu kadar yayılmazdı. Dünyaya yayıldı  projeleri başarılı oldu.Şimdi örtbas projesine geçtiler. Pandemi ilanı öncesi hep boş konuşmalar yaptılar. Sıcak Havada Virüs yaşayamaz diyorlardı.  Nijerya ve Afrika ülkelerinde bulunan durumlardan sonra bunuda örtbas ettiler. 24 derecede 15 dakikada ölüyor diyenler vardı. Nijeryada neredeyse 40 derece sıcaklık var  salgın kontrol altına alınamıyor.. Güneş virüsü öldürür diyenlere şunu diyorum ‘’Heralde Nijeryada güneş ışığı yok lamba var.’’ Rusya’da bilim  adamı CORONA dan korunmak için insanlar kendilerine iğne yapsın dedi. Bunu diyen bilim adamı düşünün. Türkiye de kellepaça diyen var. Azerbaycan'da da sarımsak diyenler.  İnsanları uyuşturuyorlar resmen. 

 

gokan2-001.JPG

Gelelim Netflix’in 1 ocakda  yayınlanan MESİH dizisine. Muazzam bir algı operasyonu ile insanların zihnini işgal eden, karıştıran, allak bullak eden, soru işaretleri bırakan Mesih dizisinin dün iptal haberi geldi. Millet diyor ki bunun habercisi şu; ‘’kendileri Mesih getirecek’’. Hiç sevmiyorum bunu  demeyi gerçekten ama ben yazılarımda bunu çok önceden dedim, okuyanlar bilirler.(Komplo Teoristcisi değilim!!! Olunca ben bildim, olmayınca olsaydı mutlu mu olacaksınız diyen tiplerden değilim yani. Ben ip uçları, kırıntıları takip ediyorum sadece) Hologram yani Sahte Mesih, Mavi Işık (Blue Beam) projesi ile ilerleyen günlerde gelebilir. Ekonomist dergisinde bunun şifresi verilmiştir. Aslında iptal edilmedi dizi  zaten bir sezonluk planlarıydı. Sadece planlarını böyle gizli yada açık yoldan vermeye bayıldıkları için yine verdiler mesajı NET bir şekilde, iptal haberi ile.  CORONA genellikle yurt dışı giriş-çıkıp yapmış zenginlere bulaşan ve yayılan ünlü isimleri hedef alan ve bu yolda ses getirecek büyük bir kaos ve algı. Ardından iç savaşlar. Açlık ve su savaşları ve sonrasında   dünya çapında elektrik ve internet kesintisi. Ardından ise ekonomist dergisindeki yeşil 20 yani SAHTE MESİH.  Daha önce NASA açıklamaları olsun, meteor çarpacak haberleri olsun, filmler diziler kitaplar olsun hep gösterdiler bizlere. Sahte bir uzaylı istilası sonrası olacağını düşünüyordum ama   bunu iptal edip direkt küresel elektrik kesintisi ile SAHTE MESİH getirecekler.

 

Gelelim ekonomist dergisindeki yeşil 20 ye İslam’ı temsil eden renk yeşildir.. Yeşil Dinin ve  Peygamberin simgesi olarak kabul edilir. Siyasette de islamcı partiler genellikle yeşil kullanır. Çevrecilerde yeşili renkleri  görünmesi ile çevreci partilerde bu rengi kullanır. Ekonomist dergisindeki yeşil 20 islamın yükselmesi desem ne dersiniz? Şimdi kırmızı 20 Senenin yarısı virüs kaos korku ile geçecek diğer yeşil  yarısı dünyada komple elektrik ve internet kesintisinden sonra sahte Mesih çıkarmak olacak. Tabi bu Türk ve Türk devletlerinde işlemeyecek bu bence. Bu planları Türklerin birlik beraberlik olmasına gerçek İslam devletlerinin de Türklerin çatısı altında birleşmesine  sebep olacak ve büyük bir güçle yükseleceğiz. 

 

gokan-1-002.JPG

 

Değerli Yazar Burak İğlikçi arkadaşımın yazılarında 5G ve metafizik saldırılardan söz edip detaylı anlatmıştı.  Ben ise bu konuyu daha iyi anlamanız için size  şu filmin önereceğim Frekans (Cell) 2016. Stephen King’in romanından uyarlama filmde. Cep telefonlarına gönderilen sinyallerle  insanların zombilere dönüşmesini, dünyanın sonunu ve kaosu anlatan bir yapım. Planlarını yine filmlerle, bizlere gösteriyorlar dikkat ederseniz. 5G saldırılarını daha iyi anlamak için bu filmi kesinlikle izlemeniz gerekir. Herkezin bildiği gibi dünyanın bi ara gündemi olan Birleşmiş Milletler İklim Zirvesi'nde konuşma yapan cocuk çevreci Greta Thunberg. Bu sözde çevreci piyonun  CORONA virüsüne yakalandığı haberleri  çıkmaya başladı. Sizlere şu soru ile veda ediyorum  Greta Thunberg CORONA virüsünden dolayı ölürse  dünyadaki kaos nasıl artar bi düşünün? Belkide  Greta Thunberg projesi budur? Dünyada CORONA virüsüne yakalanan ünlülerin ölüm haberleri nasıl bir etki yaratır?

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum